Şimdi Ara

fake üyelikler!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 9 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • marine-gear (10 mesaj) rds (2 mesaj) Tek Kural Ahmet Kural (1 mesaj) Stones (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1790 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    forum destek üzerinden bir şahsın fake üyelikler ile topladığı referansları gösterdim ve bunları fake üyelikler ile aldığını ispatladım ancak üyeliklerden 1 tanesi banlandı diğerine hiç dokunmadılar şimdi 1 tane daha fake üyeliğini buldum ama forum destek malesef hiç ilgilenmiyor çok uzun süre de basit bir cevap verip geçiyor.

forum destek bölümünde açtığım kayıtlar

http://forum.donanimhaber.com/support.asp?rid=10834&currpage=1&smode=1&tmode=0&sort=1

http://forum.donanimhaber.com/support.asp?rid=11710&currpage=1&smode=1&tmode=0&sort=1
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• Root Admin
    8554 Mesaj
    Sınırsız banladım çünkü fake durumu olduğuna kanaat getirdim. Hesabını açtım çünkü forumda şikayet ettiğiz kişi yalnızca 1 adet hesap ile bulunuyor. Bu sebeple bildirim içinde size anlaşmaya uygun davranıyor dedim. (Bu arada kişi ile ayrıntılı şekilde görüşüldü bilgi alındı.) Bu durumda şu an için yapabileceğimiz birşey bulunuyor. Bazı bilgileri diliyorum bilginize.
  • Binbaşı
    1790 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: rds

Sınırsız banladım çünkü fake durumu olduğuna kanaat getirdim. Hesabını açtım çünkü forumda şikayet ettiğiz kişi yalnızca 1 adet hesap ile bulunuyor. Bu sebeple bildirim içinde size anlaşmaya uygun davranıyor dedim. (Bu arada kişi ile ayrıntılı şekilde görüşüldü bilgi alındı.) Bu durumda şu an için yapabileceğimiz birşey bulunuyor. Bazı bilgileri diliyorum bilginize.

iyide şuan tek hesap kullanması hiçbir şey ifade etmez ki bu zamana kadar aynı anda kullanıyordu ben şikayet edince 1 hesap sınırsız banlandı ve o hesabı zaten istese de kullanamıyor. fake üyeliklerle referanslar doldurmuş ve bu referanslar ile insanların güvenini kazanıyor?(sm1987 nickli üyelikte banlanmadı?) ayrıca fake üyelik açıldığında benim bildiğim üyelikler sınırsız banlanır asıl üyelik ise en az 7 gün banlanır ancak bunu uygulamıyorsunuz?

• Root Admin
    8554 Mesaj
    Merak etmeyin biz gerekeni yapıyoruz, teşekkürler. Konu kilitlenmiştir.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
takipçi satın al
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.