Şimdi Ara

Facebook ta hep ayni paylasimlari ve haberleri goruyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
29.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Facebook uygulamasinda haber ve paylasimlari yeniden eskiye dogru gormenin bir yolu yok mu?
    Menuden yenileri seciyom ama bir sure sonra yine yeniden eskiye dogru olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Telefonu ilk açtığında En yeniler değilde Haber Kaynağı görünecektir. İleri zamanlar için sayfayı güncelleyerek uygulamayı açtığınız andan sonrası için En yenilere erişebilirsiniz. Benimde hoşuma gitmeyen bir sorun eğer isterseniz bunu direkt olarak geliştirici ekibe öneri olarak iletebilirim. Facebook Beta Test grubunda bulunuyorum geliştiricilerle iletişim imkanım var.
  • Bilgi için teşekkürler.
    Googlede arama yaptım birçok kişi bu durumdan rahatsız. Bence "En yenileri" sabiteleyebilme imkanımız olmalı.
    Face uygulamasını her açtığımda aynı haberleri-paylaşımları görmek gerçekten bıkkınlık veriyor.
    Geliştiricilere iletirseniz çok iyi olur. Teşekkürler.
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Şimdi ileteceğim, şuanlık facebook'a tarayıcıdan girmeyi çözüm olarak kullanabilirsiniz.
  • Hocam geçici bir durumdur, durumunuz. Teknik heyete ulaşıp derdinizi sunun yardımcı olurlar onun harici tarayıcıdan gireceksiniz sorun geçene kadar.
  • faceye girdiginde sag üstteki 3 cizgiye bas oradan biraz assagiya in En Yeniler yazar ona bas
  • Telefonda da pc de de aynı sorun var

• 23.08.2017 aynı sorun var haber kaynağı yenilenmiyor, çözümü nedir ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.