Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
436.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle devam ederse Sony çok oyuncu kaybeder, hele hele XBOX platformunda Game Pass gibi bir sistem varken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala gamepass gibi bir nimet dururken sırf özel oyun saçmalığı için bu konsola katlanabilen kaldı mı ?
  • Xbox oyuncu kazanma derdinde, Sony oyuncu kaybetme derdinde ! Herkes evinde diye indirimleri kaldırmışlar ayıp ayıp.
  • Adamlar TR yi iplemiyorlar. Kaç gün oldu

• gelecek nesilde xbox almak farz oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

Yazdıgım yazıyı dikkatli okumabız gerek ama açıklama yapıyım içiniz rahatlarsa özet geçmiştim ben orda

Türkiye sartlarında konsol degil pc gerektigini söylüyorum yanınada gamepass pc alırsın ve kürekli oyun oynarsın geçer gider

Bir oyun olmus 500 600 lira bi oyuna 600 vermek ve üstüne online oynamak için para vermek saçma. Ha xbox bi tık daha ıygun bu konuda konsol istiyen ps yerine xbox almalı bunun özel oyun vs alakası yok bütçe meselesi

İş konsolu almakla bitmiyor oyun ve üyelik masrafları bel bükücü ps için xbox ps e göre daha avantajlı bu konuda
    Benim için özel oyun önemsiz çünkü o özel oyuna 600 700 verip bi kere oynayıp kenara atıcaksın tekrar oynanabilitesi olmayan oyunlar ha uygun olsa ki artık ps indirimleri de kaldırdı dersin indirim dönemi toplarım ama oda artık yok
    Ps4 pro kullanıyorum ortalama 3tb oyun var.Gow hariç hiçbir oyuna 400TL para vermedim.İndirim zamanında uncharted 4'ü 49TL'ye aldım.Last of us'ı sahibinden.com'dan 50TL'ye aldım.Spiderman'i yine indirimli aldım.Rdr 2'yi ön sipariş ile aldım o da 300 civarına geldi.Detroit yine 100 civarına geldi

Exclusive oyunları ilk gününden oynamak istiyorum derseniz evet paraya kıyarsınız ama 2-3 ay sonra oynarsanız ucuza alırsınız.Konsolu konsol yapan exc oyunlardır.Ben exc oyun oynayamayacaksam ne yapayım o konsolu.5000TL'ye 1650'li pc alır keyfime bakarım

Xbox game pass sayesinde satabiliyor.Bunu da unutmayın

• Boykot haberleri var ben zaten 6 aydır boykot ediyordum .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DeepestSea kullanıcısına yanıt
    dostum hala daha dedigim lafı idrak etmemissin açıklamamı da anlamamıssın bu kadar ps fanboyu olmanıza gerek yok

ps suan için hem türkiye store olarak çok pahalıdır üstüne üyelik ücretine zam yapacaktır üstüne indirmleri kaldırmıştır bu corona muhabbeti devam ettigi sürecede daha uzun süre gelmicektir

xbox da ps e göre daha uygundur gamepass ea acces vardır ve daha güçlüdür ama xbox dada oyunlar ucuz degil pahalıdır

xbox ps yerine türkiye şartları için pc yapıp geçmek gerekmektedir
  • Konu dışı olacak ama bu konu altında bile Xbox alınmaz diyenler olmuş. Sony'nin 7 senede çıkardığı oyun için neden bir nesil boyunca multiplatform oyunları daha düşük çözünürlükte ve fpsde oynayayım ? Çevremdeki Xbox kullanıcılarının hepsi ps4'e çıkan oyunları oynamak için ucuz fiyata ikinci el bir PS4 alıp hepsini oynadıktan sonra cihazı rafa kaldıracak zaten, ve multiplatform oyunları daha iyi grafik ve fps ile Series X'de oynamaya devam edecek. Aynısını exc oyunları birikince ps5 için yaparız olur biter. Ms'da boş durmuyor bu konuda , bünyesine kattığı tonla yeni stüdyonun çıkaracağı exclusive oyunlar olacak ve bu oyunların uzun ömürlü olacağina inanıyorum (Halo,gow,forza gibi) ve bunlar ilk günden gamepass'e gelecek. Ama Sony oyunlarının ömrü kullan at tıraş bıçağı gibi.
    Bir de Pc varken neden Xbox alayım diyenler oluyor surekli, bim'de satılan laptopların oyunları açacağını sanıyor olmalı bu arkadaşlar. Bu cihaz sana en az 7 sene boyunca ortalamanın bir hayli üstündeki pclerden bile daha iyi performans verecek. 2.500 liraya aldığın pcde 1080p-medium settings-30 fps oynamak istiyorsan ne ala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 22 Mart 2020; 15:3:54 >

• bu saatten sonra sırf 3 senede 1 çıkan exc. oyunları oynamak için psn tr denilen dolandırıcı kuruma ve sony'ye para kazandıran enayidir. siz böyle yaptıkça adamlar 400-500 liradan oyun satmaya devam edecek.

BU İŞİN TEK ÇÖZÜMÜ VAR O DA PSN TÜRKİYE ÖZEL BİR FİYATLANDIRMA POLİTİKASINA GEÇECEK VE YURTDIŞI KREDİ KARTLARINA SATIŞI YASAKLAYACAK. OYUNCULAR ENAYİ DEĞİL.
  • Bitmiştir artık bu nesil benim için. Yeni nesile geçmeyi düşünmüyordum zaten xbox cezbederse ancak geçilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plus ile oyun verilmezse şaşırmayın.
  • PlayStation Türkiye tarafında artık iyice şımarmaya başladı, bu ne arkadaş indirimleri Türkiye tarafında kaldırmışlar bide üstüne açıklama bile yok :) bari de ki yanlışlık oldu filan bi açıkla ama yine yapacağını yap...

Maddi durumum şükür iyi, her nesil başında iki tarafın konsulunu alıyordum fakat artık ps almayacağım, özellikle kur mevzusundaki çakallıkları insanlar canını sıktı şimdi bu corona döneminde indirim kaldırmaları tam saçmalık...

Yeni nesilde xbox alacağım, ps exc oyunları gerekirse kuzenden arkadaştan alıp bitiririm, 3 4 yılda bi iyi oyun gelecek diye bu konsola bağlı kalınmaz, düşünün bu rekabet varken bile böyle yapanlar rekabet olmasa neler yapardı acaba...

Hiç bir firmaya sempati duymam, sonuçta bunları para vererek alıyoruz ama sony sevildikçe şımardı bu çok bariz gözüküyor, bu ülkeye 2 3 dil desteği verip tepemize binmesi sıktı artık

• Nedir problem gardaş!Takaşi akıllı ol takaşi

• Arkadaşlar redditte konu açın. Türkiye psnde böyle bir durum var diye. Ve Japon psn merkezine artık neyse, mail atalım.

• Ps4 sahibi iseniz ve hala ps5 devam edecek olan olursa sonuçta ex oyun diye bir gerçek var; oyunları psn tr den almayın kutulu almayın. Bu şerefsizlere oturup kıç büyüktükleri masalarında para kazandırmayın, gidin kiralayın bitirin yolunuza devam edin.

Hani bir deyim vardır türk'ün türk'ten başka dostu yoktur diye o değişmeli türk'ün türk'ten başka düşmanı da yoktur. Sonuçta bu şerefsizliği dur diyemeyen de psn tr ve çalışanları. Ha ola ki ilerde bir u dönüşü yapıp hata vs. kur o bu derlerse inanmayın karşılarında artık 500 tl her oyuna para veren bebeler yok. Ha arada birkaç tane çıkıyor o bebeleri düdüklemeye devam etsinler hak ediyorlar sonuçta.
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    reddit felan anlamam.fakat oradan birşey çıkabilir.
    bir yandanda mail atalım.
    ps,ps europe,uk psn e felan.biri ufak bir metin hazırlarsa güzel olur.bunların düzelteceği veya kullanıcılara cevap vereceği yok.
    bu saatten sonra cevap gelse de fikrim değişmeyecek de neyse
  • Valla redditi aktif kullanan bi arkadaş varsa mutlaka konu açsın

• 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.