Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
436.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 gün içinde sony nin cevap vermesi gerekiyordu. büyük ihtimal cevap vermişlerdir. ticaret bakanlığı ne zaman açıklama yapar onun belirli bir zamanı yok diye biliyorum.
  • Konuya destek, up.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'deki malum beyaz yakalıların olası bir sorunda tavrını ve sosyal medya maymunlarının halini gösterdiği için olumlu bir hareket oldu bu. Hiçbir şeyin fanboyu olmamalı (xbox ps farketmez), ekranlarda (youtube-Twitch) gördüğünüz kişilerin de sizi potansiyel gelir kaynağından başka birşey olarak görmediğinizi unutmayın.

"xx abi çok samimi ya, çok candan ya, muhabbeti süper ya". Yok tabi öyle bir dünya.
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Kardeş hayırdır bana mı söylüyorsun bunları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yukari

• Destek + 500 tl ye ucuz normal diyenlerin akillari normal degil o yuzden muhatap olmayin blocklayin

• yok hocam size bu kan emici ps türkiye ve ekibine sinirinizi bildigim için destek verirsiniz diye sizleri etiketledim arkadasın mesajına hitaben

yanlış anlasılmadan ötürü özür dilerim kontratak ve snakefatih

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 16 Aralık 2018; 11:18:58 >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Konuya desteğimiz bitmez o kesin. Taviz yok. Özür dileyecek bişey yok şaşırdım yazılanlara sadece alakam yok yazdıklarınla da ondan sordum. Hiçbirine uymuyorum. Mevzu anlaşılmıştır. Bizim kan emicilerle işimiz olmaz dün de.olmadı bugün de. Oyunlar türkçe olsun diye ps tr ye en büyük desteği verenlerden biriyim kutulu oyunları ön siparişle sony bayilerinden aldım ama onlar bizim bu tavrımızı çok yanlış anladı. Enayiler alır hesabı. Biz yaklaştıkça onlar uzaklaştı önce tr dil desteği kesildi sonra fiyatlar uçtu. Yayıncı milletine gelince oyun cihaz bedava olduğu gibi internet bedava olmayınca başladılar bağırmaya şimdi onların bizden farkı onlar upload yönünden de yüksek bağlantı hızına paketlerine ihtiyaçları var biz 130 tl ödeyeceksek onlara 350tl lik paket lazım para verince nasıl bağırıyorlar bedava olsa bu paketleri de savunurlar

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    çünkü yazıda yanlış anlasıldım dedigim gibi benimde işim olmaz kan emicilerle digital arşivimim açsam yol olur xbox a verdigim paranın haddi hesabı yok ama artık yok gider korsan kullanırım daha iyi kam emici xbox tr ve ps tr ye para yok
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Daha beter olmalarını dilerim o yayıncıların. Kendilerine sıkıntı gelmeden feryat edip insanlara destek vermeyi bilmedikleri gibi, bazıları işi hakarete, ekmek peynir hesabına, alay etmeye götürdü. Şimdi biz de onlara diyoruz, her seyin fiyatı pahalandı, normal, ödeyeceksin. Kime gore neye göre pahalı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar fark ettiniz mi bilmiyorum.

Resmen Sony oyunlarında kutulu oyunlar daha ucuz kalmaya başladı. Bütün bu olayların kime yaradığının da kanıtı.

Ben kendi kişisel direnişimi sürdürüyorum. Gidip almayacağım kutulu falan. Gerekirse gider us hesabı açarım yine bunların bizle dalga geçermiş gibi yaptığı oyunlara gelmem.

• kornman887 K kullanıcısına yanıt
    Altına imzamı atarım.
  • OldGamers86 kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu iş zincir gibidir halkanın biri koparsa.diğeri de etkilenir. Oyuncu oyunu almayı bıraksa devlet firmalara ceza yazsa bu yayıncılar da bu kadar geniş olmazlar sony bunların musluğunu kesse bu kadar savunmazlar. Adamın hem oyunu satmayacak hem devletten yüklü.ceza yiyecek sonra tüm yayıncılara destek çıkacak olacak iş değil biz ne kazanıyoruz ki.sana ne verelim diyecek sony. Ben hayatım boyunca ne hediye cihaz ne de oyun sahibi oldum. Hep çalıştım kendi paramla aldım ps1 den bu yana. Ama ps1 ps2 döneminde orijinal oyun yoktu cihazı alıyordun oyun satan dükkanlar belliydi ama oyunlar kopyaydı. Ps3 le orijinale döndüm o zamandan bu yana orijinal alıyorum bedava nedir bilmiyoruz bunlar bedavanın içinden gelince birşey paralı olsun (internet gibi) hemen ciyaklıyorlar. Buraya yazıyorum ayda 500tl lik bu gün satılan ttnet aboneliğini bedava versinler bu yayıncılara ilk ya ne pahalı bu ne biçim tarife diye ağladıkları videoları silerler sonra ne güzel avantajlı paket yapmışlar diye video yüklerler. Şimdi oha lan bu ne biçim tarife modundalar. Adam diyor ex oyunlar sony den olmayanlar spottan geliyor diyor. 1 ay sonra re2 çıkıyor hepsi oynayacak hadi 400tl verip alsınlar göreyim. O meltmelow mu dur nedir bedava oyun aldın diyeni banlıyor

• Yahu siz de acayip bir şeysiniz. Ana baba parası yiyorsa sizi ne kardeşim? senin anan baban da çok para olsa sen yemicek miydin? boş laf yapmayın.
  • İnternet faturaları ciddi oranda artınca internet firmalarının da reklamı için video çekmeye başlamışlar videonun tamamını izlemedim ama bu video sonunda herhalde ücretsiz abonelik verirler. Tabi bunu videoda söyleyecek halleri yok. Yakında başka yayıncılar da da görürüz bu tarz videoları

https://youtu.be/Btn5SHJBdt8

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.