Şimdi Ara

Fakir Lucca Q Violet 1000 W Blender Seti (253,99TL Hepsiburada)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 410 lira olmuş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dumanı çıkmış çalışan cihazda gönderilebilir isterse 5000 watt olsun cihazın motoru ve kavrama yerinin çok iyi olması gerekir

bunların hiç biri 1000watt değil 5 - 100watt arasıdır birde takılan yıldız kol plastik

sert bir şey korsanız direkt yanıyor kullandığım cihaz yandığı için söylüyorum biraz araştırdım sağlamlık olarak bunları beğendim

bir tüyo daha güçlü motor genellikle sessiz olur güçsüz olan pancar motoru gibi ses çıkartır

ben bu cihazı alacağım 39 euro tüm masrafları ne kadar tutar

https://www.amazon.de/dp/B08BNBYR88?psc=1

daha iyileri de var

https://tr.aliexpress.com/item/1005002447356169.html?mp=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 30 Mayıs 2021; 0:43:23 >

• bjkyener kullanıcısına yanıt

Türkiye'de yok mu bu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuusuuf Y kullanıcısına yanıt

yok hocam %99 dandik plastik ve motoru çok kalitesiz

Bahsettiğin konu elektrik motorlarının doğasıyla ilgili.

Bu tip motorlar sürekli yüksek devirde çalıştırmaya gelmez. Isınma sorunları yaşanır.

Bu ürünleri kullanırken 30sn kullanıp, bir süre soğumasını beklemek motorun ömrünü uzatır. Pancar motor gibi kötü diye bir şey hiç duymadım.

Önemli olan ses değil, bıçak ve hazne tasarımı. Bunlar içine konulan malzemeyi az sürede parçalayacak şekilde tasarlanır ise motor ömrü uzun olur.

Eğer sorun yaşıyorsanız, ipli el yordamıyla çalışan modeli alın. Yaşamazsınız bu motor sorunlarını :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerros

Bahsettiğin konu elektrik motorlarının doğasıyla ilgili.

Bu tip motorlar sürekli yüksek devirde çalıştırmaya gelmez. Isınma sorunları yaşanır.

Bu ürünleri kullanırken 30sn kullanıp, bir süre soğumasını beklemek motorun ömrünü uzatır. Pancar motor gibi kötü diye bir şey hiç duymadım.

Önemli olan ses değil, bıçak ve hazne tasarımı. Bunlar içine konulan malzemeyi az sürede parçalayacak şekilde tasarlanır ise motor ömrü uzun olur.

Eğer sorun yaşıyorsanız, ipli el yordamıyla çalışan modeli alın. Yaşamazsınız bu motor sorunlarını :)

anlamadın herhalde gücü yok sert nohutu koy bakayım çekebilecek mi

2000 wattlık kıyma makinesi var birde 350 - 450 wattlık gerçek kıyma makinesi var

2000 wattlık cihaz kıymayı çekemezken 350 wattlık cihaz hiç zorlanmadan çekiyor

Bu tür cihazları taşınabilir şarj cihazlarıyla çalıştıranları gördüm 1000 watt deyip 10 watt güç vermeyen cihazlar var

Bu yüzden kavrama yerini plastik yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 29 Mayıs 2021; 22:57:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

anlamadın herhalde gücü yok sert nohutu koy bakayım çekebilecek mi

2000 wattlık kıyma makinesi var birde 350 - 450 wattlık gerçek kıyma makinesi var

2000 wattlık cihaz kıymayı çekemezken 350 wattlık cihaz hiç zorlanmadan çekiyor

Bu tür cihazları taşınabilir şarj cihazlarıyla çalıştıranları gördüm 1000 watt deyip 10 watt güç vermeyen cihazlar var

Bu yüzden kavrama yerini plastik yapıyorlar

Alıntıları Göster

Ok dostum, aynen öyle. Koy taşı, çeker.

yanan cihazınız hangi marka ve modeldi?

• Prof.Matematik kullanıcısına yanıt

Homend modelini unuttum

• Ben fakir'in ayni bu tip 1100w olan modelinin motorunu yaktim. Yumusak kurabiye hamurunu yogurmadan once on cirpma yapiyordum. Ustteki yazar arkadasin dedigine kesinlikle katiliyorum cok dogru tespitler yapmis. Bendekinin de baglanti yeri plastikti.
    Siemens/Bosch gibi markalarin 400w'lik el mikserleri var ve direkt hamur yogurma basligi da geliyor zaten. Fakir bu konuda malesef basarisiz. Sitesinde ayni tip 1700w olan da var bu boyuta kac farkli motor sigdirilabilir ki zaten? Kaldi ki 1000w da yuksek degerdir. Mutfak sefleri kiloluk hamurlari 30dk yoguruyor ayni gucte motora sahip. Varin kalitesizligi siz dusunun. Evde 30 yasina basacak Arcelik mikser var. Tamir gormedi o bunu tokatlar. Ha ama yedek motoru 90 lira onu da diyim. Bozuldukca tamir ederim diyen olursa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt

39 euro olan güzel gücü fazla değil kaliteli fakat 1200watt olan her türlü işinizi yaparsınız

1200 watt olan model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 30 Mayıs 2021; 0:55:21 >
  • Benden size tavsiye mixer alınca katı hamur ( pizza poğaça) yapmayın ne fakir ne Philips motora bisiy olunca sorumluluk alıyor.

• Aldınız mı hocam

• @bjkyener hocam aldığınızda bize de haber verir misiniz? Düzgün bir blender bulup alamadık, ya yanıyor, ya duman çıkıyor, ya da çekmiyor.

Amazon.de' ürünü şöyle :

Order Summary

Items:€38.99

Postage & Packing:€21.04

Import Fees Deposit:€22.82

Total:€82.85

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trace- -- 2 Haziran 2021; 12:27:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.