Şimdi Ara

Fahrettin Koca: Artış Kontrol altında (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
3.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Covid gündüzleri mola veriyor gece insanları evde tutarak uyumalarını falan sağlayarak süreci iyi götürüyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hazarcep

Demek kontrolleri dahilinde virüsü çok insana bulaştırıyorlar

Farklı bir bakış açısı. Fahrettin Koca: Artış Kontrol altında 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçildi çünkü bugüne kadar yazdıklarını açıklamalarını bildiğimiz için gerçekten bunu yazacağını düşünüyoruz artık.Yoksa süreci iyi yönetmiş ve mantıklı kararlar açıklamalar yapmış biri olarak bu açıklamayı yapsaydı kimse o kadar ses etmezdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 77 yaşındaki akrabam yoğun bakımda yer olmadığı için 7 gün boyunca normal hasta yatağında yattı. 8. Günde kalbi durdu ve özel bir hastanede zengin birisinin aracılığıyla yoğun bakıma alınabildi ancak 2 gün sonra vefat etti. Bu dediğim vakaların 1500 lü açıklandığı günlerden. Şimdi o özelde bile yer bulunmaz. Bumu kontrol altında sayın bakanım?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yersen...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Artiz mi? Ne artizi? Artiz ne arar la karantinada?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kontrol altinda oldugunu zaten biliyorduk.Aylardir kontrol altinda olan birseyi yeni gibi niye aciklamis anlamadim.

• Fahrettin Koca: Artış Kontrol altında

• bugun ku vaka sayısı 1.200

yersen tabi.

• Deneme tik tok

• Kontrol altında olmasa asıl şaşardık. :D Koca koca adamlar birbirlerini kovalar...

• Daha 2 gün önce kontrolden çıktı deyip yasak getirdiler. Neden yasak geldi ki o zaman?

• adamlar rahat öyle ya senin benim inanmam önemli değil,corona dünya ya ce ha pe zihniyeti sayesinde yayıldı deseler inanacak en az yüzde 35 lik kesim var bu ülke de emin olun!

• Fahrettin Koca: Artış Kontrol altında

Çok güzel kontrol altına alınmış gerçekten. Süreci çok iyi yönetiyorlar. Hastahaneye yatan 6.000 kişi varsa, pozitif çıkıp etrafa bulaştıran kişi sayısı kaç Allah bilir.

• Bakanı ciddiye alan yok ki artık. İlk zamanlar kafadan söylüyebiliyordu bir şeyler ama artık eline verilen kağıdın dışına çıkamjyor.

• Artış beklenen aralıkta ise kontrol altında olmuş oluyor. Eğer bu miktar, aralığı aşar veya altında kalırsa kontrolden çıkmış oluyor.

• Artış nasıl kontrol altına alınacak? Çalıştığım özel sektörde Corona hastaları çıkıyor. Yanında çalışan arkadaşlarına siz gelin size birşey olmamıştır deniliyor. Birkez daha soruyorum sayın bakanım cidden Corona vakalarindaki artış sizin umrunuzda mi ? Nasıl kontrol altına alacaksınız ? Birgün özel sektör hakkında konuştuğunuzu , işçiler hakkında konuştuğunuzu görmedim . Eğer ki bu ihamaller yüzünden ailemden bir birey vefat ederse hakkımı helal etmiyorum size. Ben gencim kendimi geçtim .

• O değilde piyasada covid hiç yokmuş gibi rahat takılan onca insan ne olacak? Bazılarına hala şaka gibi geliyor, özensizler..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.