Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
437.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başvurumu yaptım. Ayrıca o şahsın o koltuktan uzaklaştırılması içinde ne gerekiyorsa yapılmalı.

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!]

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!]

• Arkadaşlar bir de Darksiders III, PES2018 ve RDR2'nin arasındaki fiyat farkını da belirtelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorken

Arkadaşlar bir de Darksiders III, PES2018 ve RDR2'nin arasındaki fiyat farkını da belirtelim.
    Aynen buda eklenmeli. Şuan kurları euro ya göre güncelleseler bile oyunlar pahalı olacak. Savunma olarakta kurların güncellenme periyodu var diyip geçerler.

Darksiders 3 - rdr 2 ve pes19-fifa 19 fiyat farkı örnek olarak verilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 6 Kasım 2018; 18:47:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başvuruyu yapacağım. Ek olarak oyunun ismine göre fiyatlandırma yapıldığını ekleyeceğim
  • En kısa sürede gönderiyorum

• arkadaşlar linki twitterda da bol bol paylaşalım.

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [ETKİNLİK: Ticaret Bakanlığına Şikayet ediyoruz]
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/135712839

Bu şekilde gördüğümüz her yere kopyalayıp gönderelim.
  • Yuklenin yigiyoruz mesajlari. O mustafanin inine girecegiz inine. Beceriksiz basiretsiz dolandirici.

Her sey olup bittikten sonra Sony Uk'e de mustafanin gorevden alinmasi uzerime mail yagmuru yapmaliyiz. Gorevden almazsaniz boykot ediyoruz bu kadar basit diyecegiz. Bu kadar kendi seyinin keyfine yasayip oyunculari dusunmeyen defolsun gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 6 Kasım 2018; 19:0:31 >
  • Başvuru yapildi.

Kur dustugu zaman fiyatlara ceki duzen vermeliler. Yuksek kurdan haksiz kazanc saglanmamali zaten fiyatlar oldukca yuksek.

• Başvuruyu yaptım, hayırlısı olur umarım.

Mustafa yı görevden aldırmalıyız, bu adam olduğu sürece biz ne türkçe oyun oynayabiliriz ne de uygun fiyata oyun alabiliriz. Bu adam gidecek ya seve seve ya da s. s. artık seçimi o yapacak.

• bende başvuruda bulundum
  • Başvuruyu yaptım. Daha çok kişinin desteğinizi bekliyoruz.
  • berkero1907 B kullanıcısına yanıt
    playstation tr twitter adresini bombaladım resmen.
  • Bu arada profiliniz gizli ise tweetleriniz kimse tarafından görülmez. Gönderdiğiniz kişi dahil.
  • Pek umudum kalmasa da başvuruyu gönderdim.
  • bir başvuru da benden...

umarım ticaret bakanlığı kendi çıkarları için vatandaşın başvurularını dikkate almama gibi bir hata yapmaz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönderdik bakalım. İnşallah durumdan istifade devlet ek vergi falan koymaz eli değmişken
  • Umarım bu girişimimizde sonuçsuz kalmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu saatten sonra giren girmiş korkulacak sınırı çoktan geçtik.

• Hocam öncelikle ilgilendiğin için teşekkürler.

Şuanki şikayet kur üzerine. İleride Türkiye ye özel fiyat politikası için de bir planınız olacak mı?

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.