Şimdi Ara

Faker, level 10,temoo,ww olayını biri açıklar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam olarak ne oluyor ne yapmaya çalışıyorlar faker ile level 10 adamın ne ilişkisi var , yayını izlemdim ne olduğu konusunda hiç bir fikrim yok!

Edit:http://www.twitch.tv/multiplayer/b/500431838

Saat 1 dakika 35 ten sonra başlıyor izlemeyin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi girmiyor -- 3 Şubat 2014; 17:41:28 >

• faker dersleri bölümünde bi çocuğu oturtmuşlar daha 30 level değil pick ekranında teemo mid dedi lockladı bu da jungle ww aldı faker oturdu ww anlattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lilpackage

faker dersleri bölümünde bi çocuğu oturtmuşlar daha 30 level değil pick ekranında teemo mid dedi lockladı bu da jungle ww aldı faker oturdu ww anlattı

nasıl bulmışlar o cocugu nerden bulmuşlar :D
  • quote:

faker dersleri bölümünde bi çocuğu oturtmuşlar daha 30 level değil pick ekranında teemo mid dedi lockladı bu da jungle ww aldı faker oturdu ww anlattı

Beni oturtsalardı LB falan dinleseydim
  • quote:

Faker çocuğamı ders veriyor? Çocuğa ders veriyorsa çocuk niyefakerı dinlemiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PweckTR

quote:

nasıl bulmışlar o cocugu nerden bulmuşlar :D

bilmiyorum onu biri şey yazmıştı, bi çocuk varmış gelmemiş onun yerine kura çekmişler bu çocuk çıkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: girmiyor

quote:

Faker çocuğamı ders veriyor? Çocuğa ders veriyorsa çocuk niyefakerı dinlemiyor?

çocuk oynuyo arkada faker ne yapması gerektiğini falan anlatıyordu işte
  • Link atar mısınız ?
  • Lilpackage L kullanıcısına yanıt
    çocuk korece bilmediğinden pek bişey anlamamış sanırım :D
  • Baştan sona kadar rezillik gerçekten.
  • Faker ne desin abi hem jungler hem ww en temel ward falan dedi işte faker topa gang at diyor 200 canlı tryn var karşısında 2 adam var fakerde şaşırdı tamam dön falan dedi. Bu olay harbiden faildi 15 lvl adamı normal oyuna sokuyorlar yanına mid lane prof u verip jungle ww oynatıyorlar. Silver-gold bir adam bulup yanınada ordaki ekipden 4 kişi verip normal oyuna sokamadınızmı bu elemanada mid bırakırdınız cocuk nebiliyip gragas orianna falan alır Fakerde daha yararlı bilgiler verebilirdi.
  • çift tercüman vardı koreli bi tercüman ingilizce biliyodu bizim türk tercümana ingilizce söylüyodu o da çocuğa türkçe söylüyodu
  • girmiyor kullanıcısına yanıt
    Seyirciler arasindan birisini cikardilar oda 10 lv mis.Faker yanina oturup yapmasi gereken seyleri soylerken oda onun soylediklerini yaparak oynadi.Bizimkiler neden bu kadar abartiyorlar anlamiyorum.
  • ülkemizin durumunu görün teemo aliyorlar lockluyorlar sesli güldüm yemin ediyorum 1 aydır böyle gülmemiştim ya adam ww jung anlattı :():/():
  • quote:

çift tercüman vardı koreli bi tercüman ingilizce biliyodu bizim türk tercümana ingilizce söylüyodu o da çocuğa türkçe söylüyodu

Arada fransızcadan almancayada uğrasaydılar bari. Gezip görülücek diller
    ee o kadar dilden çevirirsen bu olur :D korece bilen bi türk bulamamışlar mı :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richa

Seyirciler arasindan birisini cikardilar oda 10 lv mis.Faker yanina oturup yapmasi gereken seyleri soylerken oda onun soylediklerini yaparak oynadi.Bizimkiler neden bu kadar abartiyorlar anlamiyorum.

Yanına beni koysalar faker bana anlatsa utanırdım. Sen koskoca dünyanın en iyi mid oyuncusunu getir daha last hit bilmeyen adamlara mid öğretmeye çalış onuda becereme orman anlattır?

Einstein'ı diriltip ilk okul çocuklarına matematik anlattırsan daha mantıklı kalırdı.
  • rezil bi yayındı zaten hiçbi şey düzgün ayarlanmamış izlememiş olmanız daha iyi
    şimdi izlemeye başladım bi ses gidiyor bi görüntü :)
  • Oce'den beter olmuş, yapacağınız işi sizin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.