Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (245. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
436.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaş korsan yükleyecek sanırım bedava yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pablo Vader kullanıcısına yanıt
    Nintendo Store'da oyun fiyatları 60 Dolar. Üstelik oyunlar sık sık indirimde görmüyor görse bile ancak %10-15 oranında ve ücretli online serviste geldi yanlışım yoksa.

El konsolu olması dışında avantajlı bir yanı yok bana kalırsa.
  • Fahiş fiyatlar hala devam......
  • Omer687 kullanıcısına yanıt
    el konsolunu tv'ye bağlayıp konsol olarak da kullanılabiliyorsunuz. Yanında nintendonun kendi dualshock'u ile oynuyorsunuz.

Nereden mi biliyorum; arkadaşımda var bundan...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony E3 2019'a katılmıyormuş. Psn Türkiye'ye yağ çeken arkadaşları üzdünüz.

• Omer687 kullanıcısına yanıt
    Nintendo nun oyunlarının %90 ından fazlası nintendoya özel oyunlar olunca kuyruğu dik tutuyorlar. Zelda yı nintendo dışında başka bir yerden satın alamıyorsun bu yüzden 60$ dan aşağı satmıyorlar 10 yıllık oyun bile olsa. Switch alan adam ortalama 350 450tl yi 1 oyuna vermek zorunda. Ben de switch alacaktım bir ara ama bana göre o fiyatlara alınacak cihaz değil. 3500tl konsol ortalama 400tl her oyunu pahalı

• bu hafta da bitti sayılır. desteğe devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Nintendo nun oyunlarının %90 ından fazlası nintendoya özel oyunlar olunca kuyruğu dik tutuyorlar. Zelda yı nintendo dışında başka bir yerden satın alamıyorsun bu yüzden 60$ dan aşağı satmıyorlar 10 yıllık oyun bile olsa. Switch alan adam ortalama 350 450tl yi 1 oyuna vermek zorunda. Ben de switch alacaktım bir ara ama bana göre o fiyatlara alınacak cihaz değil. 3500tl konsol ortalama 400tl her oyunu pahalı
    1500 e sifir ayarinda ekstra çantali garantili konsol ve oyunlar bedava diyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 14 Aralık 2018; 8:53:20 >
  • Dante kullanıcısına yanıt
    Fiyat güzelmiş.

• Dante kullanıcısına yanıt
    Konsolun fiyatı iyi ama kopya oyun ilgimi çekmediği için o bana birşey ifade etmiyor maalesef.
  • Pablo Vader kullanıcısına yanıt
    fiyatlar böyle gitmeye devam ederse korsanı mumlar arıcaz int fiyatlarıda uçtu kısaca türkiye 2000 lere geri döndü artık dvd cilerden oyun alma devri gene başlıyor diyebiliriz artık
  • Konu dışı ama Switch lafı söylenmiş ilk çıktığı gün aldım 10 tane kutulu orijinal oyunum var ama yabancı forum bazlı benden 6-7 kat maddi gücü olanların takır takır kopya oynadığını gördükçe artık yeter deyip kendim özel bir aparat ile kırdım. Online dahi oynadım ban vs. yemedim tabi gerekli önlemleri almak lazım detay veremem. Ha alet banlanırsa kızmam hakkımdır sonuçta legal değil ama 1 oyuna 400 tl vermek artık imkansız. Nintendo yılbaşı bile doğru düzgün indirim yapan bir firma değil. Neyse bu konu dışı sayılır ama aynı sıkıntı bu fiyatlandırma devam eder ise ps4 içinde geçerli olacak.
  • bunlar diyor ki git kırdır ps yüklet korsan oyunları oyna... 500 liraya oyun mu satılır
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    ps4 zaten kırıldı hocam sadece güncel sürümü kıramadılar suanda millet 5.05 de god of wara kadar çıkmış tüm oyunları oynuyor bu saatden sonra 470 500 tl vermek enayilik 3 oyun parasına kırık ps4 alırım bir pc bir adet kırık ps4 tamam nedir abi bu ya 470 500 veriyon bitmiyor birde online onicanmı diyor 170 de senelik üyelik vericen çok iş

bu sene artık xbox one için son oyununumu aldım red dead 2 bitti dahada oyun almam imkansız zaten 470 500 tl lerden bahsediliyor

artık xbox da ea acces iile devam oyun düştükçe oynarım
  • Sen ne yaşayarak yazdın anlamadım abisi, 1 hafta 1tb ps pro aldım yine aynı şekilde god of war ve rdd aldım, bu konuya destek vermek amaçlı yazmıştım ama ne yaşadığın enteresan, her neyse.
  • hala sonuç cikmadi devletle mi anlasiyorlar yapıyorlarsa artik

• asko56 kullanıcısına yanıt
    Yok biliyorum bende ondan bahsetmek istedim böyle giderse şuan ki ps4'düm sürüm bazlı kıramam ama inat eder sürümü uygun ps4 bulur kırdırırım.

5-6 oyun 1 konsol parası ediyor neredeyse..
  • 10 gün muhabbeti bizim ülke için geçerli değil galiba
    açıklama yapın alooooo
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    ne 5 -6 sı hocam direk 4 oyun prası direk kırık makinalar 1700 1800 arası gidiyor
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.