Şimdi Ara

Fairy Tail Manga (Spoiler içerebilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
911
Cevap
12
Favori
35.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fairy Tail hayranları son çıkan chapter'lari burdan tartışalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elensar -- 20 Eylül 2014; 22:48:59 >

• 159. chapter yayınlanmıştır. The Flame of Rebuke

gerard imana geldi sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elensar -- 20 Eylül 2014; 22:50:36 >
  • yok artık hiç mi okuyan yok ?
  • var. okuyan olmaz olur mu ama şu an tartışıcak bişiy yoko yani en azından benim şu an olduğum bölümlerde 129dayım
    önce luxus un da ejderha kesicisi olduğunu öğrenip bi şok yaşadım sonra işin gerçeğini öğrenip daha büyük şok yaşadım
    benim için en büyük belirsizlik mistgun şuanda ne ayak bu herif?
    gerard'a da acayip benziyor hani

• evet bende o adamı çok merak ediyorum
    Gerardla aynı yüze sahip.bu işte bir iş var
  • 160. chapter yayınlanmıştır The Power of Feelings
  • 161. chapter yayınlanmıştır Alliance vs Oracle Seis! The Climax!
  • Bu nirvanayı yoketme işinin çok tırt olduğunu düşünen bir ben mi varım? yani başlarda iyiydide hele natsunun en son hali çok dandik oldu bildiğin 3-5 kere bodoslama daldı adama sonunda yeni bu mudur yani epic fight diye beklediğimiz sahne
  • bende tatmin edici bulmadım açıkçası bu dövüşü.
    luxus ile mistgun'ın dövüşü kısa olmasına rağmen çok daha ilgi çekiciydi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elensar -- 24 Kasım 2009; 15:11:34 >
  • Evet çok daha güzeldi bu arada mistgunla ilgili bence
    gerarda benzemiyor ama karşıdakinin en sevdiği kişi gibi görünüyor bu yüzden erza onu gerard olarak gördü

•  Fairy Tail Manga (Spoiler içerebilir)

Fairy Tail Manga (Spoiler içerebilir)

pek sanmıyorum natsu'da gerard'ın yüzünü görüyor mistgun'da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elensar -- 24 Kasım 2009; 20:43:13 >

• Evet orda natsuyu atlamışım bu arada erza yı başlarda o kadar sevmeme rağmen şu gerarda olan takıntısı bende dünyanın en salak kızı izlenimini uyandırdı narutodada bir sakura var aynı böyle salak bu japonlarda kötü adamlara aşık olma fantezisi mi vardır nedir
  • gerard aslında iyi biri onun kötü davranmasının sebebi karanlıklar efendisinin kontrolü altında olmasıydı
  • Sonuçta o kadar adam öldürmüş kendi arkadaşlarını kurban etmiş kötü olmak için daha ne yapılır bilemiyorum valla
  • istemi dışında hareket ediyordu diyorum. fakat benim görüşüm bu belki de kendi istemiyle de hareket ediyor olabilir
  • Manga güzel gidiyor natsu coştukça ben de coşuyorum
  • Zerefin onu ele geçirmesinin nedenide gerardın öfkesi ve herşeyi yok etme isteğiydi
  • hmm o kısmı atlamışım bende doğru diyorsun sanırım
  • Ohooo niye kimse tartışmuıyor bu mangayı XD

• fairy tail'in en güçlüsü geliyor bakalım nasıl biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elensar -- 2 Ocak 2010; 20:43:52 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.