Şimdi Ara

Facebook üzerinden kontör dolandırıcılığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dolandırıcıyı oyalamak adına -belki polisin bir şeyler yapmasına yardım edebileceğimi düşünerek- yemi yutmuş gibi davrandım. Telefon numarası aldım ancak polis beni bilişim suçlarına, bilişim suçlarıysa beni savcılığa yönlendirdi. Yani anlayacağınız devam eden bir suç varken ortada kanun bana yardım edemiyor savcılık emri olmadan. Bu kişiyi hiç değilse tanıdıklarımızdan uzak tutabilmek adına hesabı geriye almak istiyoruz.

Eğer sizlerden bana hesabı geri almak konusunda yardım edebilecek olan varsa çok sevinirim

Profil linki bu

Gerçekten ciddi bir konu arkadaşlar, nasıl hacklediğini bilmiyorum ancak bir özel mesajdan söz etti hesabın sahibi akrabam.

Konuşmanın tüm metni:

Facebook üzerinden kontör dolandırıcılığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Force -- 19 Temmuz 2011; 23:29:43 >

• Konuyu söylediğim üzere güncelledim. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • hesabın mail adresi duruyorsa şifresini değiştirebilirsin, büyük ihtimal o da gitmiştir, onun için de gizli sorudan değiştirebilirsin onu da.
  • O kişinin yaptığı gibi bir yöntemle geri almak mümkün mü? Bana söylendiği kadarıyla mail adresi de maalesef gitmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.