Şimdi Ara

Faceit Türkiye Sunucu İsteği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi ESEA'nın son zamanlarda Türkiye'de sunucu test ettiğini biliyoruz. Yıllardırda en yakını avrupa olmak üzere yüksek pingler ile oyunları oynamak durumundayız.

diğer bir platformda Faceit, Türkiye'den de kullanıcısı oldukça fazla.

bir arkadaşımızın türkiyede sunucu açma konusunu dile getirdiği bir faceit istek sayfası var.

sizden ricam bu konuya oy vermeniz, bu istek daha üst sıralarda görülebilir ve sesimiz duyulur

http://faceit.uservoice.com/forums/157749-cs-go-improvements/suggestions/12432348-please-add-servers-in-eastern-europe-or-istanbul-t

not: bunun herhangi bir maddi kazanç, kâr edilebilecek bir durumu yoktur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root- -- 22 Şubat 2016; 15:12:02 >

• İngilizce 10/10

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl yaptım bilmiyorum ama 3 vote attım vatana millete hayırlı olsun.Eu serverlarında gene çok sıkıntı olmuyorda abi bir SWEDEN varki sorma gitsin adamlar 1-5 ping arası biz 95-110 arası adalet yok
  • atabiliyorsanız 3 vote atın arkadaşlar, bol bol elinizde var :)
  • 3 vote tamamdır.

• Attım 3 tane daha, elinizde verilecek 7 tane daha oyunuz kaldı yazıyor.
  • ERROR 404
    Page not found
    Sorry! The page you were looking for was not found.
  • iyi güzel hoş ama keşke böyle talepler daha formal bir dil ile yazılsa, eminim o zaman çok daha ciddi duracak ve alınan oylar daha da değerlenecek.
  • Bende oyladım
  • Oyladim ama cok zor hocam eseanin zaten bize yakin sunuculari gardi 40ms le cok oynadim esea da ama faceitte en ideal almanya daha yakini yok acilicagini da zannetmiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nezcafe

iyi güzel hoş ama keşke böyle talepler daha formal bir dil ile yazılsa, eminim o zaman çok daha ciddi duracak ve alınan oylar daha da değerlenecek.

burda amaç ortada olmayan bir isteğin yapılması ve bu desteğinde kişiler tarafından destek alarak gerçekleştirilebilir görülmesi.

dile çok takılmamak lazım, arkadaşın yazdığından amaç anlaşılıyor, daha iyi bir talebiniz olursa destekleriz bizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root- -- 22 Şubat 2016; 16:53:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainOnedin

Oyladim ama cok zor hocam eseanin zaten bize yakin sunuculari gardi 40ms le cok oynadim esea da ama faceitte en ideal almanya daha yakini yok acilicagini da zannetmiyorum :)

valve serverlarında oynayan çok fazla türk var , esea ve faceit te zamanla yayılmaya devam ediyor.

şirketler için inanılmaz maliyetler değil bunlar, almanyada şuan 200+ serverı var faceit'in. Türkiye de bir host firmasına ekleyeceği 15-20 server düşüncesi onlarada mantıksız gelmez. sadece istek varmı onu göstermek yeterli
  • root- kullanıcısına yanıt
    Tabi ki amaç önemli olan ama bunun nasıl ifade edildiği de önemli. Neticede bunun faceit tarafından ciddiye alınması isteniyorsa, ciddi bir şekilde yazılmalı diye düşünüyorum. Ben de destekledim tabi ki ama daha güzel bir dil ile ifade edilmiş olsa belki de yabancılardan da ciddi ve doğru bulup destekleyenler olacak, yani sadece bizde de olsun mantığı ile oylanmamış olur.
  • Bence haşır neşir olduğumuz oyun bunu yapsa ? Türkiyede kaç kişi oynuyor bu oyunu , bence bi kore veya japonya kadar değerimiz yok. (Önceki güncellemelerde server açılımı yapmışlardı)
  • bende valveye birkaç mail atmıştım benzeri ama geri dönüş olmadı hiçbir zaman.
  • Az önce hile geldi adamı reportladık karşı takımdaki Türk arkadaşlarda report attı son el adam ban yedi, steamden yedi mi bilmiyorum ama faceitten yedi sanırım.

Edit: Adam faceitten yedi steamden yememiş şaka gibi faceit her türlü akar. :D

https://beta.faceit.com/en/players/GoSh2s

http://steamcommunity.com/profiles/76561198255147467

raporlamayı unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orion578 -- 26 Şubat 2016; 2:55:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.