Şimdi Ara

fahiş vdsl fiyatları - Bu ne böyle hocam?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu arkadaşlar. Yıl olmuş 2800 hala 2 mbps upload hızına en aşağı 99 lira gibi fahiş istiyorlar vdsl'de. Bu ne saçmalıktır? İnternet biten bir kaynak mıdır? Ağzına vurduğumunun yerinde adsl tarifesinden vdsl'e geçmeye çalışıyorum alamadığım hıza 99 lira istiyorlar üstelik 2mbps upload hızına kadar. Düşünün yani. Ben ne yapayım siz söyleyin. İlla fiber olan yere mi taşınalım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mew The Legend -- 16 Ocak 2018; 18:40:13 >

• bende de aynı durum var.3 kere aradılar sözleşme bitecek diye.60 lira veriyordum şimdi en düşük vdsl 90 lira olacak diyorlar.sanki sen başka firmaya geç diyor.bende ttnete geçicem mecbur.orada 50 mbs 50 gb akn 60 lira ama ev telefonu olacak.
  • Ev telefonu her türlü var türkcell de xdsl alırken de var telefon hattı zorunlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi başbakan açıkladı, TÜRKSAT kiraları 12 bin dolardan 7 bin dolara indirim yapılmış, internetdede vardır, gelsin indirimler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline adsl kullaniyordum 16 mbps yerine 12 veriyordu. Ayda 64 tl oduyordum.

Vdsle geceyim dedim 24 mbps 75 gb 99 tl yalin fiyati

Bende turk telekom yalin vdsl 24 mbps 100 gb paketine gectim ayda 79 tl.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamam peki deki trip

Superonline adsl kullaniyordum 16 mbps yerine 12 veriyordu. Ayda 64 tl oduyordum.

Vdsle geceyim dedim 24 mbps 75 gb 99 tl yalin fiyati

Bende turk telekom yalin vdsl 24 mbps 100 gb paketine gectim ayda 79 tl.

upload hızınız ne kadar
  • 2.12 cikiyor speedteste

• Merhaba, yıl olmuş 2018 isterseniz bizi deneyin. Memnun kalmamanız durumunda hizmetinizi ekstra bir ücret ödemeden iptal ettirebilirsiniz. Taahhütümüz yok. Eğer sizin taahhütünüz varsa 120 TL'ye kadar taahhüt fesih bedelinizi karşılıyoruz. VAE altyapısında bulunuyorsanız 35 Mbps'e kadar VDSL hizmetimizden yararlanabilirsiniz. YAPA santrallerimiz içerisinde olan kullanıcılarımız 100 Mbps'e kadar alabilecekleri maksimum hız değerlerini alıyorlar. Tabii bunun için santdal dolaplarına çok yakın olmaları gerekiyor. Upload hızları 4 Mbps'e... Üstelik 1000 DK konuşma hakkınız var. Fiyat mı? 59,99 TL Aklınıza takılan tüm sorularınız için bana PM üzerinden ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 17 Ocak 2018; 13:53:49 >
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    tv kanalları ile internetin ne alakası var ki

o indirim yayın kiraları ile alakalı diye bliyorum ben.
  • Tamam peki deki trip kullanıcısına yanıt
    neden o pakete geçtin ki

türk telekom da 100 mbps 50 gb kotalı internet 83 lira

bir 4 lira daha versen akn si 24 mbps ye düşen 100 mbps hız alacaktın.

yani kotayı geçtiğinde hızın 24 mbps olacaktı.
  • fahiş vdsl fiyatları - Bu ne böyle hocam?

Bu paket iyi gibi ne dersiniz?
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    En fazla alabilecegim hiz 24 mbps dediler yukarisi olmuyormus. Oturdugum yerde

• Tamam peki deki trip kullanıcısına yanıt
    Bunu superonline mi dedi, yoksa Türk Telekom dan ya da müdürlükten falan mı öğrendiniz

www.milleni.com.tr/fiber-nerede

Burada kac çıkıyor

• SOLNet fiberde upload 5Mbps ama düşük tabi aslında 50Mbps upload hızınında 50Mbps olması daha mantıklı olurdu... SOLNet hızı düşürüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Bunu superonline mi dedi, yoksa Türk Telekom dan ya da müdürlükten falan mı öğrendiniz

www.milleni.com.tr/fiber-nerede

Burada kac çıkıyor

Sistemlerde adsl destekliyor 16 mbps cikti. Butun alt yapi sorgularinda. Ttneti ve solu aradim 80 e kadar hiz alailirsin dediler. Turk telekom bayisine gittim evin orada ki 16 adslden fazla alamazsin dedi

Sonra inat ettim aradim ttneti yine 80 dedi. Tamam o zaman 24 baglayin dedim. Gelen amca 24 den fazla desteklemiyor alt yapi yok, sen 24 den fazla isteseydin aboneligini ben baglamadan iptal ederdim dedi. 24 den yukarisi icon yetersizmis bolge.

Anlaycagin cok karisik bir durumdu. Su an 23mbps hiz cikiyor. Solda adsl 16 mbps kullanirken hep 12 cikiyordu. Cakallar sabitlemisti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamam peki deki trip -- 17 Ocak 2018; 18:11:26 >

• Bugün ttnet'e geçtim yeniden.35 mbs 100 gb kota 63 lira.ilk 5 ay indirimli olucak.130 lira cayma bedelini de karşılıyorlar.
  • Sol vdsl ile ttnet vdsl ping bakımından fark var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi tarife-kampanya?

• Logic_Man kullanıcısına yanıt
    Normal hipernet tarifesi.ev telefonu olması lazım.yalın olmuyor.ben aslında 50 mbs 50 gb kota olanı istedim allem etti kullem ettiler vermediler onu o daha iyi 60 liraydı o .
  • 63TL + telefon ücreti, o halde. Pekde ucuz değilmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 19 Ocak 2018; 12:21:2 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.