Şimdi Ara

Faceit troll belalarından ban yemem

Bu Konudaki Kullanıcılar: kurgun
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

jaaws benim takımın sonuncusu sürekli elindeki bütün silahları atarak her el mid rush attı. 28 el oynadık 27'sinde ölmüş zaten. 0.21 kd ile oynuyor. onun üstündeki de rezalet zaten 0.43 kd ile oynuyor. ben de adam vurup oyunu kazanmaya çalışıyorum. Bunlar böyle trolledikçe troll piece of shit tarzı şeyler yazdığım için verbal abuse'dan 3 gün ban yiyorum. Yemin ederim mm daha iyi bu faceitten bir bok olmaz.

• "troll piece of shit" yazınca onlar da adam gibi oynamaya başlıyolar dimi çok mantıklı hareketmiş kardeşim.
  • can_celik kullanıcısına yanıt
    maç 15-9'lara geldiğinde kesin kaybettiğimizde yazıyorum zaten. Haklısın maçımın içine ettiği için teşekkür etmem lazımdı.
  • teşekkür mü? illa bişey demen lazım he o da iyiymiş kardeş..
  • faceit justice izliyorum türk denk geldi aslında haklı adam ama sürekli küfür edip laf yapınca report etmiş o troll olanlar bende verbal den yana kullandım oyumu hiç küfür olayına girmese o şikayet etse throwing den çakacaktım onlara üzülerek verbal verdim
  • her türlü ban yiyorsun ister et ister etme küfürden keyfe kedere reportlayan iğrenç insanalr var faceite ırkçılık bile var ve bunu premium maçlarda yapıyorlar hic birşey demesende yine reportluyorlar

• Az önce faceit girdim.

Maçı açık ara önde götürüyoruz rakip takım ruslardan oluşuyor.

Birincileri takım arkadaşlarım noob tarzında şeyler yazdı daha sonra bu adam patır kütür her önüne gelene hs atmaya başladı.

Takım arkadaşlara sinirlenince hileye sarıldı.

Maç 15-15 oldu uzatmalarda yendiler.

Elemanın profiline baktım hesabı daha 2 günlük 3 maç atmışFaceit troll belalarından ban yemem 

49 kill aldı 100 puanın üzerinde çıktı.Faceit troll belalarından ban yemem 

Faceit'in mm'den farkı kalmamış.

Faceit troll belalarından ban yemem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.