Şimdi Ara

Facebook'ta, kendi hesabıma erişemiyorum. Güvenlik kontrolünden doğan bir sorun var.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 Şubat 2014 tarihinde sayfalarımda yönetici değişikliği yaptım üstüste ve Facebook güvenlik kontrolünü ne olur ne olmaz diyerek önüme serdi. Fakat sorun şu ki: Güvenlik kontrolüne başlamak için "Devam"a tıklayın diyor fakat orada yalnızca "Başla" butonu var. Bu botuna tıkladığım zaman ise karşıma 2. fotoğraftaki yazı çıkıyor. Konu benimle alakalı değil, ne soracağını bile bilmiyorum ama bence bu sorun; tamamen yazılım gibi bir şeyden kaynaklı, Facebook'un bit hatası, eksikliği. Bu konu hakkında acilen yardımınıza ihtiyacım var. Facebook yönetimine ulaşamadım. Beni yönlendirmeli veya bu sorunu çözmelisiniz. Farklı bir tarayıcıdan girmek veya telefondan girmek yararlı olmadı.

Facebook'ta, kendi hesabıma erişemiyorum. Güvenlik kontrolünden doğan bir sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conservator -- 3 Şubat 2014; 23:24:13 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.