Şimdi Ara

Fakültede bir kızla kavga ettim şikayet edeceğim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
5.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

Fakültede bir kızla kavga ettim şikayet edeceğim

(En Son Oy Tarihi: 25.1.2018)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri anana, bugün kıyafetin güzeldi, yandım.

Dese, bunu medeni bir yorum olarak mi görürsün?

Edepsiz herif.

Kızın yerinde olsam bu mesajdan hemen sonra seni şikayet ederdim.

• Adam utanmazın teki çıktı rıza baba.

• kız haklı diyemem ama senin haksız olduğun çok açık

• sen nasıl bir sapıksın ya. Tedavi görmen gerek. Psikolojik danışman edin kendine
  • Tacizin sadece elle olduğunu düşünen konu sahibi, beklemediğim kadar yerinde tepki veren DH üyeleri. Rüya görüyorum galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duma

Biri anana, bugün kıyafetin güzeldi, yandım.

Dese, bunu medeni bir yorum olarak mi görürsün?

Edepsiz herif.

Kızın yerinde olsam bu mesajdan hemen sonra seni şikayet ederdim.

Ne saçmalıyorsun ya sen? Anam babamla evli bu kız benle 1 ay yazıştı flört ayağına, bir hukukumuz var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya haklısın bence hoşlanmışsın arada sırada yavsamıssın yanı normal bısey aam kız sankı hergun 8 saat yavsıyomussun gıbı davranmıs senı kuuck dusurmus. Şimdi kesın su gerçek var. Burdakı oylara bakma sen kesınlıkle haklısın ve bu kız kesınlıkle karaktersız şerefsiz biri ki senı topluluk ıcınde kucuk dusurup sana iftira atıyor. Su saatten sonra hiç muhatap bıle olma bosa zaman harrcama o kızla ve iyi yanıdnan bak malısın: eger bu kızla beraberlıgın olsaydı daha beterı basına gelebılırdı. Ha senın okula geldıgın ıyı bı araban fln olsaydı bunlar olmazdı zaten bu kız belliki zeka geriliği var bu kızda bırak ne halı varsa gorsun sende şizofrence kafanda hayal kurup bu oyundan sıkıldım vs deme o senı sapık olarak goruyor sen naz yapıyor gibisinden hayaller kuruyorsun. Senın kotu bı nıyetın yok baglanmıs gibisin kıza ama sonuc olarak o kız sana uygun degıl cunku zaten ruh hastası :D
  • mesut1221 M kullanıcısına yanıt
    Kardeş aklına sağlık, kızın sıkıntıları olduğunu biliyordum ilk tanıştığımda, sınıfta kalmıştı vs ama ben bölüm ve okul değiştirdiğim için yaşıttık. Kesinlekle ruhsal sorunları olan bir tip çünkü en çok da kendi eskimden biliyorum, deli deliyi bulurmuş derler ya durum o.

Bu arada oyundan sıkıldım diyen oydu ben değil.

Yarın vereceğim dilekçede küfür için ayrı, taciz iması ve iddiası için ayrı soruşturma istiyeceğim, ilkinden ceza alacağı kesin, esas mesele ikincisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: x-c9

Kardeş aklına sağlık, kızın sıkıntıları olduğunu biliyordum ilk tanıştığımda, sınıfta kalmıştı vs ama ben bölüm ve okul değiştirdiğim için yaşıttık. Kesinlekle ruhsal sorunları olan bir tip çünkü en çok da kendi eskimden biliyorum, deli deliyi bulurmuş derler ya durum o.

Bu arada oyundan sıkıldım diyen oydu ben değil.

Yarın vereceğim dilekçede küfür için ayrı, taciz iması ve iddiası için ayrı soruşturma istiyeceğim, ilkinden ceza alacağı kesin, esas mesele ikincisi.

bana mesaj yazdı tacız ettı dıyebılır sıkıntılı bu durumlar. Yıne de oyle bıseyı ıspat edemez dersen hakkını ara yanı senı bu kadar toplum cıınde rezıl etmesı cok kotu bır davranıs. Benım basıma da benzerı gelmıstı 18den kucuktum o zmn dersanenın en guzel kızı bana yavsıyordu benım sevgılım vardı fazla yuz vermedım sonra ayrıldım ve kızın bana ılgısı cok artmıstı. Otobus duraklarımız karsı karsıyaydı ve benı duraga bırakır mısn fln dıyordu bend earkadas olarak aksam dersane cıkısı basına bı tyerslık gelmesın dıye ıyı nıyetımle bırakıyordum fln. Bi gun yıne bıraktım inan hiçbir konusmamızın alakası olmayan bır konuyla beden dersınde erkekler baan bakıyor fln dedı tayt gıyınce dedı, bende hiçbirşey demedım bilmem dedım yanı yorum yapmadım. Sonra kız dellendı sız erkekler aynısınızda falandı fılanda dedı gıt yanımdan yoksa burda bagırırım ssenı herkese rezıl ederım fln dedı. Bende ne alaka dedım sonra ilk o zmzn bu kızların boyle cınnet gecırdıgıne sahıt oldum yanı ben kac gun 10-15 dk gecıkıp sırf sen ıstedın dıye arkadasca senı surakta otobuse bındırmısım centılmenlık yapmısım yavsamamaısım vs vs bıde sutune boyle sacma bır davranıs yaptı. Sonra noldu? Bidaha da yuzune bakmadım herkeste aynı popo var yanı afedersın cokta tınn.... Gerızekalı sonra arkadaslatıyla yıne aramızı yaptırmaya calıstı ama yuz vermedım.. Yanı bı kız cok guzelde olsa benı etkılemıyor artık aklıma hep bu ve bnuna benzer sacmalıkları gelıyor hem guzel hemde aşırı sacmalamaayn bırısını bulmak cok zormus onu anladım. Hanıs acmalasın sorun degıl ama affedılmeyecek derecede kcuuk dusurucu davranınca ben onurlu gururlu adamım yanı s.tırı cekerım kıbarca

• Lan oğlum koca fakültede bi tek o kız mı var? Baktın ilk seferde engelledi sende salla gitsin. Kantinde görüp niye el sallıyon.

Takma kafaya.

Ama bu kıza dikkat et. Sana bilenmiş.

• Kız doğru demiş: "sülük gibi yapışmışsın kıza"

Bir de üste çıkıp "soygolo ol, boğormo bono" diyorsun.

Kız haklı la haklı! Bir de şikayet edecekmiş!

Seninki bildiğin yüzsüzlük. İki defa engellemiş seni hâlâ "benden hoşlanıyor galiba" diye düşünüyorsun! Yani herhalde sende biraz "şizofrenlik" var galiba. Sen kıza trene bakar gibi bakarsan o da "bu niye bakıyor böyle" diye bakar tabii.
    Kıza "Yandım" diye mesaj atan sen değil misin? tacize giriyor bu haberin olsun!

Senin gibiler yüzünden hep bu kızların burnu havada, senin gibiler yüzünden gece sokakta tek başına yürüyemiyorlar!

Zoruna giderse de gitsin kardeş!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetNY -- 8 Aralık 2017; 1:40:24 >
  • Kızın kullandığı sülük kelimesi az kalmış senin için, hatta biraz kibar kalmış.

• İşte böyle sapıklar yüzünden gece sokakta tek başına dolaşamıyorum.

Bana atılan mesajları görseniz küçük dilinizi yutarsınız!

"Giysin güzeldi yandım" diyen adama da sapık, abaza olarak görüyoruz haberin olsun yani!

• %15 kizlarla hic konusamayanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Bocha Boston

İşte böyle sapıklar yüzünden gece sokakta tek başına dolaşamıyorum.

Bana atılan mesajları görseniz küçük dilinizi yutarsınız!

"Giysin güzeldi yandım" diyen adama da sapık, abaza olarak görüyoruz haberin olsun yani!

Bunu size eşiniz yazsa başkadır, flörtünüz yazsa başkadır, hiç tanımadığınız biri yazsa başkadır, faktörlere, duruma göre yargılanır yada hoşgörülür.

Hem genelleştirip hem kriminalize ediyorsun ama kötü haber: senin neyden rahatsız olduğun bir tek seni ve karşındakini bağlar, beni değil.

• Haksızsın kardeyş..

• Ikinizde hatalisiniz cunku kiz zaten basli basina kezbanmis seninle hem bakismasi hemde kavga cikarmasi,seninde hatan sen niye istemedigi halde kizin pesinden gidiyorsun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben anlamıyorum cidden ya arkadaşlar otu çoku ne varsa her şeyi burada konu açma derdindesiniz eğer gerçekse ise troll konu değilse başınıza her geleni buraya konu olarak mı açacaksınız yeni nesil iyice sapıtmaya başladı.. Olay sadece sizin yani kendi kendinize olan bir şeydir bunu merak etmek için açarsınız merakınızı giderirsiniz anlarım ama olay 2 veya daha fazla kişi arasında geçen bir durum ise bunu buraya ya da başka bir yere taşıyamazsınız ve dediğim gibi bu olay gerçek ise o kişi sizin hakkınızda dava açsa başınız belaya girer hiç azıcık olsa düşünemiyorsunuz.. Karısına kızan gelir konu açar, babası ile kavga eden gelir konu açar, sürücü ile kavga eden gelir konu açar olaya tamamen kendi tarafınızdan bakıp haklı olarak gelip şu oldu bu oldu diyorsunuz ya gerçekte siz haksız karşı taraf haklı ise ve sizi dava etse ne olacak kendi kendinizi yakacaksınız azıcık oturup düşünüp mantıklı bir şekilde konu açın ya dediğim gibi olaylar 2 veya daha fazla kişi arasında geçiyorsa ve siz bunu sosyal medya ya da internet ya da tv adını siz koyun buralara taşıyorsanız işiniz çok zor benden söylemesi.. Tv kanalları bile haber yayınlarken suçlu olduğunu gördüğümüz kişinin hakkında şöyle şöyle öldürdüğünüz iddia ediliyor siz mi öldürdünüz diye suçlu polis aracına bindirilirken haber yapıyor diyor mu sen öldürmüşsün niye öldürdün diye ha de bakalım sıkıysa adam senin yaptığın haber hakkında şikayette bulunsa yersin ayvayı.. Bu gençlik iyice tuhaflaşmaya başladı kızacaksınız ama çok tuhaf geliyor bu konular bana..

• Eğer bu gerçekse sen gerçekten aşırı sorunlusun. Gerçekte tanısam muhabbetimi keserim senin gibi biriyle.

Yazık.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.