Şimdi Ara

Faceit Anti cheat ping sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar Uzun süredir cs:go oynuyorum ve faceit platformundayım fakat bir sorunum var . Faceit anti-cheat açıkken hiçbir şekilde pingim olmuyor ama sunucuya git butonuna bastıktan sonra veya ipyi yapıştırdığım an ping yükseliyor 2,3 k ya kadar vardığı olabilir çözümü olan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba sorununa bir çözüm bulabildin mi? aynı hata bende de var

• Aynı sorunu yaşıyorum. Bir türlü çözemedim. Discord, dota, cs go mm de 60 70 ms alırken faceitde 120 ile 180 arası değişken ping alıyorum ve girdikten sonra o ping kalıcı oluyor. Bu sefer girdiğim herşeyde o pingi almaya başlıyorum. Modeme restart atmadan düzelmiyor. Çözdüyseniz yardımcı olur musunuz? @kardm @propublic

Edit: Yaklaşık 1 senedir çok nadir oynuyordum faceiti. Son 2-3 aydır böyle. Yıllardır oynarım ilk kez böyle birşey yaşıyorum. Modemim asus dsl n16 4 yıllık bi modem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LykiaNx -- 13 Ocak 2022; 2:14:31 >
  • Netlimiter 4 programı ile çözdüm gibi tamamen internetin upload hızını 50 kb/s yaptım faeit ac için de 7 kb/s yaptım kurcaladım bi nevi çözüldü gibi ama emin de olamıyorum çünkü bu sorun 1 yıldır bende gerçekleşiyor. Ara sıra maça bile giremiyorum ama bu program sanki işe yaradı

• ac için izinleri verdim içe dışa programdan yani aslında komple internetin upload hızını 50 yapmak saçmaydı ama anlamsız çözüldü gibi

Edit: düzelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kardm -- 19 Ocak 2022; 23:41:51 >
  • İnternetimi değiştirdim ani ping fırlamaları dahil tamamen çözüldü kesinlikle ve kesinlikle upload hızı ile ilgili 0.5 di 8 şu an ve hiç sıkıntı yaşamadım inşallah da yaşamam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.