Şimdi Ara

Facebook'umu dondurdum, Hayatım değişti (Donduran Dondurana)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta da geçtiği gibi 4 senelik Facebook hesabımı ilk kez dondurdum ve sosyal alanda kendimi daha iyi hissetmeye başladım hemen. Bir günde hayatım değişti, tavsiye ederim Bir sürü vaktimi de kurtarmış oldum o siteden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kissed by Fire -- 19 Şubat 2012; 21:21:24 >

• Facebookda ne varki zaten o kadar vaktini face de harcadın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neytiri

Başlıkta da geçtiği gibi 4 senelik Facebook hesabımı ilk kez dondurdum ve sosyal alanda kendimi daha iyi hissetmeye başladım hemen. Bir günde hayatım değişti, tavsiye ederim Bir sürü vaktimi de kurtarmış oldum o siteden.

bir günde ne değişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Facebookda ne varki zaten o kadar vaktini face de harcadın ?

Bir şey olmasa bile insan boş boş takılıyor. Boşuna zamanını harcatıyor sana.

Ben de yazdan beri kullanıyordum geçen gün kapadım.
  • Yazın sonunda mı, ortasında mı, hatta 2011 mayıs da olabilir, ben de kapattım. Onun yerine resim vs. yapıyorum. Yok millet ne yazmış, ne olmuş hiç umrumda değil.
  • Evet arkadaşın da dediği gibi, boş boş durup milletin aptal aptal yazışmalarına, içinde olmadığım resimlerine falan bakıyordum. Hayliyle zaman çalıyor bu da. Birileriyle Chat yaptığım zaman belki bir nevze işe yarıyordu ama o da yok uzun zamandır ben de dondurdum gitti. Uzun vadede de açmayı düşünmüyorum.

Bir Günde ne değişti?

Öncelikle birilerine bir şey söyleyeceğim zaman direkt yüzüne söylemem gerekti, Facebooktan vs. mesaj yollayıp kolaya kaçamadım. Hep Kolaya kaçmaktan nasıl bir şey olduğunu unutmuşum neredeyse. Birden özgüven geldi gayipten. Kısmetim açıldı

Zaman konusunda da vaktim artmaya başladı ben de Gitarıma ve Derslere ağırlık verebiliyorum bu sayede. Bildirim geldi mi gelmedi mi derdi de yok. Kafam rahatladı resmen.

Şu anlık komple silmeyi düşünmüyorum Yazın vs. açmam muhtemel çünkü önemli kişiler de yok değil hani tekrar bulmak eklemek uzun iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kissed by Fire -- 19 Şubat 2012; 19:46:23 >

• bende sadece arkadaşlarla iletişim için giriyorum.artık msn öldü diyebiliriz.o yüzden mecbur face.
  • İyi aklıma geldi bende dondurdum az önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: RΣΛPΣR

bende sadece arkadaşlarla iletişim için giriyorum.artık msn öldü diyebiliriz.o yüzden mecbur face.

Telefonla ara arkadaşlarını. Ben de fazla sevmezdim aslında telefonla konuşmayı ama çok daha etkili oluyor mesajdan onu farkettim bu esnada ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neytiri

quote:

bende sadece arkadaşlarla iletişim için giriyorum.artık msn öldü diyebiliriz.o yüzden mecbur face.

Telefonla ara arkadaşlarını. Ben de fazla sevmezdim aslında telefonla konuşmayı ama çok daha etkili oluyor mesajdan onu farkettim bu esnada ayrıca.

kontör gönderirsen neden olmasın

• Popüler kültüre kaptırmayın kendinizi.
  • Bence sen fazla bağımlıymışsın senin için iyi oldu da sosyal açıdan abartı değişiklik olacağını sanmıyor olacak şu facebook gidince Donanımhaber konu dışında daha fazla takılmak için zamanın olacak :D
  • facebookta saatlerini harcayan insanlara anlam veremiyorum, günde 1 dakika anca duruyorumdur.
  • bende çok düşünüyorum şu günlerde kapatmayı. 2 yıl önce açtığım twitter hesabımı aktif olarak 1 aydır kullanmaktayım. facebook u kapatmak aklıma gelmiyorda değil. tt daha iyi en azından atarlı gençlik yok
  • benim 1 yıldır kapalı. facebookta bir çok saçma sapan kişilerin gittiği her yerin resmini ve nerde olduğunu belirtmelerinden falan sıkılmıştım o yüzden kapattım.

sen şimdi evde oturuyor milletin gezdiğini görünce sanıyosun ki " ulan millete bak hergün geziyor" diyorsun halbu ki öyle değil. bu da sende bunalım ve özgüvensizlik oluşturur. bu çok normal zaten.

o yüzden kapatman iyi oldu. gerçekten özgüvenin tavan yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zallas003

Bence sen fazla bağımlıymışsın senin için iyi oldu da sosyal açıdan abartı değişiklik olacağını sanmıyor olacak şu facebook gidince Donanımhaber konu dışında daha fazla takılmak için zamanın olacak :D

Donanımhabere de uzun süredir üyeyim, burası cidden bir şeyler katıyor insana. Facebook sadece vakit kaybı. İyi oldu. Bir üstümdeki mesaja aynen katılıyorum çok doğru bir tespit.
  • quote:

+1907

zaten onun dışında pek takılmıyorum yok oyun yok bilmem ne
  • Acaba bendemi dondursam ? Sosyal olarak, dersler falan çok etkiliyor. Dondurursam yazarım burada Biri beni ikna etmeye çalışsın yenemiyorum ön yargımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keptın61 -- 19 Şubat 2012; 20:31:31 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.