Şimdi Ara

Fakir Cookwell Izgara - 129TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
3
Favori
4.892
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.carrefoursa.com/d/fakir-cookwell-izgara

Not: Carrefoursa göndermeyebilir.

• Et pahali napiim izgarayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç dereceye çıkabiliyor cihaz, kullanan varmı?
  • ben simbo'nun kapaklısını aldım a101'den 79 liraya, canavar gibi yapıyo kanatları filan mangal keyfi resmen.
  • zippocakmak kullanıcısına yanıt
    Tavuk pişir

• Fiyat 319 çıkıyor bende.
  • bir ara çok araştırdım, aşağıdaki modeli aldım.

https://www.morhipo.com/t-design-fast-grill-dumansiz-izgara/14216924/detay

Tavsiyem kesinlikle kapaklı alınması yönünde , arkadaşın dediği sinbo a101de 100tl yada carrefourdaki bu model fiyatına göre çok iyi gözüküyor .

Ama genel anlamda elektrikli ızgara saçmalık , ocakta tavada yapın daha iyi
  • Şu markaya isminden dolayı takığım. Her konusunu okuduğumda:
    -Fakir? Fakirmiyiz lan biz? Fakirle işim olma diyesim geliyor,es geçiyorum.

Hadi ben kovulmadan kaçayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: RitueL

ben simbo'nun kapaklısını aldım a101'den 79 liraya, canavar gibi yapıyo kanatları filan mangal keyfi resmen.
    http://www.akakce.com/arama/?q=sinbo+%FDzgara

Hangisi hocam aldığınız?

Düzenleme= Bu mudur? :http://www.akakce.com/izgara/en-ucuz-sinbo-sbg-7116-granit-fiyati,48969226.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 14 Temmuz 2017; 12:8:42 >

• carrefoursa göndermez kaç ürün aldık hiçbirini göndermedi ya stok yok kırık dediler.
  • İçerenköy karfura giderek ürünü aldım. Fiyatına göre iyi ürün.
  • Neden göndermeyebilir?

• Ben verdim siparişi aradılar ürün yolda geliyormuş. Faturasında kesildi. Fiyat çok iyi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada Daha önceki telefonuda göndermişlerdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bulamadım, korkmaz a333 modeli vardı 149a onu aldım bende.

• Halen var gözüküyor ... Bu arada benim ürün geldi ve denedim gerçekten çok iyi ...
  • Döküm tava kadar güzel lezzet alınabiliyor mu bu ızgaralardan acaba?

• Döküm tava gibi süper bir icat varken gereğini göremedim. Üstelik bu ürünler mangalda pişen yiyeceğin lezzetini vermiyor, çünkü kömürün isi yiyeceğe sinmiyor. Ayrıca elektriği de çok tüketiyorlar. Fiyat uygun ama sırf ucuz diye de almaya gerek görmüyorum. Döküm tavayı henüz kullanmamış olanlar için fırsat olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: motherannorthe

Döküm tava gibi süper bir icat varken gereğini göremedim. Üstelik bu ürünler mangalda pişen yiyeceğin lezzetini vermiyor, çünkü kömürün isi yiyeceğe sinmiyor. Ayrıca elektriği de çok tüketiyorlar. Fiyat uygun ama sırf ucuz diye de almaya gerek görmüyorum. Döküm tavayı henüz kullanmamış olanlar için fırsat olabilir.

Döküm tava konusunda haklısınız ama iyi bir havalandırmanız olmadığında, neler başınıza gelebileceğini biliyor olmalısınız. Onun verdiği dumanı normal mangal vermemiştir.

Ürünü inceledim, isteklerime karşıladığını gördüm ve aldım. Elektrik konusuna da takılmayın, doğalgaz da döküm için ısıttığınız gaz kadar elektrik yakacaktır.

Mangal tadına gelirsek, bu denli lezzetli olmasının unsuru kömür vs değil. Direk olarak açık alan, sevdiklerinizin yanında olması ve o pişirme hazzı. Bunlar birleşince normal olarak tadı yakalayamadığını düşünüyorsunuz.

Sinbo ürünleri bu denli fiyatlara yakınken bence ızgarayı seven arkadaşlar için tercih edilebilir.

• hic gerek yokken alayim mi dusunurken ankara'da stok yok neyse ki...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.