Şimdi Ara

fakirsiniz çünkü....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kendi ülkenize değil düşmanların ülkelerine hayransınız

onların parasını alıyor onların parasını satıyorsunuz

bir sorun olduğunda onları tutuyorsunuz

bir arada duramıyor daha dün kardeşim dediğinizi satıyorsunuz

boş hayallerinizin peşinden koşuyorsunuz

kendi menfaatiniz için ülkenizi satıyorsunuz

hatta işi dininizi inkara bile vardırıyorsunuz

düşmanlarınızla aynı dilden konuşuyorsunuz

her şartta önce ülkem diyemiyorsunuz

halkım diyorsunuz ama milletim diyemiyorsunuz

sır saklayamıyorsunuz

kendi halkınızı kazıklıyorsunuz

ülkeniz için değil menfaatiniz için çalışıyorsunuz

sizi koruyanın bu ülke olduğunu unutuyorsunuz

hayran olduklarınızın dün sizi katlettiğini de unutuyorsunuz

önce ülkem demeyi öğrenin düşmanlarınızın ekmeğine yağ sürmeyin onlar tarafından satın alınmayın tuzaklarını görün önce milletim demeyi de öğrenin

işte o zaman tuzaklar bozulur ardından para siz istemeseniz de gelir

ama unutmayın

kefenin cebi yok

en önce huzur.

yalnız kafa bu kafa

https://forum.donanimhaber.com/savas-ciksa-bu-ulke-icin-savasirmisiniz--153049668

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 18 Haziran 2022; 2:4:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MANKURTLAŞTIRILDIK. Dünyadaki yerimizi kaybettik, geçmişin anılarından arıtıldık ve tarihsel derinliğimizi beyinlerimizde yitirdik, kaygılarımız kıçlarımızı kurtarmak üzere kuruldu, mânanın bir anlamı kalmadı, inançlar 5 duyuya indirgendi, bütün kadimler eskdi ve analar nur topu gibi biyolojik robotlar doğurdu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • niye bu ülkede hiç zengin adam yok mu?

fakir olan kişi,

iyi bi üniversiteden mezun olmadığı,

ticaretle uğraşıp para kazanmadığı,

ana babadan ev, arsa, iş yeri kalmadığı,

mesleğinde uzmanlaşıp, az sayıda kişinin sahip olduğu yeteneği olmadığı,

daha fazla maaş için farklı şirkete geçmediği,

elindeki parayı ilerde değerlenecek arsa vs. almadığı için fakir.

vs. vs. yani kısaca azıcık aşım, kaygısız başım dediği için fakir.

• Ulan kardeşim 13 bin TL E sıfır araba var da biz mi 300 K veriyoruz
    Mazot 2 TL de biz mi 30 TL veriyoruz.
    Öyle bir saçmalamışsın ki ulan kim kötü ve fakir yaşamak ister.
    Ülke süper, biz mahvediyoruz yani

• Fakirsiniz cunku Enflasyon adi altinda soyuluyorsunuz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 20 Haziran 2022; 22:56:51 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yazılmış her bir satır cahillik kokuyor.

• pspsexerden sonrasını okumadım

• Fakirsiniz çünkü Türk Lirası kullanıyor hayatınızı Türk Lirasına endeksliyorsunuz güvendiğiniz siyasetçiler 24 saat Merkez Bankasında TL basarak cebinizdeki paradan çalıyor gıkınız çıkmıyor para sizin paranız ama değil farkında bile değilsiniz resmen köle düzeni bu o yüzden altın döviz alıp paranızı garanti altına almadığınız sürece Merkez Bankasının başındaki şahıslar paranızı emeğinizi kaynaklarınızı hiç acımadan yarın yokmuşcasına çalar taki siz uyanana kadar.

• Ulan aklını kenara atan şahıs Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım benim ettiğim kar bu ülkenin karı değilmi benim katma değerim amerikayamı gidiyor gene bu ülkede kalıyor ben kendimi düşündüm diye vatan hainimi oluyorum. Hayır hayır sen iktidarın çıkarlarını bu yurdun insanlarının çıkarlarından yani ülkemin çıkarlarından daha üstün tutuyorsun o iş öyle değil senin köpeği olduğun parti Merkez Bankasını babasının bankası gibi kullanıyor sürekli Türk lirası basıp enflasyona sebep oluyor ülkenin ekonomisini çökertiyor ben enayimiyim iktidara cebimdeki paraya ortak edeyim koysun tarafsız ülke eknomisini düşünen birini Merkez Bankasının başına o zaman TL tutayım sende o zaman konuş ama şu anda kapat çeneni sonunuz geldi kimse sizin yalanlarınıza inanmıyor bu ülkenin gerçek sahibi halktır akp değil halkın çıkarı üç beş siyasetçinin çıkarlarından çok daha önemlidir sonuçta iktidardan düşünce ingiltereye oraya buraya kaçacaklar ama sen benim kenarda tuttuğum dövizler sayesinde kurduğum işte çalışıp ekmeğini kazanacaksın sakın bu gün var yarın yok olanlara güvenme !

• japonyada bir markette cebinden dolar çıkaran adamları japon kadınların birleşip çantalarıyla vurarak linç etmesini hepimiz hayranlıkla izledik.

aynısı ülkemizde olsa vuranlara saldırılır bu forumda.

• Klasik yazı.. He arkadaşım, tüm suç vatandaşta evet. Hiç ses cikarmayalım, herşeyi kabul edelim, sorgulamayalım, tipik Ortadoğu ülkesi olalım öyle değil mi ? Bu ülke neden gelişmiyor biliyormusun ? İşte bu yüzden... Bu düşünceler, ülkeyi ileri degil tam tersine geriye götürür..

• Konuyu açan arkadaş forumun nadir kaliteli, dobra üyelerinden birisi. Elbette işlerine gelmeyen gerçekleri okuyanlar rahatsız olacaktır. İyi de olacaktır.

• Hiçbir ülkeye hayran değilim [Rusya harici] ama en çok bu ülkeyi ele geçiren yobaz,cemaatçi mafyadan nefret ediyorum.

• arkadaşlar bu eleman bende blokluymuş. kaale almayın.

neyse bilmeyenler için cevap verim.

çalmasını bilmiyoruz.

Fatih Şahinyoutube
    recep tayyip erdoğan: fakir çalmasını iyi beceremediği için fakirdir zengin de çalmasını iyi becerdiği için zengindir fakir garip, işçi garip, memur garip, bordro mahkumu nasıl çalsın..!?
    https://www.youtube.com/watch?v=pzymE4VuiBk
  • O kadar detaylı düşünmene gerek yok fakiriz çünkü anamız babamız fakir. Bu ülkede miras döngüsüyle hayatının tadını çıkaran insan sayısıda az değil sizde üç kuruş maaşınızı beş kuruşa çıkartmak için mücadele edin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.