Şimdi Ara

Facebook'ta arkadaş ekleyememe saçmalığı! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
30.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Durmadan birilerini ekliyorsanız normal bu uyarılar.. 2 senedir hiç başıma gelmedi, birini ayda yılda anca ekliyorum çünkü
  • 150 arkadaş var yinede kimseyi ekleyemiyorum xS
  • bir aydır sorun devam ediyor 20 ortak arkadaşım olan kişiyi ekleyemiyorum yaa ne saçma şey
  • beklemede olan arkdas sayısı 0 lakın ekleyemıyorum anlamadım gitti
  • Evet millet bende de aynı sorun var. Orda 15 günlük süre verilmiş ama 1 aydır kimseyi ekleyemiyorum. Nasıl düzelecek bu durum, bir çözümü yok mu acaba
  • bendede vardı kendi kendine geçti. fazla arkadaş eklemeyin
  • Durum hala aynı
  • cinsiyet durumunuzu kadın yaptınızmı sorun kalmaz eklerken ama bunu gece 12den sonra yapın
  • Offf yaaa offf sırf bu yüzden Susan Coffey'i ekleyemiyorum!..
  • yok yok hala aynı duzelmıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: niang21

cinsiyet durumunuzu kadın yaptınızmı sorun kalmaz eklerken ama bunu gece 12den sonra yapın

cinsiyet değiştirdi diye gösteriyo dimi orda haha
  • eger hata verıyor sureklı ekleyemıyorsanız..Sureklı arkadas eklemeye tıklayan..5 6 defa sonucunda oluyor ıstek gonderme..Sureklı deneyın bır kac kez hızlı hızlı tıklayın arkadas eklemeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ant_alican

sağ üst köşeden;
    hesap - arkadaşlarını düzenle - sol taraftan arkadaşları tıkla. ordan uzun süredir beklemede olan arkadaşlık isteklerini bul, yandaki çarpıya tıkla kaldır. sonra düzelecektir.

arkadaşlar ben bu bölüme giriyorum da onay bekleyen arkadaşlar seçeneği veya öyle bir bölüm yok nasıl öğrenicem acaba onay bekleyenleri ?
  • Bende de durum hala aynı. Onay bekleyen arkadaş filan yok. Başkalarına da arkadaşlık göndermiyoruz bu aralar.
  • şu dakika itibariyle bende de aynı durum var. öyle çok arkadaş ekleyen biriside değilim, çok arkadaşımda yok facebookta..
  • arkadaşlar sorun hala düzelmedi çıldıracam ekleyemiyorum kimseyi yahu :S
  • facemi dondurdum rahat ettim
  • Bu abazan gençleri biraz dizgine getirmek için uygulanan bir yöntem. Her bulduğunuz kızı eklemeyin diye.
  • Sitenın kendısı saçma beyler

Alexada facebook google geçmiş nasıl olur bu hayret vallaha artık mılet tarayıcıdan anasayfasını facebooka ayarlamıs .
  • aynen
    arkadaşım tarayıcısını facebook olarak ayarladı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.