Şimdi Ara

Fahiş nintendo switch 2. El fiyatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam o kadar haklısın ki tarifini birebir yaşadım slimi satıp pro alayım dedim ederinden satsam 2 katını ödeyip almak zorundayım piyasa fiyatından satsam gönül razı değil bende önce aradım ne kız veren ne dünür küstüren bir arkadaştan pro aldım aynı felsefeyle slimi sattım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nintendo her zaman bu zihniyette bir firmaydı. Kendi sınıfında AAA olan ama rakipleri ile teknolojik olarak yarışamayan oyunlara 60$'dan satar. Konsolları ve aksesuarları pahalıdır. İndirim olmaz vs. Wii'de de böyleydi, Wii-u'da da böyleydi Switch'te de böyle. Mesela ben sırf bu fiyat politikası yüzünden wii-u almadım. (Keşke alsaydım pişmanım, elimdeki arşivde wii-u eksik... Artık düşeş müşeş bir yerlerden bulursak alıp rafa koyarım) ama benim protestom nintendonun bilgisinde değil tabi ki, tavşan dağa küsmüş, dağın haberi yok.
  • AnacoN kullanıcısına yanıt
    Hahaha aynen hocam keşke alsaydın geçen ay sh vardı bir tane 1100 TL idi baya donanımlı idi bende bir kovalayın az daha switch yerine onu alıyordum.. İyi bir arkadaş çıktı da uyguna aldık 🙂

• Wii-u ya 3000tl isteyen gördüm zahibinden de. Şu dönem konsol alınmaz. Bu kpnuyla ilgili video hszırladım. Bugün yayınlayazcağım zaten.
  • AnacoN kullanıcısına yanıt
    Takipteyim 🤙🤙

• Gecen sene Ağustosta, yeni versiyon switch, zelda + hollow knight + fire emblem + 256 GB sd card + taşıma çantası 450 dolara getirmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SacredDivinity -- 6 Mayıs 2020; 12:45:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu paketi sanırım 6000 TL ye bulabiliriz.. 😞

• şahsen ben fransadan switch lite limited edition almıştım orada da 2. el satış vardı ama fiyatlar 1000 1500 arasıydı bizdeki namusuzzlar konsol fiyatlarını olabildiğince arttırmaya çalışıyor ticaret kültürü olan bir ülkede olmadığımız için birine 800 e anlaşıp başka biri 900 verince 800 vereni sallayabiliyoruz 2. el konsol alınmamalı ki bu şaklabanlar akıllansın bunun üzerine konu açılabilir
  • Arkadaşlar şu an Türkiye’de nintendo fiyatları ne durumda.Gelirken uygun fiyata getirebilirim.

• SİZ AKILLI OLMADIKÇA SİZ ALMAM DİYEMEDİKÇE HER FİYATI KABUL ETTİKÇE FİYATLAR DÜŞMEZ HEP ARTAR.TELEFONDA BEDAVA OLAN OYUN KONU SWİTCH OLUNCA 500 TL OLUYOR VE BİRİLERİ İTİRAZ ETMEDEN ALIYOR....NİYE DÜŞSÜN,

1000 DEDİLER ALDINIZ 2000 DEDİLER ALDINIZ 3000 DEDİLER ALDINIZ 4000 DEDİLER ALDINIZ SİZ 4000 E ALIRIM DEDİKÇE NEDEN SİZE 3000 DEN VERSİNLER...FİYATI ALICILAR BELİRLER.

PSONE A ÇÖP DEYİP 50 TL DEYİNCE KÜFREDİP ALMAYAN ZİHNİYET SWİTCH YENİ DEYİP 4000 SAYIYOR...ÇOK BEKLERSİNİZ...UYANIN SABREDİN Kİ DÜŞSÜN...AMA NERDEEEEEE...OYUN OYUNDUR BEYLER OYUN OYUNDUR..BİRAZ ZIPLATIP BIKARSINIZ NİYE 500 ETSİN....BOYKOT EDİN EDEBİLİRSENİZ TABİİ.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.