Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
436.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne kadar zam gelirse gelsin ben en az 2 haftada bir Psn'den alışveriş yapmaya devam edeceğim. Tabii ki herkesin bütçesi kendini ilgilendirir, bir şey diyemem. Ama benim sadece oyun oynama zevkim var ve bu zevkimi Psn TR'yi protesto etmek için terkedecek değilim.

Ne yaparlarsa yapsınlar her ay en az iki kere 14 günlük plus sürümünü almayı sürdüreceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Hiçbir şey alamayacağın gün de gelecek çok uzak değil aynen böyle devam et sen
  • +1
  • Destek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gitmisler Resident Evil 2"nin Pc ve Xbox surumunu zamlamislar. Pes dogrusu. Ne diyeyim bilemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destek

• Destek

• quote:

Orijinalden alıntı: OldGamers86

Gitmisler Resident Evil 2"nin Pc ve Xbox surumunu zamlamislar. Pes dogrusu. Ne diyeyim bilemedim.
    Aral yaptırmıştır herhalde, bu firma oldukça Türk oyun sektörü iflah olmaz.

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım arkadaşın mesajında kaçırdığınız bir ince nüans var. Son cümlesini tekrar okumanızı öneririm.
  • Desteğe Devam.
  • Konuya destek, up.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçırmış olabilirim o kadar ince mesajı da gerek yok. PSden inatla oyun alacağım keyfime göre yaşarım destekliyorum sonyi diyen buradan bassın gitsin.
  • Destek

hocam adam oyun alacağım demiyor işte fiyatlar böyle oldukça bende bedava plus üyeliği açarım demek istemiş. Oyun falan yok ortada.
  • Broon kullanıcısına yanıt
    Ok onu sonradan anladım zaten. Ona laf etmedim şu an. İşten yorgun geldiğimde okumuşum anlamamışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 27 Ocak 2019; 17:45:19 >
    Olur Hocam öyle şeyler. Bizim ülkede çok garip adamlar var kraldan çok kralcı sanarsın parayı Aral değil bunlar kazanıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.