Şimdi Ara

Fakir Abimi Hpase Düşürdüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
27
Cevap
1
Favori
651
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Fakir Abimi Hpase Düşürdüm
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    474 Mesaj
    Babam beni hep abimden daha fazla severdi onu okutmadı beni okuttu. Neyse ben de parayı bulunca Taksimde fln ev aldım her gün karı-kız anlarsınız ya ;) Annemleri hiç takmam zaten fakirlerle bağımı kopardım ahahah. Bağcılarda oturuyorlar ahahah :D Neyse geçen fakir abim aradı. Kendisi belediye yol işlerinde çalışıyor ahahah. amele yani bildiğin. Geçen yolda gördüm amele oturuşu yapmış fakir kıro bmw min camını açıp sigara fırlattım. küfür etti arkadan fakir, tabi benim olduğumu anlamamış cahil ashahs :D hayatında bmwye binmemiş. he işte aradı geçen napıyon hayırsız diyor gerizekalı ahaha fakir. neyse konuştuk fakirin telefon kapandı birden kontoru bitmiş aradım dedim cahil kıro kontorun yoksa niye arıyon dedim çat kapattım. ahaha fakir amele arkdaşının telefondan arıyor köntürüm bitti dedi. ahahah fakir bi de köntür diyor bende koptum telde xdxdxd sonra dedim gel sana bmw sürdürcem bu salak fakir hemen heyecanlandı. bağcılara girmemek için bunu mecidiyeköye çağırdım metrobüsle gelmiş ahaha. sonra ilerde bi bmw gördüm benim dedim hemen inandı fakir bende arabayı başka yere parketmiştim. gitti kapısını falan zorluyor sonra polis geldi. ben kayboldum o ara uzaktan izliyorum fakiri. çakma 4 bantlı adidas süperstar giymiş 5 liralık parfüm sıkmış ahahaha kıro. İçeri aldılar bunu hırsızlıktan ahahahahaha babamlar beni arıyor konturleride yok zaten ahaha çıkart abini südümü helal edmem diyor bende kufrettım kapadım ahaha fakirler yaaaaaaaaa ahahaha içimi dkötüm rahatladım oh

|
    |

Geleceği yaşatmak için bugüne sahip çık!

• Yarbay
    4805 Mesaj
    Off of moda oldu buda
    |
    |
    vaktime yazık oldu hepsini okudum nedense

ayrıca ben hayır diyorum
    |
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: iskici34

Babam beni hep abimden daha fazla severdi onu okutmadı beni okuttu. Neyse ben de parayı bulunca Taksimde fln ev aldım her gün karı-kız anlarsınız ya ;) Annemleri hiç takmam zaten fakirlerle bağımı kopardım ahahah. Bağcılarda oturuyorlar ahahah :D Neyse geçen fakir abim aradı. Kendisi belediye yol işlerinde çalışıyor ahahah. amele yani bildiğin. Geçen yolda gördüm amele oturuşu yapmış fakir kıro bmw min camını açıp sigara fırlattım. küfür etti arkadan fakir, tabi benim olduğumu anlamamış cahil ashahs :D hayatında bmwye binmemiş. he işte aradı geçen napıyon hayırsız diyor gerizekalı ahaha fakir. neyse konuştuk fakirin telefon kapandı birden kontoru bitmiş aradım dedim cahil kıro kontorun yoksa niye arıyon dedim çat kapattım. ahaha fakir amele arkdaşının telefondan arıyor köntürüm bitti dedi. ahahah fakir bi de köntür diyor bende koptum telde xdxdxd sonra dedim gel sana bmw sürdürcem bu salak fakir hemen heyecanlandı. bağcılara girmemek için bunu mecidiyeköye çağırdım metrobüsle gelmiş ahaha. sonra ilerde bi bmw gördüm benim dedim hemen inandı fakir bende arabayı başka yere parketmiştim. gitti kapısını falan zorluyor sonra polis geldi. ben kayboldum o ara uzaktan izliyorum fakiri. çakma 4 bantlı adidas süperstar giymiş 5 liralık parfüm sıkmış ahahaha kıro. İçeri aldılar bunu hırsızlıktan ahahahahaha babamlar beni arıyor konturleride yok zaten ahaha çıkart abini südümü helal edmem diyor bende kufrettım kapadım ahaha fakirler yaaaaaaaaa ahahaha içimi dkötüm rahatladım oh
    quote:

Orijinalden alıntı: iskici34

Babam beni hep abimden daha fazla severdi onu okutmadı beni okuttu. Neyse ben de parayı bulunca Taksimde fln ev aldım her gün karı-kız anlarsınız ya ;)Annemleri hiç takmam zaten fakirlerle bağımı kopardım ahahah. Bağcılarda oturuyorlar ahahah :D Neyse geçen fakir abim aradı. Kendisi belediye yol işlerinde çalışıyor ahahah. amele yani bildiğin. Geçen yolda gördüm amele oturuşu yapmış fakir kıro bmw min camını açıp sigara fırlattım. küfür etti arkadan fakir, tabi benim olduğumu anlamamış cahil ashahs :D hayatında bmwye binmemiş. he işte aradı geçen napıyon hayırsız diyor gerizekalı ahaha fakir. neyse konuştuk fakirin telefon kapandı birden kontoru bitmiş aradım dedim cahil kıro kontorun yoksa niye arıyon dedim çat kapattım. ahaha fakir amele arkdaşının telefondan arıyor köntürüm bitti dedi. ahahah fakir bi de köntür diyor bende koptum telde xdxdxd sonra dedim gel sana bmw sürdürcem bu salak fakir hemen heyecanlandı. bağcılara girmemek için bunu mecidiyeköye çağırdım metrobüsle gelmiş ahaha. sonra ilerde bi bmw gördüm benim dedim hemen inandı fakir bende arabayı başka yere parketmiştim. gitti kapısını falan zorluyor sonra polis geldi. ben kayboldum o ara uzaktan izliyorum fakiri. çakma 4 bantlı adidas süperstar giymiş 5 liralık parfüm sıkmış ahahaha kıro. İçeri aldılar bunu hırsızlıktan ahahahahaha babamlar beni arıyor konturleride yok zaten ahaha çıkart abini südümü helal edmem diyor bende kufrettım kapadım ahaha fakirler yaaaaaaaaa ahahaha içimi dkötüm rahatladım oh

gerisini okumadım
    |
    |

• Er
    4 Mesaj
    bende zengin hikayelerine baya gülüyorum
    |
    |

DH ESOGU
    Öğrencileri
  • Yarbay
    5451 Mesaj
    zengin olma hayalleri asosyal özgünvensiz sivilceli çirkin ergenlerde boyle hayal olarak kalıyo işte..
    |
    |

Youtube kanalım : Ufuk Kaptan :https://www.youtube.com/watch?v=E6y3W9eJZbw&t=2s
  • Yüzbaşı
    485 Mesaj
    olmadı bi be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydeprem -- 2 Ağustos 2011; 1:02:09 >
    |
    |

Uyuyan höyük krallarından prensesler kaçırdım. Trebon kasabasını yakıp kül ettim. Felurian’la bir gece geçirdim ve hem canıma hem de aklıma mukayyet olabildim. Çoğu insanın kabul edildiğinden daha küçük bir yaşta Üniversite’den atıldım. Başkalarının gündüz gözüyle ağızlarına almaktan bile korktukları yollardan ay ışığı altında geçtim. Tanrılarla konuştum, kadınlar sevdim ve ozanları ağlatan şarkılar yazdım.
  • Çavuş
    68 Mesaj
    güzel hayal gücü :D
    |
    |
    |
    |

• Yüzbaşı
    368 Mesaj
    olmamış
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: u.f.u.k_XVI

Ne gereksiz adamlar var şu dünyada
    quote:

+1
    |
    |

#EvdeKal
  • Çavuş
    45 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

quote:

+1

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

quote:

+1

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2204 Mesaj
    bağcılara girmemek için bunu mecidiyeköye çağırdım

şu kısım dışında olmamış.
    |
    |
    -erdemli adamın yolu,bencillerin insafsızlıkları ve kötü insanların zulmüyle sarmalanmıştır ancak merhamet ve iyi niyet adına karanlıklar vadinde zayıf olana rehberlik eden kişi kutsanmıştır çünkü kardeşinin gerçek hamisi ve kayıp çocukların kurtarıcısıdır o ,kardeşlerimi zehirlemeye ve yok etmeye çalışanlardan intikamımı mutlaka alacak ve onları büyük bir öfke ve güçle vuracağım ,senden intikam almaya geldiğimde adımın tanrı olduğunu anlayacaksın.
  • Yüzbaşı
    789 Mesaj
    ahahaha olmamış ahahaha bidaha dene ahahahaha
    |
    |
    |
SEO
SEO
kolayoto.com
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.