Şimdi Ara

Facebookta Profiline Baktığım Kişi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
83.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm, bende ekli olmayan bir insanın profiline baktığım zaman o kişi profiline baktığımı anlayabilir mi ?

NOT : Uzun zamanda facebooku kullanmıyorum. Yeni özelliklerle belki böyle bir uygulama getirilmiştir diye danışıyorum.

• Hayır anlayamaz, gönül rahatlığı ile bakabilirsin
  • Evet mail ve bildirim olarak.gorebiliyo sende bunu açabilirsin.gizlilik.ayarlarinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayır

• önceden sevip de unutamadığın biri var sürekli profil fotoğraflarına bakıyon hatta kaydediyon demi

ben yapıyorum da aynısını
  • anlayamazda ekle gitsin hocam benimde öyle bir uzun uzun baktığım profil vardı ekledim rahat ettim tüm resimleride açıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 18 Kasım 2012; 22:56:50 >
  • Bi kıza bakıyordum surekli anlamaz sandım bi ara karşıma geçti soyleniyor bisey diyemedim tabi deneme sakın

şaka şaka gir bisey olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: hKncnnrT

Evet mail ve bildirim olarak.gorebiliyo sende bunu açabilirsin.gizlilik.ayarlarinda

Ciddimisin ? Gerçekten doğru cevaplar bekliyrum. Gerçekten görebilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.i.o.n.i.c

Hayır anlayamaz, gönül rahatlığı ile bakabilirsin

eminsin dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemEnable

quote:

eminsin dimi ?

Eminim seni kandırmak isteyenler olacaktır. Onlara kanma forum çocuk kaynıyor
  • Premium üyeliği yoksa anlayamaz. Yoksa bildirim olacak düşecektir.
  • Anlamaz. Fakat şöyle bir şey var. Profiline baktığınız kişiler, "Tanıyor olabileceğiniz kişiler" bölümünde (ya da Türkçe'si her ne ise) görünmeye başlıyor. Hiç ortak arkadaşınız olmasa bile.
  • Anlıyamaz sadece çok sık bakarsan kızın profilinde sağ üst köşede tanıyor olabilceğiniz kişilerde ismin çıkıyor ona göre denendi onaylandı
  • rahat rahat bak, biz de bakıyoruz her gün. baktığımızı görselerdi ohoooo
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsychoticInfIuence

Anlıyamaz sadece çok sık bakarsan kızın profilinde sağ üst köşede tanıyor olabilceğiniz kişilerde ismin çıkıyor ona göre denendi onaylandı

Aynen çok bakarsan sağ üstte ekle falan diye geliyor tanıyor olabileceğin arkadaşlar kısmına .
  • beyler o değilde arkaşımız olmayan birini n resimlerini duvarını görme imkanımız var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bionic.

quote:

Orijinalden alıntı: SystemEnable

quote:

eminsin dimi ?

Eminim seni kandırmak isteyenler olacaktır. Onlara kanma forum çocuk kaynıyor

+1. Diğer yorumları okumasan da olur.

• hayır göremez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.