Şimdi Ara

Facebook,twitter açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • The MetalHead (3 mesaj) klgçaglar (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (1 mesaj) Tablet (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Facebook,twitter açılmıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    36 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhabalar . Yeni bir laptop aldım dün girebiliyordum bir sorun yoktu fakat bugün ne olduysa facebook , twitter açılmıyor yani kısmen , youtube videolarıda açılmıyor .
    Facebookun görüntüsü şu şekilde :http://d1208.hizliresim.com/10/u/c8vvk.png
    Twitterda aynı şekilde üstte twitter yazısı falan var ama alt bomboş yine . Youtube videosu düne kadar açılıyordu şimdi açılmıyor sayfa açılıyor ama videolar açılmıyor .
    Yardımcı olur musunuz ?

|
    |
  • Teğmen
    108 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: klgçaglar

Merhabalar . Yeni bir laptop aldım dün girebiliyordum bir sorun yoktu fakat bugün ne olduysa facebook , twitter açılmıyor yani kısmen , youtube videolarıda açılmıyor .
    Twitterda aynı şekilde üstte twitter yazısı falan var ama alt bomboş yine . Youtube videosu düne kadar açılıyordu şimdi açılmıyor sayfa açılıyor ama videolar açılmıyor .
    Yardımcı olur musunuz ?

Java,Flash Player güncelle, olmadı Çerezleri sil o da olmadı başka tarayıcı kullan.

Ekleme: Opera yada Firefox kullan, yada eski bir Chrome sürümü yükle. (Katılımsız olsun. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The MetalHead -- 26 Ağustos 2012; 17:08:20 >

• Onbaşı
    36 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: The MetalHead

quote:

Yardımcı olur musunuz ?

Java,Flash Player güncelle, olmadı Çerezleri sil o da olmadı başka tarayıcı kullan.

Ekleme: Opera yada Firefox kullan, yada eski bir Chrome sürümü yükle. (Katılımsız olsun. )

Chrome yükledim halloldu , çok teşekkürler .

• Teğmen
    108 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The MetalHead

quote:

Yardımcı olur musunuz ?

Chrome yükledim halloldu , çok teşekkürler .

Önemli değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.