Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
437.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twitter hesabım yok ama tweet atmak icin acarim her türlü.

İngilizcesi iyi olan arkadaşlar konuya hakim olsa bizde destek çıksak. Var mi aranizda İngilizcem cok iyi diyebilecek birisi? 240 karakterli Tweette sorunlarimizi anlatalim UK PSN hesabına yazalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu Türkiye psn e en ufak destek vermiyorum ve vermeyeceğim. Oyunları kardeşlikten alıp oynayıp satıyorum yani bedavaya oynuyorum. Plus ihtiyacım olursada yeni deneme hesabı açıyorum sefam olsun..

Kuruş para kazandırmam bu mustafa nın Türkiye psn ine, elemanın zaten tipine ayar oluyorum böyle konuşmasına tavırlarına falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 6 Kasım 2018; 1:57:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya destek...

• konu sahibi kardeşlik us psn kardeşlik ilanları konularının linkini de eklesin millete alternatif gösterilsin

• Benimde twitter yok,işinin ehli birisi çıkıp twitterda şunu yapalım derse hiç düşünmeden hesap açıp desteklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 6 Kasım 2018; 9:26:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese Günaydın.

Desteğe devam.

• Her şeyi gülerek anlatiyor.

Birde diyor ki " fiyatlar kime göre pahali"

Yayıncıların hiç biri de demiyor siz dalga mi geciyorsunuz diye? Hepsi belesci yalakaci olmuş.

• Arkadaşlar çok dağınık organize oluyoruz dolayısıyla bir etki yaratamayız böyle.

2 tarafta ses çıkarabilirsek ancak etkili olur.

1- Türkiye'deki gamer topluluğu
    2- PS UK

İlki için twitter'da insanların desteğini almak ve belli bir hashtag-tweet sayısına ulaşmak lazım.
    İkincisi de mail ve change.org tarafı.

İki tarafta da sayılar çok yetersiz.

Twitter için fenomen desteği almamız çok etkili olur. Ama gamerların çoğu Playstationdan para aldıkları içim sesini bile çıkarmıyorlar.
    Aynı zamanda Playstation'ın twitter reklamları altına bu konunun linkini atıp milleti uyandırabiliriz. Çünkü çoğu insan bu durumdan rahatsız fakat böyle bir başkaldırının olduğundan da habersiz. Kaderimiz bu çekeceğiz diyip paşa paşa veriyorlar.

Destek olmadan olmaz. Eğer başarabilirsek aldığımız her oyunu daha ucuza alacağız ve daha fazla oyun oynayabileceğiz. Bu ülkede keyif alabildiğimiz şeyler zaten çok kısıtlı iken bir de bunu elimizden almasınlar.

• Yalandan destek olan 1 2 yayinci da "dedik ya lan iste" kafasinda.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Benimde twitter yok,işinin ehli birisi çıkıp twitterda şunu yapalım derse hiç düşünmeden hesap açıp desteklerim.
    Aynen hocam birlik olmamiz lazim 3-5 kisiyle olacak isler değil bunlar.

• Bu Türkiye PSN'e kazandırmamak için tam olarak neler yapabiliriz?
    Amerika, Endonezya vs. gibi hesapları nasıl açacağız? Onların sitesine girdiğimde otomatik olarak yine Türkiye'ye yönlendiriliyorum.

Şu an Türkiye olan hesabımıza Endonezya'dan alamıyor muyuz?
    Onun adresini Endonezya bilgileriyle güncellesek?
  • Bu akşam yeni etkinliğimizi başlatıyoruz. Mümkün olduğunca çok katılım için konuyu yukarıda tutalım.

Daha derli toplu bir çalışma için oluşturduğumuz ekibe katılmak isteyen arkadaşları bekliyoruz:https://discord.gg/hqCyZKh

Giriş yaptığınızda #oyun_genel kanalından DH kullanıcı adınızı yazmayı unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontratak -- 6 Kasım 2018; 10:59:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuuruls

Bu Türkiye PSN'e kazandırmamak için tam olarak neler yapabiliriz?
    Amerika, Endonezya vs. gibi hesapları nasıl açacağız? Onların sitesine girdiğimde otomatik olarak yine Türkiye'ye yönlendiriliyorum.

Şu an Türkiye olan hesabımıza Endonezya'dan alamıyor muyuz?
    Onun adresini Endonezya bilgileriyle güncellesek?

sorularının cevapları , anasayfadaki konularda var, arama yaparsanız çıkar endonezya psn konusu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • desperado41 kullanıcısına yanıt
    Aynen devam.

• desperado41 kullanıcısına yanıt
    fiyatlar düşene kadar devam...

• Daha yeni başlıyoruz...

Bu işin sonunda ya biz istediğimizi elde edeceğiz ya da bu ps tr kapatılacak.

• venge V kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Türk kullanıcılarının yararına çalışmıyorlarsa orada bulunmalarına da gerek yok. Baska işlerle uğraşsınlar. Tek yapabildikleri; çıkarcı ve yalaka yayıncılarla birlikte yayin yapip, 3 aylik plus kodu dagitmak.

• Sorma ya aklı sıra ortamı sulandırıyor işte, kur arttı ya fiyatların artmasını çok normal gibi göstermeye çalışıp algı yaratıyor biz sanki bilmiyoruz Asya ülkelerini...

Euro 7.60 olunca anında 470 e çıkardılar fiyatları ee bugün euro 6,08 e düştü indirecekler o zaman fiyatlarıda rezilliğin böylesini görmedim !!
  • "ps store bu fiyatları düşürmek zorunda değil" diyor bir de...

"dolar 1 tl olunca sony tr abd'deki gibi oyunları 60 tl'den satacakmış"

yerseniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 6 Kasım 2018; 12:38:5 >
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.