Şimdi Ara

Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü Limon Kokulu Bir Alana Bir Bedava (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
4
Favori
6.997
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence göndermezler
  • Pi kullanıcısına yanıt
    20.64 ödediniz doğru değil mi ?
  • rakipsiz89 kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle

Sadece elde yikamalarin olusunu 5 liradan saysak 18x4 jel bedavaya gelmis oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 6 Mayıs 2017; 13:36:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermani06

Bende çıkıyor hala kargo 12 tane ekledim. 60 + 40 Kargo oluyor

100 liraya tamamlamanız lazım hocam bir şekilde
  • erol1521 kullanıcısına yanıt
    olmuyo kanka sen malı beleşe götürmüşsün. 2 tane bedavadan sonra 1 paralı 1 bedavaya ekliyor sepete ne yaparsan yap olmuyor. güle güle kullan sen. bizde dandik finish H1A ya devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

olmuyo kanka sen malı beleşe götürmüşsün. 2 tane bedavadan sonra 1 paralı 1 bedavaya ekliyor sepete ne yaparsan yap olmuyor. güle güle kullan sen. bizde dandik finish H1A ya devam

hocam direk 12 tane ekleyin sepete fiyatta yarıfiyatını aldığını farkedeceksiniz.6 adet fiyatı gözükecek
  • 12 çift aldık bakalım çok teşekkürler uygun geldi

• mert341903 M kullanıcısına yanıt
    olmuyor hocam direk tek hamlede 12 tane ekleyince 1 tane bile bedava ürün eklemiyor sepete.
  • quote:

olmuyor hocam direk tek hamlede 12 tane ekleyince 1 tane bile bedava ürün eklemiyor sepete.

Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü Limon Kokulu Bir Alana Bir Bedava

hocam direk bu şekilde olmuyor mu?bakın bu şekilde olunca 6 adet fiyatı gözüküyor dikkat ederseniz ekstra bedava olarak göstermiyor

• Kargo bedava hesabımızla aldık, eyvallah

sende de olmamış işte kardeşim neyini anlamıyosun bak + kargo diyor 1 adım daha ilerle 119tl ödemen gereken tutar çıkıyor 42tl kargo var. kargo bedava olmuyor. ve 61tl gibi bir tutara da düşmüyor.
    mobil uygulama dan bak dostum 61 e inecek yüzde 20 sepet indirimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka ürünler ile sepeti 100 tl üzerine çıkardım bende. bazı arkadasların hesabında kargo bedava olabilir. inşallah gönderilir diyelim. haber veren arkadasa tesekkurler.
  • quote:

sende de olmamış işte kardeşim neyini anlamıyosun bak + kargo diyor 1 adım daha ilerle 119tl ödemen gereken tutar çıkıyor 42tl kargo var. kargo bedava olmuyor. ve 61tl gibi bir tutara da düşmüyor.

hayır anlamayan sizsiniz. zaten ben şuan tarayıcı üzerinden attım fotoğrafı yani %20 indirimsiz hali bu. kısaca 12,90*6 adet fiyatı yani gözüken fiyat.ama 12 adet ürün göndeirliyor gördüğünüz üzere.Kargo için daha kaç kişinin yazması gerekiyor acaba 100 lira üzerine çıkmanızı anlamıyorum ki?
  • Mobilde sepete urunu ekleyip adet artırınca hediye adedi 1 de kalabiliyor, bu durumda web den 12 adet ekleyin, sonra mobilden sepeti refresh yapın %20 indirim uyguluyor 6 urun hediye oluyor.
    Ben de 12 fairy 12 ariel aldım 109 tl ye, tesekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü Limon Kokulu Bir Alana Bir Bedava

Örnek sepet arkadaşlar

Sepeti pc de hazırlayıp mobilden almak gerekiyor. 6 adetten fazlaya izin vermiyor.

1 adet sabun ekleyince sepette ürün sayısını artırın allta bedava ürünler eklenecek. Ürün adeti artırdığınız ürünü tekrar 1 adete düşürün

1tlye düşen mendil :http://www.hepsiburada.com/kleenex-kup-kutu-mendil-56-yaprak-p-ZYHUG20058096

yok onu anlıyorumda sen hiç bişey eklemeden direk 61tl kargo bedava şekilde siparişi tamamlamışsın bizde aynısı olmuyor diyorum ben. kargo bedava hesap sizinkisi demekki.
  • quote:

yok onu anlıyorumda sen hiç bişey eklemeden direk 61tl kargo bedava şekilde siparişi tamamlamışsın bizde aynısı olmuyor diyorum ben. kargo bedava hesap sizinkisi demekki.

hayır hocam benim o attığım fotoğrafta alışveriş tamamlanmamış bende 100 liraya tamamlayıp aldım kargo ücreti vermemek için
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.