Şimdi Ara

Fakir Abimi Hpase Düşürdüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Babam beni hep abimden daha fazla severdi onu okutmadı beni okuttu. Neyse ben de parayı bulunca Taksimde fln ev aldım her gün karı-kız anlarsınız ya ;) Annemleri hiç takmam zaten fakirlerle bağımı kopardım ahahah. Bağcılarda oturuyorlar ahahah :D Neyse geçen fakir abim aradı. Kendisi belediye yol işlerinde çalışıyor ahahah. amele yani bildiğin. Geçen yolda gördüm amele oturuşu yapmış fakir kıro bmw min camını açıp sigara fırlattım. küfür etti arkadan fakir, tabi benim olduğumu anlamamış cahil ashahs :D hayatında bmwye binmemiş. he işte aradı geçen napıyon hayırsız diyor gerizekalı ahaha fakir. neyse konuştuk fakirin telefon kapandı birden kontoru bitmiş aradım dedim cahil kıro kontorun yoksa niye arıyon dedim çat kapattım. ahaha fakir amele arkdaşının telefondan arıyor köntürüm bitti dedi. ahahah fakir bi de köntür diyor bende koptum telde xdxdxd sonra dedim gel sana bmw sürdürcem bu salak fakir hemen heyecanlandı. bağcılara girmemek için bunu mecidiyeköye çağırdım metrobüsle gelmiş ahaha. sonra ilerde bi bmw gördüm benim dedim hemen inandı fakir bende arabayı başka yere parketmiştim. gitti kapısını falan zorluyor sonra polis geldi. ben kayboldum o ara uzaktan izliyorum fakiri. çakma 4 bantlı adidas süperstar giymiş 5 liralık parfüm sıkmış ahahaha kıro. İçeri aldılar bunu hırsızlıktan ahahahahaha babamlar beni arıyor konturleride yok zaten ahaha çıkart abini südümü helal edmem diyor bende kufrettım kapadım ahaha fakirler yaaaaaaaaa ahahaha içimi dkötüm rahatladım oh

• Off of moda oldu buda
  • vaktime yazık oldu hepsini okudum nedense

ayrıca ben hayır diyorum
  • Ya şu zengin çocuğu hikayesi öldürüyor beni gülmekten,potansiyel var sende arkadaş devam et derim.
  • güldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskici34

Babam beni hep abimden daha fazla severdi onu okutmadı beni okuttu. Neyse ben de parayı bulunca Taksimde fln ev aldım her gün karı-kız anlarsınız ya ;)Annemleri hiç takmam zaten fakirlerle bağımı kopardım ahahah. Bağcılarda oturuyorlar ahahah :D Neyse geçen fakir abim aradı. Kendisi belediye yol işlerinde çalışıyor ahahah. amele yani bildiğin. Geçen yolda gördüm amele oturuşu yapmış fakir kıro bmw min camını açıp sigara fırlattım. küfür etti arkadan fakir, tabi benim olduğumu anlamamış cahil ashahs :D hayatında bmwye binmemiş. he işte aradı geçen napıyon hayırsız diyor gerizekalı ahaha fakir. neyse konuştuk fakirin telefon kapandı birden kontoru bitmiş aradım dedim cahil kıro kontorun yoksa niye arıyon dedim çat kapattım. ahaha fakir amele arkdaşının telefondan arıyor köntürüm bitti dedi. ahahah fakir bi de köntür diyor bende koptum telde xdxdxd sonra dedim gel sana bmw sürdürcem bu salak fakir hemen heyecanlandı. bağcılara girmemek için bunu mecidiyeköye çağırdım metrobüsle gelmiş ahaha. sonra ilerde bi bmw gördüm benim dedim hemen inandı fakir bende arabayı başka yere parketmiştim. gitti kapısını falan zorluyor sonra polis geldi. ben kayboldum o ara uzaktan izliyorum fakiri. çakma 4 bantlı adidas süperstar giymiş 5 liralık parfüm sıkmış ahahaha kıro. İçeri aldılar bunu hırsızlıktan ahahahahaha babamlar beni arıyor konturleride yok zaten ahaha çıkart abini südümü helal edmem diyor bende kufrettım kapadım ahaha fakirler yaaaaaaaaa ahahaha içimi dkötüm rahatladım oh

gerisini okumadım

• bende zengin hikayelerine baya gülüyorum
  • zengin olma hayalleri asosyal özgünvensiz sivilceli çirkin ergenlerde boyle hayal olarak kalıyo işte..
  • Ne gereksiz adamlar var şu dünyada
  • olmadı bi be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydeprem -- 2 Ağustos 2011; 1:02:09 >
  • güzel hayal gücü :D
  • kanka okumadım ama kuğul stori
  • olmamış
  • Başlık yetti bu sefer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.f.u.k_XVI

Ne gereksiz adamlar var şu dünyada

+1
  • Anlatımı komik aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

quote:

Orijinalden alıntı: u.f.u.k_XVI

Ne gereksiz adamlar var şu dünyada

+1

+1
  • bağcılara girmemek için bunu mecidiyeköye çağırdım

şu kısım dışında olmamış.
  • ahahaha olmamış ahahaha bidaha dene ahahahaha
  • Okumadım,yorumlara bakılırsa iyi yapmışım...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.