Şimdi Ara

Fairy Tail Manga (Spoiler içerebilir) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
910
Cevap
12
Favori
35.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Juvia'ın ölmeyeceği o kadar belliydi ki hiç tepki vermedim. Seriden tek beklentim Natsu'nun END formuna girmesi ve Zeref ile kapışmasını izlemek Bir şekilde Gray devreden çıkacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Juvia'ın ölmeyeceği o kadar belliydi ki hiç tepki vermedim. Seriden tek beklentim Natsu'nun END formuna girmesi ve Zeref ile kapışmasını izlemek Bir şekilde Gray devreden çıkacaktır.

O kadar duygusallıktan sonra geri dönmez diyordum bir bölümde döndü. Bir daha inanmam istediğini öldürsün

• fairy tail i önerir misiniz konusu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajakalata

fairy tail i önerir misiniz konusu nedir?

Manga olarak soruyorsan okunur, hele en baştan başlayacaksın güncele gelene kadar gider bir şekilde ama büyük beklentiler içinde olma yani. Anime olarak bir çok seri izleyipte izlemediysen yine bir müddet gideri var, nedense manga kadar akıcı gelmiyor animesi bana o yüzden bir çok yerinde sıkılıyordum izlerken tabi bu benim görüşüm belki sen çok seversin o ayrı mevzu.
  • anime olarak izlerim başlarsam dövüş sahneleri daha güzel oluyor merak ettiklerim şunlar manganın bitmesine ne kadar kaldı ve animenin bitmesine ne kadar kaldı ve konusu ne
  • şu an final arc'nda gibi görünüyor. ama geçmiş bölümlerde, ana boss'lar zeref ve acnologia'dan çok az bahsedilmesi, laneti veren tanrının yeni boss olarak çıkma olasılığını getiriyor. ama bleach gibi uzatılacaksa, hiç uzatılmasın daha iyi olur.

• Önümüzdeki sayı END i görürüz herhalde. Önümüzdeki sayının adı "Gördüğüm son şey". Hatırladığım kadarıyla seriyi Lucy'nin gözünden izliyoruz. Yani Lucy haftaya ölebilir. Natsu, END formuna girdikten sonra öldürme içgüdüsü çok yüksek olduğundan Dimaria ve Lucy'i birlikte öldürse çok güzel olur. Tabi bu dediklerimin hiçbiri olmayacak. Natsu haftaya Dimaria'ya tek atar. Lucy'i öldürmek üzereyken bir an hatıralar gelir gözünün önüne ve oradan ayrılır. Bu senaryonun gerçekleşme ihtimali daha yüksek

• Manga erken geldi

505

Bu sefer sonunda birisi öldü bence. Ağlattınız Erza'yı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 8 Ekim 2016; 20:06:43 >
  • öldür öldür diyordunuz bak ne oldu şimdi

• Usta umarım ölmemiştir tek sevdiğim adam hatta en sevdiğim replik '' Bu dünya da yalnızlıktan yana olan insanlar vardır fakat yalnızlığa katlanabilen yoktur'' reis gitme be üşüyoruz reisss
  • Amaan geri getirirler, Lisanna öldü de ne oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Erza'yı 2 sayıdır ağlatıyorlar sinirlendim iyice. O değilde yine güzel çizmiş adam büyük sayfayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 18 Ekim 2016; 14:11:48 >

• Bir önceki sayıda Erza'nın Gray ve Natsu'yu aynı anda durdurması Son sayıyı da beğenmedim. Natsu ve Gray bayıldı. Erza her zaman olduğu gibi saçma sapan bir şekilde Eileen'i alacak.
  • 509

Hoayyydaaa
  • 509

Kagura'nın ölmediğini hepimiz biliyoruz. Yine bir şekilde yaşar, Fairy Tail bunu gerektirir. Ters köşe olmazsa Rakheid'in annesi Mavis gerçi Mavis'in olması da çok mantıklı değil. Mashima saçma bir şekilde bağlamaz umarım.
  • Kaguramı boyamasaydım ayıp olurdu herhalde

http://finalkenpachi.deviantart.com/art/Fairy-Tail-Manga-509-Kagura-Video-644855087

Videosu imzamda yer alıyor merak ederseniz.

• Erza'ya power up vermek için olayı nereye bağladılar.
  • D. kullanıcısına yanıt
    Öyle deme. Hep aynı giysilerden sıkıldık yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Erza'ya power up vermek için olayı nereye bağladılar.

ama güzel bir şekilde bağladılar. geçmişte bahsedilen karakterlere bakarsan, çok güzel bir gaiden hikayesi çıkartabilirler.
  • o kadar spriggan dediler eileen dediler erza+wendye ekmek olacak kadın neredeyse
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.