Şimdi Ara

Fakir işi soğutma sistemim-2(YENİLENDİ-REMAKE-DÜZENLENDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 gün 10 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • L.Croft (7 mesaj) TIRAZLI (1 mesaj) -Pisagor- (1 mesaj) Sedat. (1 mesaj) erdemsaid (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Overclock, Soğutma ve Modifikasyon >> Overclock, Soğutma ve Pc Modifikasyon >> Su Soğutma >> Fakir işi soğutma sistemim-2(YENİLENDİ-REMAKE-DÜZENLENDİ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    338 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar geçen sefer yapmış olduğum sistem baştan savma ve aceleye gelmişti ve ortaya performanslı fakat estetik açıdan çok kötü birşey çıktı ortaya bende bu sistemi tam 1 yıl sonra daha güzel ve daha performanslı hale getirmeye karar verdim bugün başladım yapıma plexi kestim zımparaladım bloğu parlattım ve 2 adet pompa kullanacağım ve su deposunu plexiden cd-rom yerine uyacak şekilde yapacağım buğün akşam resimleri yükleyeceğim herşeyi adım adım resimlerle size göstereceğim desteği olan olmayan herkese SAYGILAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.Croft -- 12 Haziran 2012; 18:19:16 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yok mu bişey diyen ?
  • Binbaşı
    1013 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yusufoylum

Yok mu bişey diyen ?

Dost acı söylerimiş forumda 200 TL ye çok daha iyisini toplayanlar var.Bloğu nasıl yaptın bilmiyorumda bu fakir işi olmamış onu söyleyebilirim.
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Acaba 32 derce çokmu
    |
    |
  • Yarbay
    4033 Mesaj
    o kadar büyük radyatör ve 1.5cm kalınlığında bakır blok ile 300-400 liraya kurulan soğuma sistemlerindeki performansı yakalarsın o konuda problemin olmaz. ancak el işçiliğin çok kötü onu söyleyeyim. sana daha önce söylediğim gibi blok ve pleksiyi epoksiyle yapıştırsan böyle kötü görüntü oluşmazdı. daha güzel bir hazne yapabilirdin zor birşey değil güzel bir saklama kabı ile. resimleri biraz daha büyük koymalısın pek birşey belli olmuyor.
    su kabını böyle açık bırakırsan 2 haftada su toz dolar onu hava ile temas ettirmemen lazım. buradaki maliyet en fazla 50-60 liradır hazır parçalar ile kurulan sistemlerle karşılaştırmamak lazım. ancak daha güzel yapabilirsin bir sonraki projende estetik açıdan da dikkat edersen daha güzel birşey çıkacaktır ortaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_tol -- 24 Ağustos 2011; 22:54:45 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    502 Mesaj
    64kb x 64kb kaidesi sadece avatar resmi için geçerli kardeş.
    |
    |
  • Teğmen
    141 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kıvan Ç

quote:

Orijinalden alıntı: yusufoylum

Yok mu bişey diyen ?

Dost acı söylerimiş forumda 200 TL ye çok daha iyisini toplayanlar var.Bloğu nasıl yaptın bilmiyorumda bu fakir işi olmamış onu söyleyebilirim.

|
    |
  • Onbaşı
    30 Mesaj
    öncelikle eline sağlık diyelim, güzel düşünmüşsün ancak arkadaşında da dediği gibi blok çok acayip duruyor. gerçi resimlerden pek birşey anlaşılmıyor ancak, o radyatörün üstündeki fanlar hiç olmamış! o fanlarla o radyatörü soğutamazsın ki! bilgisayarını benchmark aldın mı hiç? açılışta 32 derece normaldir. zaten su 25 derece! aynı damacanadan bende kullanıyorum ancak, biraz daha estetik olması lazım :) bir de elinde plexi var, git bir tane de su tankı yap onunla. başlangıç için idare eder ama çok gelişmesi lazım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    konu güncel up up
    |
    |
  • Yarbay
    4538 Mesaj
    Emeğine sağlık.. deneme yanılma yöntemi insanı her zaman başarıya ulaştırır...

Sen asil 2022'e nasıl gittin onu anlat..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 18 Nisan 2012; 1:34:49 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    makine 2022 ye layık onun için :d
    |
    |
  • Yarbay
    2622 Mesaj
    Emeğine sağlık sende iş var
    |
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    250 300 tlye bi soğutma sistemi almak bence daha iyi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    sana göre parası olan var olmayan var ona bakarsan ben 300 tlye 2.el anakart ile x4 işlemci alırım
    |
    |
  • Yüzbaşı
    520 Mesaj
    emeğe saygı ellerine saglık güzel iş çıkartmışsın
    |
    |
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    çok sağol kardeşim fakat herşey baştan svma oldu ve aceleye geldi şu an aynı sistemi tekrar yapıyorum ve tertemiz olucak çift pom pa kullanacağım var 6-7 tane fan kullanıcam rezervuarı cd rom yerine girecek kadar yapıcam rekor yerlerini tornacıdan açtırıcam süper olucak
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.