Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
437.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala bu davalardan bir şey bekleyen var mı, vatandaş kimsenin umrunda değil.

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Hala bu davalardan bir şey bekleyen var mı, vatandaş kimsenin umrunda değil.

+1
  • Up

• Konuya destek, up.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +up
  • +up
  • Teknosa ya mediamarkt a giriyorsun yeni çıkan 3 tane oyun alsan 1000 lirayı buluyor, 1000 liraya 3 tane oyun, bundan daha büyük bir saçmalık yok.

• Redunay kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 tane alınabilse yine iyi, 450 lira yeni oyunlar, neredeyse amazondan gümrük vergisiyle beraber aynı paraya gelecek
  • Redunay kullanıcısına yanıt
    Aral+sony işbirliği

• bende satalı 1 ay oldu galiba ps4 ü gerek yok bunca zahmete,2-3 oyun oynuyordum ki onlarda fifa nba falandı. O saçma fiyatlardan sonra sogudum sattım,bir yıl once aldıgımdan ötürü karda ettim ps4ten
  • Konuya destek,up.

• Suursuz tuketime,tuketiciye ve palavradan indirimlere inat konuya tam destek.

• Konuya tam destek de indirim konusu popüler konulara girmiş. Alan yine aliyor. Bir cacık olmaz bizden. En yakın zamanda pc ye gecicem.

• Konuda PlayStation bindirimlerini paylaşmaya devam edelim. Bindirime yapılan indirim yine bindirimdir.

Bu arada, "bindirim" kelimesi tuhaf gelebilir ama sözlükte geçen gerçek bir kelimedir :)

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontratak -- 21 Aralık 2018; 17:35:35 >
  • Keriz silkeliyorlar diyecek baska birsey bulamiyorum

• Ocak indirimleri şeklinde yeni gariplikler ortaya çıkmış, olması gereken fiyatları görüyoruz. İndirim aramıyorum artık, kur güncellemesi bekliyorum.
  • Desteğe devam umarım bir gelişme olur zaten Sony'nin yakında başı çok feci ağrıyacak ünlü alman hacker Moorpheus bu ayın 28'den Ps4 cwf son sürüm güncelleme için adım adım bilgileri net üstünden paylaşacağı haberini verdi. Artık son çıkan sürümler dahi bu zamana kadar ki tüm oyunlar artık kopya oynanması için önü açılacak. Kopya ile işim genelde çok olmaz şu birkaç yılda sadece Switch konsolumu oyunları çok pahalı olduğu için kırdım ama bu fiyat politikası ve psn tr'nin keriz avı benimde sınırlarımı zorluyor.
  • Çok güzel (b)indirimler var psn store'da. Mesela 5 ay önce çıkmış oyunlar saddce 60 Usd'ye denk geliyor.

• # Ace # kullanıcısına yanıt
    Piyasa kırık cihaz ilanlarıyla dolar. Böyle dönemlerde kırık cihaz isteyen çok olur.

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.