Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
436.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony artık ipini kopardı.Gerçekten akıl almaz işler peşinde yazık günah.Hala daha şu konsolun fanboyluğunu yapan tipler var bir de.

Sony bu şımarıklık bu saygısızlıkla daha çok kaybeder.
  • kontratak kullanıcısına yanıt
    Ps now ı şimdiye kadar Türkiye'ye getirmemesi, ps plus a yapacağı kol gibi zam, oyun fiyatlarını zaten söylemeye gerek bile duymuyorum.
    Mart ayı fırsatları kısmını kaldırması, gerçek anlamda tr store un olmayışı (uk psn e bağlı dolayısıyla dolar euro değil, sterlin üzerinden belirleniyor fiyatlar!), her krizi fırsat bilip zam yapmaları. Bu saatten sonra sesimizi yükseltsek de bir faydası yok. Dediğim gibi her krizde fırsatçılık yapmayı biliyorlar anca. İnsanları enayi yerine koyuyorlar.

Yeni konsol ile ilgili ne bir tasarım ne bir yeni oyun duyurusu dahi yapmayıp şımarık çocuk tavırlarına devam etmesiyle çok yanlış bir politika izlemektedir. Oyuncu dostu olmak yerine bu şekilde karşısına almayı tercih ederse, yeni nesilde exc oyunlar da kurtarmayacaktır. Rakibinin saçma sapan lansmanı (medya aracı, watch tv tv tv, internetsiz çalışmaması ilk başlarda..) ve hataları olmasaydı, bu kadar rahat at koşturamayacaklardı. Yeni nesilde rekabet geri geliyor. Böyle devam ettikçe ps tr ye tek kuruş çalışmaz benden. Alışkanlıkları ve fanboyluğu bir kenara bırakıp, herkesin bilinçli hareket etmesini öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulkane -- 21 Mart 2020; 19:14:6 >

• Kazıkladıkları yetmedi. İndirimi de kaldırdılar. Seve seve alacaksınız diyorlar.
  • xbox ın degerini birkez daha anladım elin amerikan sirketi bize gamepass ulitimate e kadar getirmiş bize özel oyun yapmaya çalısırken sony milleti soymaya kalkıyor ps5 mi aman aman ne alırım ne aldırtırım türkiye sartlarında en güzel bir pc yapıp kürkekli oyun oynamak online olan oyunlarıda satın almak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 21 Mart 2020; 18:1:56 >
  • Kiralama yöntemi deneyin hatta özel bir grup oluşturup oyunları kendi aramızda uygun fiyata kiralayalım.

Malum ana hesap kiralaması yapılınca ana hesabınızda oyunu indirip neti keserseniz kiralanan oyunun şifresi değişse, başka biri kullansa bile nete bağlanana kadar o oyun sınırsız sizin olur.

Solo oyunlarda bu yöntemi forum geneline yaymak lazım hatta buna ön ayak bile olabilir.

Marka yalakası olmanın kimseye faydası yok kendi yolumuzu bir şekilde elbet oyun severler olarak buluruz.
  • Yeni konsolum kesinlikle xbox olacak. 2 ps4 ü de satacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun basınının ve yayıncıların ne durumda olduğunu görmüşsünüzdür siz de bir kez daha. İndirimlerin gelmemesinden gelen parayı bunlara yedirirler artık...
  • Destek

• 2 ay önce yeniden ps4 almıştım. Nasıl pişman oldum var ya.
  • Eğer insanlar evlerinde nasılsa oyun almak zorundalar diyip indirimleri kaldırdıysalar... Ne diyeyim yazık. Bekleyelim bakalım nasıl bir şey çıkacak altından.
    Steam-pc game pass-origin basic arasında mutlu mesut yaşıyoruz, uzun süredir ps4te fifa dışında bir şey oynamıyorum.
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Kardes pc’de oynayacagin oyunlar icin gidip konsol mu alacan allah askina bi git de o zaman al ya.Xbox’da game pass olmasa konsolun yuzune mi bakacaksiniz sanki ? Game pass gelmeden once xbox konularini biliyoruz, exc oyun acligindan geberiyodunuz.Game pass geldi de biraz adam etti.Hele ilk one ciktiginda 720-900p ile camur goruntu veriyordu agliyordunuz forumda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Indirim sayfası gelecek merak etmeyin ama indirimden çok bindirim gibi olacak.

• Diğer ülkelerde indirime giren ve hala ülkemizde çok pahalı olan oyunlara susan Youtuberlar, Twitch fenomenleri Allah siiz de ıslah etsin. Sistem kölesisiniz.

• DeepestSea kullanıcısına yanıt
    Yazdıgım yazıyı dikkatli okumabız gerek ama açıklama yapıyım içiniz rahatlarsa özet geçmiştim ben orda

Türkiye sartlarında konsol degil pc gerektigini söylüyorum yanınada gamepass pc alırsın ve kürekli oyun oynarsın geçer gider

Bir oyun olmus 500 600 lira bi oyuna 600 vermek ve üstüne online oynamak için para vermek saçma. Ha xbox bi tık daha ıygun bu konuda konsol istiyen ps yerine xbox almalı bunun özel oyun vs alakası yok bütçe meselesi

İş konsolu almakla bitmiyor oyun ve üyelik masrafları bel bükücü ps için xbox ps e göre daha avantajlı bu konuda
    Benim için özel oyun önemsiz çünkü o özel oyuna 600 700 verip bi kere oynayıp kenara atıcaksın tekrar oynanabilitesi olmayan oyunlar ha uygun olsa ki artık ps indirimleri de kaldırdı dersin indirim dönemi toplarım ama oda artık yok

• ÖZellikle Corona Virüs olayından sonra indirim yapılması beklenirken, insanları evlerine bağlı tutmaları gerektiği bu günlerde böyle bir mallık SONY "Türkiyeye!" hiç yakışmadı !

SONY Türkiye yeni gelen ekip Playstation konusunda bekleneni vermedi.
    Eskiden İranlı Mohsen Noohi varken çok iyidi ne zaman ki gitti meydan bunlara kaldı. adamın CV'ye baktım SONY de 23 yıl satış ve yaklaşık 12 yıl doğu avrupa bölge müdürlüğü var. Yeni müdür çok güven vermedi.

Mohsen Noohi (Eski Başkan)

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!]

Yeni genel müdür (Tatsuo Takahashi)

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 22 Mart 2020; 9:54:48 >

• Rez

• Yeni nesilde xbox'a geçiyorun, yıllardır playstation koluna alışan ben xbox'ta sıkıntı çeker miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt
    Hiçbir sıkıntı çekmezsin ben de yıllardır ps kullanıyorum bir ara Xbox one aldım joystick çok rahat 1 hafta bile sürmez alışma süreci çok rahat

• Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt
    Çekmezsin xbox kolu daha iyi diyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Yeni nesilde xbox'a geçiyorun, yıllardır playstation koluna alışan ben xbox'ta sıkıntı çeker miyim?
    Yıllarca hem konsolda hem pc'de sony ve muadili gamepad kullanırken xbox 360 döneminde xbox kolu ile tanışmıştım ve o gün bu gündür vazgeçemedim düşünün.

Hiçbir sıkıntı çekmezsiniz.

Xbox kolundan sonra ps kolları çok kullanışsız geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.