Şimdi Ara

FAİRWAY SEVENLER VE KULLANANLAR KULÜBÜ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
7
Favori
45.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Indigo

quote:

Orjinalden alıntı: ferguc

93 yada 94 model temiz fairway bulursanız kaçırmayın.çünkü onu 95 görünümlü yapmak hiç zor değil.sadece farlar direksiyon ve jantlar farklı.
    ama bence genel olarak fairway tamponlar gövde rengi olduğu için broadway den daha yakışıklı.bu.benim fikrim.ayrıca 1600 motor olmasıda tercih sebebi bence.

95 modelin koltuklar farklı değil mi?Ayrıca jant,yan kırmızı çizgiler,uzun ön farlar 93-94 fairwaylere göre farklı.Benim niyetim flash s modeli almak.Piyasada sağlamı pek bulunmuyor,sağlam olana çok para istiyorlar.Fairwaylerin tutulmaması benim için avantaj flash alamazsam broadwayden ucuza broadwayden iyi bir araba olan fairway alırım.

Alıntıları Göster
    haklısınız.koltuklar daha spor.ben bunu yazmayı unuttum.ancak dikkatinizden kaçmış olmalı.farları belirtmiştim.hakkınızda hayırlısı olsun.Allah herkese kazasız yolculuklar versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferguc

haklısınız.koltuklar daha spor.ben bunu yazmayı unuttum.ancak dikkatinizden kaçmış olmalı.farları belirtmiştim.hakkınızda hayırlısı olsun.Allah herkese kazasız yolculuklar versin.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar araca bor power yağ katkısı katsam mıki.Araç 158.000 de sizce nasıl olur.yağı 162.000 de değişecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ototube

arkadaşlar araca bor power yağ katkısı katsam mıki.Araç 158.000 de sizce nasıl olur.yağı 162.000 de değişecek.

Alıntıları Göster
    ben de geçen yağ değişiminde böyle bişi düşündüm ama forumlardan ve kullananların çelişkili yorumlarından dolayı cesaret edemedim.ilk başta yakıt sarfiyatını biraz arttırıyormuş.
    arkadaşlar.
    aracına uygulayan vearsa katkılarınızı bekliyoruz.iyiyse uygulayalım bizde.
  • 5. VİTES 3500 DEVİRDE 120 KM SÜRAT YAPIYOR.SİZDE NASIL PERFORMANSLAR.
    AYRICA MAX. 150 YAPABİLDİM OTOBANDA.
  • quote:

5. VİTES 3500 DEVİRDE 120 KM SÜRAT YAPIYOR.SİZDE NASIL PERFORMANSLAR.
    AYRICA MAX. 150 YAPABİLDİM OTOBANDA.
    Aman abi dikkat et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abaelardus

Aman abi dikkat et.

Alıntıları Göster

NORMALDE 100 Ü ÇOK NADİR GEÇERİM.SADECE 1 DAKİKALIK Bİ DENEMEYDİ.
  • arkadaşlar
    tampon ve kapı bantlarının üzerinde olan şeritlerden piyasada bulup değiştirebilirmiyiz.bunu yapan yaptıran varmı.kötü görünüyor.
  • quote:

arkadaşlar
    tampon ve kapı bantlarının üzerinde olan şeritlerden piyasada bulup değiştirebilirmiyiz.bunu yapan yaptıran varmı.kötü görünüyor.
    merhaba arkadaslar bende yaklaşık 1 yıldır fairway kullanıyorum ve hakkaten broadway falan hikaye ama bu mükemmel makina mı maddi sorunlarımdan dolayı satmak zorundayım... gercekten sıkıştığım için satıyorum...
    http://www.sahibinden.com/lpg_li_firsat_araci--acil--WQQaXQQ10339422WQQpXQQdisplayitem&keyword=f%C4%B1rsat%20arac%C4%B1

• quote:

Orijinalden alıntı: selimss

merhaba arkadaslar bende yaklaşık 1 yıldır fairway kullanıyorum ve hakkaten broadway falan hikaye ama bu mükemmel makina mı maddi sorunlarımdan dolayı satmak zorundayım... gercekten sıkıştığım için satıyorum...
    http://www.sahibinden.com/lpg_li_firsat_araci--acil--WQQaXQQ10339422WQQpXQQdisplayitem&keyword=f%C4%B1rsat%20arac%C4%B1

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: selimss

maddı sorun demıssın kardes ama mazda ıle takas dıosunPOT KIRDIN GALİBA

• quote:

Orijinalden alıntı: anildalga

quote:

Orjinalden alıntı: selimss

maddı sorun demıssın kardes ama mazda ıle takas dıosunPOT KIRDIN GALİBA

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaşlar bende 7 yıldır 93 fairway sahibiyim şehir içi çok yakması dışında memnunum aracıma sis farları almayı düşünüyorum yakışıcak gibi birde ne gibi modifiye parçalar ekleyebiliriz tabii orjinalini bozmadan

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan-37

merhaba arkadaşlar bende 7 yıldır 93 fairway sahibiyim şehir içi çok yakması dışında memnunum aracıma sis farları almayı düşünüyorum yakışıcak gibi birde ne gibi modifiye parçalar ekleyebiliriz tabii orjinalini bozmadan

Alıntıları Göster
    arkadaşlar
    son değerler lpg 2,02 iken 10 ytl ye 56 km gittim.

yani km de/ 0.179
    ya da 100 km de 8.8 litre yakmışım.

brc karbüratörlü sistem 1,6 reno 9 fairway

• quote:

arkadaşlar
    son değerler lpg 2,02 iken 10 ytl ye 56 km gittim.

yani km de/ 0.179
    ya da 100 km de 8.8 litre yakmışım.

brc karbüratörlü sistem 1,6 reno 9 fairway

Alıntıları Göster
    Arkadaşım benim son denemem de 24 km ş.içi 16 km ş.dışı 5 litre gazla 40 km gitti çok üzüldüm Sakin kullandım halbuki.Karbürötörde sorun var galiba.Bu karbörötörün tek kelebeğini iptal etsem olurmu ayrıca

• quote:

Orijinalden alıntı: ototube

Arkadaşım benim son denemem de 24 km ş.içi 16 km ş.dışı 5 litre gazla 40 km gitti çok üzüldüm Sakin kullandım halbuki.Karbürötörde sorun var galiba.Bu karbörötörün tek kelebeğini iptal etsem olurmu ayrıca

Alıntıları Göster
    ototube kardeş bana normal geldi(benim fairwayime göre) 24 km yapmışın ş.içi 16 km dış gayet iyi benim arabanın ş.içi(ist.) çok yüksek 30 ykr falan oluyo bu kadar yüksek olması benide üzüyor.Fairway sahipleri ş.içi (ist. içi)gaz sarfiyatı ne kadar olmalı normali

• quote:

ototube kardeş bana normal geldi(benim fairwayime göre) 24 km yapmışın ş.içi 16 km dış gayet iyi benim arabanın ş.içi(ist.) çok yüksek 30 ykr falan oluyo bu kadar yüksek olması benide üzüyor.Fairway sahipleri ş.içi (ist. içi)gaz sarfiyatı ne kadar olmalı normali

Alıntıları Göster
    @hakan-37 arkadaşım seninki de çok yüksekmiş.Ben tabi istanbul trafiğinde sürmedim.Benim ki 100.000 nüfuslu bir ilçe trafiği ama inan burada sadece kayıtlı motor sayısı 25.000 civarıymış.Sinek gibi heryerden çıkıyolar.
    Neyse son ölçümümde şehir içi şehir dışı 10 litre gazla (küsüratı var belki 10.5 felandır) 100 km gittim.Ama ben yinede karbürotörü temizletip bi ayar çektirmeyi düşünüyorum ama fırsat bulup servise gidemiyorum.Bir de geçnlerde kapıkolunu kırdım içerden o plastik açma kolunu nasıl asıldıysam iki parça oldu ve kökten kırıldı mecbur camı açıp kolumu çıkarıyodum ve dışardan açıyodum servise gittim kapıkolu yokmuş ama getirtecekler fiyatı 4 milyonmuş işte bu arabalrın bu yönü çok iyi avrupa bi araç olsa en az 40 lira bayılırdım herhalde.Parça gelene kadar arka kapıdakini öne taktılar sağolsunlar.

arkadaşımda clio var 16 valf 1.4 motor ve 50 milyonluk benzinle 200 km felan gittim dedi şehir içi ş.dışı nerdeyse benim araba gibi yakıyo bunları duyunca sinirleniyorum bizim düldüle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ototube -- 11 Kasım 2008; 9:42:20 >

• arkadaşlar biraz nostalji yapayım dedim gençlik öğrencilik yıllarımda kullandım pederin arabasıydı 0 km almıştı 1994 model karmen kırmızı rengi vardı ama ondan çok ben kullandım sayılır ; çok seri arabadır fakat frenleri kötüdür özellikle alışkın olmayanlar çabuk kızaklatabilir veya kazık frende araç yan dönebilir bu araçla ben kadran dayadığımı bilirim (gençlik deliliği ile diğelim siz denemeyin şu anki aracımla mümkün olduğunca 120 km geçmiyorum) yan rüzgarlardan kolay etkilenebilir ; bu arabayı kullanmak için alışkın olmak gerekir alıştınmı güzel viraj alır ama ilk kullananların dikkatli olması gerekir Arjantin motor sözlerine kanmayın motor sağlam ve dayanıklıdır periodik bakım haricinde satana kadar kaput açılmamaıştır (1999'da satıldı); bir arkadaşın yazdığı gibi 3. viteste bile patinaja düşer benim en sevdiğim rengi ege mavisiydi fakat annem istedi diye kırmızı alınmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kermo

arkadaşlar biraz nostalji yapayım dedim gençlik öğrencilik yıllarımda kullandım pederin arabasıydı 0 km almıştı 1994 model karmen kırmızı rengi vardı ama ondan çok ben kullandım sayılır ; çok seri arabadır fakat frenleri kötüdür özellikle alışkın olmayanlar çabuk kızaklatabilir veya kazık frende araç yan dönebilir bu araçla ben kadran dayadığımı bilirim (gençlik deliliği ile diğelim siz denemeyin şu anki aracımla mümkün olduğunca 120 km geçmiyorum) yan rüzgarlardan kolay etkilenebilir ; bu arabayı kullanmak için alışkın olmak gerekir alıştınmı güzel viraj alır ama ilk kullananların dikkatli olması gerekir Arjantin motor sözlerine kanmayın motor sağlam ve dayanıklıdır periodik bakım haricinde satana kadar kaput açılmamaıştır (1999'da satıldı); bir arkadaşın yazdığı gibi 3. viteste bile patinaja düşer benim en sevdiğim rengi ege mavisiydi fakat annem istedi diye kırmızı alınmıştı.
    arkadaşlar benim lpg li fairway im sorun çıkarmaya başladı arızası aracı çalıştırıyorum tekler gibi çalışıyor bi müddet sonra stop ediyor ve bi daha tık yok çalıştıramıyorum başka bi gün denediğimde ise tek marşta çalıştığı oluyor.gazda sorun çıkarıyor arıza nedeni ne olabilir kime göstermem gerekir.

• quote:

arkadaşlar benim lpg li fairway im sorun çıkarmaya başladı arızası aracı çalıştırıyorum tekler gibi çalışıyor bi müddet sonra stop ediyor ve bi daha tık yok çalıştıramıyorum başka bi gün denediğimde ise tek marşta çalıştığı oluyor.gazda sorun çıkarıyor arıza nedeni ne olabilir kime göstermem gerekir.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Hakan-37

gecen gune kadar bızdede kesıklık ve dedıgın gıbı stop etme oluyordu goturduk lpgciye 2 tane elektrik fişi var onları deiştirdi karbrator hava ayarı yaptı ve sorun cozuldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anildalga -- 1 Aralık 2008; 14:55:37 >

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

ARKADAŞIM BİR DE BU ADRESTEN FARUK BEYE SOR.BU İŞİN PROFESÖRÜDÜR KENDİSİ.YARDIMCI OLUR.
    http://forum.donanimhaber.com/m_20064365/mpage_1/key_//tm.htm#20064365

• quote:

quote:

ARKADAŞIM BİR DE BU ADRESTEN FARUK BEYE SOR.BU İŞİN PROFESÖRÜDÜR KENDİSİ.YARDIMCI OLUR.
    http://forum.donanimhaber.com/m_20064365/mpage_1/key_//tm.htm#20064365

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR HİÇ RESİM KOYAN YOK ARAMIZDA.RESİMLERİMİ
    Zİ DE PAYLAŞALIM.İLK BEN RESİM KOYAYIM.ARAÇ BENİM DEĞİL AMA ÇOK BAKIMLI ÇOK GÜZEL OLDUĞU İÇİN GÖSTERMEK İSTEDİM.

• quote:

ARKADAŞLAR HİÇ RESİM KOYAN YOK ARAMIZDA.RESİMLERİMİ
    Zİ DE PAYLAŞALIM.İLK BEN RESİM KOYAYIM.ARAÇ BENİM DEĞİL AMA ÇOK BAKIMLI ÇOK GÜZEL OLDUĞU İÇİN GÖSTERMEK İSTEDİM.

Alıntıları Göster
    ............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ototube -- 17 Nisan 2009; 22:04:39 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.