Şimdi Ara

Fairy platinum 90 adet Migros Sanal markette 66.50 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
9.608
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hangi ürün hocam ? Toz derken çamaşır deterjanımı ?
    Bulaşık deterjanı toz şeklinde yarım kilosu 7tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AC@DC kullanıcısına yanıt
    Hocam markası ve fotosu varmı ? Alıp deneyeyim diyorum. Takribi kaç yıkamalık acaba ? Parlatıcı ve tuz ile birliktemi kullanılıyor ?
  • quote:

Hocam markası ve fotosu varmı ? Alıp deneyeyim diyorum. Takribi kaç yıkamalık acaba ? Parlatıcı ve tuz ile birliktemi kullanılıyor ?
    30 yıkama çıkarır bime gidince foto atayım. İki çeşiti vardı biri ucuz diğeri pahalı, deneyebilirsiniz pahlı birşey değil fp bir ürün

• yavuzkar kullanıcısına yanıt
    120 li fairy platini bulamadım link paylaşacak varmı trendyol için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadasin tavsiyesi ile BIM den Viking uretimi 750 gr 6.25 TL ye toz bulasik deterjani aldim. 2 yemek kasigi ve sirke koyarak 55 derecede bulasiklari yikadim. Sonuc memnun edici. Bir kac gun daha test edip ona gore bakacagim. Ilk testler olumlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 21 Mart 2019; 20:43:45 >
  • quote:

Arkadasin tavsiyesi ile BIM den Viking uretimi 750 gr 6.25 TL ye toz bulasik deterjani aldim. 2 yemek kasigi ve sirke koyarak 55 derecede bulasiklari yikadim. Sonuc memnun edici. Bir kac gun daha test edip ona gore bakacagim. Ilk testler olumlu
    Sonucunu merakla bekliyoruz

• Aeg 77010wop makinam için Bim den 6.70 olanı bulaşık deterjanını kullanıyorum yıllardır.
    Sirke ile harikalar yaratıyor.
    Tuz ve parlatıcı da kullanmıyorum.

• Mağazada da aynı fiyata satılıyor

• Finish Quantum ile Fairy Platinum u karşılaştırınca nasıl?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sirke niçin, parlatıcı bölümüne mi koyuyorsunuz?

• Toz deterjanı ben de denerim eldeki stok bitmek üzere bir dünya para yeni stok yapmaya değmez.

• Ciktigimdan beri bu urunu kullaniyordum simdi amway inkine gectim cok memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: matmma

Finish Quantum ile Fairy Platinum u karşılaştırınca nasıl?
    Uzun süredir finish kullanıyoruz ondan önce fairy kullandık. Şuan nasıl bir hata yaptığımızı anladık. Annem hiç beğenmiyor finishi.
  • finish 2. sırada arkadaşlar . fairy kadar iyi yok bu konuda

• AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Makineye göre değişiyor. Siemens makine kullanıyorum, en iyi sonucu finish quantum veriyor temizlikte. Fairy platinum o kadar iyi değildi, bir de durulanmıyor, acayip yoğun parfüm kalıyordu bulaşıklarda.

• quote:

Arkadasin tavsiyesi ile BIM den Viking uretimi 750 gr 6.25 TL ye toz bulasik deterjani aldim. 2 yemek kasigi ve sirke koyarak 55 derecede bulasiklari yikadim. Sonuc memnun edici. Bir kac gun daha test edip ona gore bakacagim. Ilk testler olumlu
    Nedir durum hocam memnun musunuz hala,bu arada artık viking üretmiyor eurotabla anlaşmış bim,o nasıldır acaba

• Hocam ben 1 paket aldim oda bitmek üzere. Ama bende bulasiklar kuruluyor. Islak kaliyor. Pril Gold alacağım nasipse.

• Fairy Platinium

• Finish Powerball da eklersek üçünü de kullandım, hiçbirinin arasında fark göremedim. Biri öbüründen daha iyi diyenler aradaki farkı yazsın da ona göre alalım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.