Şimdi Ara

Faks yazılımı varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir şirkete faks göndermiştim daha faksınız ekranıma gelmedi deyince bende böyle bir şey varsa yararlanayım dedim en azından kağıt ve toner masrafından da kurtulmuş olurum diye düşündüm.

Bana gelen faksları normal faks makinasına değilde pc ortamına aktarabileceğim bir yazılım varmı acaba ? Yani telefon çaldığında faks makinası yerine pc yi kullanabilrmiyim ? Bilgisi olan arkadaşlara müracaat olunur

• windows xp için denetim masası > program ekle kaldır>windows bileşenleri ekle kaldır> fax hizmetleri

kurduktan, fax alma sihirbazını ayarladıktan sonra ister otomatik, ister manuel faxın hazır. aynı şekilde fax göndermede yapabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: waterman

windows xp için denetim masası > program ekle kaldır>windows bileşenleri ekle kaldır> fax hizmetleri

kurduktan, fax alma sihirbazını ayarladıktan sonra ister otomatik, ister manuel faxın hazır. aynı şekilde fax göndermede yapabilirsin.

ADSL hat üzerinden faks alabileceğim bir program varmı acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::SpyNet:::

http://forum.donanimhaber.com/m_8937075/mpage_1/key_fax//tm.htm#8937075

Maalesef bu link ten bir sonuç çıkmıyor. Uzun süredir download yapılmadığından silinmiş. Zaten illegal dı iyi oldu.

En iyisi winfax tır google dan arat bulursun yoksa arkadaşların dediği gibi xp prof. cd sini al fax programını kur.

• quote:

Orjinalden alıntı: xax

quote:

Orjinalden alıntı: :::SpyNet:::

http://forum.donanimhaber.com/m_8937075/mpage_1/key_fax//tm.htm#8937075

Maalesef bu link ten bir sonuç çıkmıyor. Uzun süredir download yapılmadığından silinmiş. Zaten illegal dı iyi oldu.

En iyisi winfax tır google dan arat bulursun yoksa arkadaşların dediği gibi xp prof. cd sini al fax programını kur.

Faks yazılımı varmı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.