Şimdi Ara

Fakir RCT-144 Şarjlı Süpürge Almayın (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
89
Cevap
3
Favori
45.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar Rct 144 için internetten batarya aldım, makinenin içini de açtım fakat eski bataryanın bağlantısı ile yeni bataryayı nasıl birbirine ulaşacağım? Fotolarda sarı olan eski olan ve demir pul tarzı izole olarak orjinalindeki pile kaynatılmış . Benim aldığım yeşilden ise 2 uç çıkıyor. Yardımcı olur musunuz ?

Fakir RCT-144 Şarjlı Süpürge Almayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Motan kullanıcısına yanıt
    turbo kafayı nereden aldınız?
    bizimki de bozuldu.

süpürgenin pilinin folloş olması harici bir sıkıntısı yok.
    şu an almaya kalksak 1000 lira olmuş. yuh ya.

pilini de değiştirsem tam olacak.

• Konuyla ilgili mesaj gelince hatırladım konuyu, 10 sene önce henüz satın almadan "acaba alsam mı?" mealinde, iki sene sonra hala sorunsuz çalıştığını betimlemek için, dört sene sonra da hala sorunsuz çalıştığını, sadece turbo başlığın bozulduğunu, onu da kolayca ve ucuza yenisini aldığımı, ödediğim parayı helal ettiğimi bildirmek için yazmıştım. On sene sonra makinenin hala sorunsuz çalıştığını, pilinin bile henüz ölmediğini ve beş dakika kadar olsa da dayandığını, bu yüzden pilini değiştirdiğimi ve ilk günkü formuna döndüğünü bildirmek için yazıyorum. Yenisinin 1000 TL olduğunu yazmış bir arkadaş, geçen sene bu makinenin fiyatını pahalı bulduğum için öbür ev için Kenwood marka gene güçlü motoru olan, modeli biraz eski olduğu için fiyatının ucuz olduğu (RCT-144 ün yarısı) bir makine aldım markanın ününe güvenerek, turbo başlığı yok, bir sene içinde şarj lambası bozuldu ve çekişi Fakir'in yarısı kadar bile değil onun kadar güçlü ve ağır olmasına karşın, yani hiç memnun kalmayıp pişman oldum. Fakir'in bu kadar eski bir modelinin hala piyasanın en pahalı makinelerinin içinde belki de en üst sırada olması bir şeyler anlatıyor değil mi? Bu iş böyledir, bir ürün yaparsınız veya bir roman yazarsınız veya bir şarkı bestelersiniz ve o kadar başarılı olur ki çok uzun süre güncelliğini kaybetmez, RCT-144 işte böyle bir ürün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Motan -- 15 Eylül 2020; 11:28:22 >

• kuasudba kullanıcısına yanıt
    Avrupa'da yaşadığım için "Universal Turbo Başlık" adı altında orada almıştım, Bu başlıkla aratın, Türkiye'de de vardır kesin..
  • kuasudba kullanıcısına yanıt
    Bu arada merak edip baktım, fiyatını biraz abartmışsınız, fiyatları 639 ile 759 TL arası değişiyor..

Kaynak:
    https://www.akakce.com/sarjli-el-supurgesi/en-ucuz-fakir-rct-144-turbo-14-4-v-fiyati,11867.html
  • AS 1072 NT şarjlı süpürge adaptörün ucu kırıldı. servis 110 tl diyor. buna uygun degerde adaptör piyasada yok

10 volt 200mA 2W Yazıyor.sarj aletinde

9 volt 0.6 amper adaptör buna uyarmı

• Rct 122 ve Rct 144ü olan arkadaşlar, şarja takılıyken cihaz çalışabiliyor mu acaba, deneyip yazabilir misiniz?

Eğer çalışıyorsa şarja takılıyken çalıştırmak Nicd piller için zararlı mıdır?

YouTubeda biri rct 122inin bataryasını tümden söküp, cihazı doğrudan araç çakmaklığından çalışacak şekilde sabit kablolu adaptör bağlamıştı. (Buradan öğrendiğim kadarıyla), rct 122 şarj adaptörü 15V, batarya 12,2V. Çakmaklıktan doğrudan aldığı voltaj 12V olacak haliyle (öyle biliyorum), bu 12V cihazın normal performansında çalışmasına yetecek midir? Peki rct144ü de bu adamın yaptığı gibi doğrudan çakmaklığa bağlasam nasıl olur?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.