Şimdi Ara

facebook'ta en eski mesaja nasıl ulaşırım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar bir sorum olacak.Bir arkadaşımla 10000'i geçik mesajlaşma geçmişim var.Kendi bilgisayarımda denediğimde en fazla 3000 mesaj gösteriyor sonra bilgisayar kilitleniyor.(Sanıyorum sistem çok iyi olmadığından.) En eski mesaja ulaşmak için kolay bir yol var mı bunu öğrenmek istiyorum.Şimdiden teşekkürler.

• up
  • arama bölmüne ulaşmak istediğiniz mesajda geçen bir kaç kelime yazın çıkar
  • Messenger uygulamasından denediyseniz oradan da çıkıyor eski mesajlaşmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delpiero68

Messenger uygulamasından denediyseniz oradan da çıkıyor eski mesajlaşmalar.

hocam çıkıyor derken , en eski mesaja git gibi bir seçenek mi var yoksa manuel olarak sürekli "daha eski mesajlar" a basma şeklinde mi gitme seçeneği var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecanerol34

quote:

hocam çıkıyor derken , en eski mesaja git gibi bir seçenek mi var yoksa manuel olarak sürekli "daha eski mesajlar" a basma şeklinde mi gitme seçeneği var ?

Muhtemelen "daha eski mesajlar" seçeneği çıkıyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genç Düşünür

quote:

quote:

Muhtemelen "daha eski mesajlar" seçeneği çıkıyordur.

10000 üstü mesaj sizde kabul edersiniz ki o şekilde işkence olur hocam peki bilgisayarın 3000 mesajdan sonrasında kilitlenme olayı sistem özellikleri ilgili mi ? onun hakkında bir bilginiz var mı ? mesela ben bu işlemi i7 işlemcili 16 gb ram olan bir bilgisayarda yapsam , ilk mesaja kadar gayet akıcı bir şekilde gidebilir miyim ?

• Kilitlenme derken, yükleniyor yazıp yüklenmiyor mu yoksa bilgisayar mı donuyor?

• quote:

Kilitlenme derken, yükleniyor yazıp yüklenmiyor mu yoksa bilgisayar mı donuyor?

Chrome kilitleniyor hocam dolayısıyla hiç bir işlem yapamıyorum ve kapatmak zorunda kalıyorum.Bilgisayarın özellikleri iyi olduğunda bence sorunsuz görüntüleyebilirim mesajları.
  • Ulaşılmaz diye biliyorum.
  • quote:

quote:

Kilitlenme derken, yükleniyor yazıp yüklenmiyor mu yoksa bilgisayar mı donuyor?

Chrome kilitleniyor hocam dolayısıyla hiç bir işlem yapamıyorum ve kapatmak zorunda kalıyorum.Bilgisayarın özellikleri iyi olduğunda bence sorunsuz görüntüleyebilirim mesajları.

Bahsettiğiniz olayın sistem özellikleri ile ne kadar bağlantısı var kestiremiyorum ama chrome gereken hafızayı sağlayamıyor olabilir.

Belli bir oranda kilitleniyorsa sebebi farklı bir şey olabilir, yani mevcut mesaj sayınızın üzerine 500 tane daha mesaj atsanız ve geri gittiginizde 3500.mesajda takılı kalsa durum biraz daha farklı olur diye düşünüyorum.

Farklı bir tarayıcı deneyin bir de.

• Mozzilla dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.