Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
436.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yakinda gida fiyatlari bile luks olacak

Velkam tu venezuela.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su fiyatlari halen savunanlarin gozumde akp secmenlerinden farki yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 16 Mart 2019; 18:50:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

Bir asgari ucretlinin iphone x/ samsung s8-s9-a8-a9 almasi gibi olur...
    Kıyas bana kalırsa benzer özelliklere sahip seyler arasında olur. Biri birçok şeyi yapabildigin alet, digeri oynanmak için alete ihtiyacı olan oyun. Bir oyun için ne kadarını gözden cıkarabilir merakla izliyorum ülkemin insanını.

• Savunan çok insan var. Sony Türkiye müdürü bile fiyatlarımız oldukça normal diyerek eleştirenlere tepki gösterdi. Ülke topluca akıl tutulması yaşıyor zaten o ayrı konu.
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Geliri aylık ortalama 50bin tl olan için gayet normal olabilir hani çerez parası canım cinsinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günlük destek, up.

• Arkadaşlar mail attığımız zamanlarda artık atmayın gereken adımlar atılacak tarzı söylemler türemişti bugün bakıyorum da gerçekten süper adımlar attılar. 470 tl oldu fiyatlar. Tekrar durumumuzu anlatan bir mail yağmuru yapmamız gerekmez mi? Çünkü ilk yaptığımızda birileri tutuştu demek ki ve artık atmamamız söylenmişti. Tekrar bir şeyler planlamalıyız. Eğer fiyatlar böyle olacaksa kapatılsın TR PSN bizim üzerimizden para kazananlar kazanamasın. Biz gider US UK indonesia indian fark etmez her psn den alışverişimizi yaparız.
  • PlayStation, Ucuz kutulu oyun ya da kardeşlik arayanlar mutlaka buraya baksın https://www.facebook.com/groups/1523596364610818/
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Yeni mail kampanyası başlatmalıyız.
    Bu böyle olmaz. İlerleme kat edemedik bence

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Yeni mail kampanyası başlatmalıyız.
    Bu böyle olmaz. İlerleme kat edemedik bence
    Bence de hocam. Sekiro almayı düşünüyorum gidip endo psn'den alacağım uğraştığımız şeylere bak dünya haritasında yerini gösteremeyeceğimiz ülkelerin psn'inden nasıl oyun alırız diye uğraşıyoruz.
    Hocam ben geçen yazdan beri önsipariş yapma hayali kurmuyorum. Rdr2yi abdden aldım, yeni çıkan oyunlar 20-30 dolar barajına düşmediği sürece almıyorum.
    TR Psnden zaten alınmaz...
    sekiro, days gone vsvs hepsinin fiyatının düşmesini bekleyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Hocam ben geçen yazdan beri önsipariş yapma hayali kurmuyorum. Rdr2yi abdden aldım, yeni çıkan oyunlar 20-30 dolar barajına düşmediği sürece almıyorum.
    TR Psnden zaten alınmaz...
    sekiro, days gone vsvs hepsinin fiyatının düşmesini bekleyeceğim
    Ben Rdr2 300 tl iken tr psn'den almıştım. Tam 209 TL'ye KH3 alacaktım bammmmm 470 oldu :D Sekiro'yu alacağım bende ama Endo'dan alacağım mecbur. Acilen e mail kampanyası gibi bir şeyler yapmalıyız. Bu fiyatların böyle olmasının nedeni bence şu. Playstore(ttnet'in dijital kanalı ) overgame ve aral gibi firmalarla anlaşma sağlandı ve sırf milleti 470 tl ye dijital vereceğime gider kutulu alırım mantığı ile o kanallara yönlendirmek. Sırf millet kutulu alsın diye yaptılar bunu. Çünkü kutulu oyunlardan daha fazla kâr ediyorlar.

Hocam Sony kendi kutulu oyunlarını kendi getiriyor bu yüzden dediğiniz gibi kutuluya yönlendirmek için dijitali yüksek tutuyorlar.
    Daha az önce kutulu oyun satan 2 mağazadan fiyatlara bi bakayım diye girdim.
    En dandik 3-4 senelik oyunlara (dishonored, rocket league) bile 80-90 TL fiyat istiyorlar
    Ben 90 TLye uygun indirim anında kaç tane dijital oyun alırım.
    Yazık valla

• Up
  • *destek*

• Tüm güzel dileklerimi yolluyorum arkadaşlar. Maillere kuvvet çok işe yarıyor

• Başlığın adi PS STORE UP UP UP DESTEK olsun.

Mustafa Yiğit bu başlığa girip kıs kıs guluyordur kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Arkadaşlar mail attığımız zamanlarda artık atmayın gereken adımlar atılacak tarzı söylemler türemişti bugün bakıyorum da gerçekten süper adımlar attılar. 470 tl oldu fiyatlar. Tekrar durumumuzu anlatan bir mail yağmuru yapmamız gerekmez mi? Çünkü ilk yaptığımızda birileri tutuştu demek ki ve artık atmamamız söylenmişti. Tekrar bir şeyler planlamalıyız. Eğer fiyatlar böyle olacaksa kapatılsın TR PSN bizim üzerimizden para kazananlar kazanamasın. Biz gider US UK indonesia indian fark etmez her psn den alışverişimizi yaparız.
    Sony ve Ms in globalde yetkili en ust makamlari neyse onlara bir kez daha gidelim bence.Bu isten sonuc ancak oyle alinir.Bir arkadasda aralin yedigi naneleri oyun yayincilarina gonderelim demisti.Guzel bir fikirdi .

Konu su haliyle bir yere varmayacak gibi.Bunlarin korkacagi en ust makam neyse globalde Ms Sony den kimse ulasalim.Bu boyle olmayacak.Psikolojik olarak 400 tl fiyati normallestirmeye basladilar.10 saatte bitecek oyuna 500 tl.gomsen saati 50 tl ye muthis bir eglence bizi beklemis oluyor

Meksika Arjantin endonezya Rusya vb ulkelerdeki uygulama bize de getirilsin.Heryerde oyun sektoru ulkemizde gelisiyor diye ici bos basin bulteni yayinlamayi bilyorlar.Turkce dilinde kac tane oyun cikiyor,A+ kac oyun cikardi desen sonuc yok.

Yeni cikan 400 500 tl.bandindaki oyunlar kac satmis aciklasinlar bilelim.8 10.saatte bitse aldigin 500 luk bir oyunun saatine 50 tl civari bir para odemis oluyorsun boyle sacmalik olmaz.Saatte 50 tl kac kisi kazaniyor.

• Konu içersine girip trollük yapmaya çalısanları ciddiye almayın beyler. Bunların mantıgında hak arayanlar bu ülkede mevcut hakların da yitip gitmesine sebep oluyor. Kota olayında oldugu gibi. Ancak bilmiyorlar ki 1-3-5 ne ise hızlara bu hak arayan insanlar sayesinde gelindi. Oyunda da farklı olmayacak. Onlar oturdukları yerden gülmeye devam etsin, son gülen iyi güler...

Destek, up.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OldGamers86 -- 19 Mart 2019; 11:38:27 >
  • Playstation 5 ve yeni nesil konsol sektörü tamamen dijital oyunlara yönlendiğinde Sony TR ne yapacak merak ediyorum doğrusu.
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.