Şimdi Ara

Facebook Sorunu Yer Bildirme (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
82.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Vee

quote:

Orijinalden alıntı: Pen İs Very Big

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Berkay

Yakında yer bildirme olayı tamamen düzelir umarım.

1 haftadır opera 11 ile yer bildirebiliyorum

biladerim banada anlatabilirmisin n97 minim var burdanhttp://www.operamini.com/mobile/download/nokia/n97_mini/ indirdim opera 11 i telefona atıcam attıktan sonra nası yer bildirimi yapıyoruz ?

Hocam giriyosun operaya m.facebook.com a girip anasayfada durum yazma yerinin yanına çıkıyo zaten yer bildir diye oradan yaparsın.

bitanesin bitaneee 0.facebookada girilebiliyo büyük sevap kazandın :D:D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yakında yer bildirme olayı tamamen düzelir umarım.

1 haftadır opera 11 ile yer bildirebiliyorum

biladerim banada anlatabilirmisin n97 minim var burdanhttp://www.operamini.com/mobile/download/nokia/n97_mini/ indirdim opera 11 i telefona atıcam attıktan sonra nası yer bildirimi yapıyoruz ?

Hocam giriyosun operaya m.facebook.com a girip anasayfada durum yazma yerinin yanına çıkıyo zaten yer bildir diye oradan yaparsın.

bitanesin bitaneee 0.facebookada girilebiliyo büyük sevap kazandın :D:D

Eyvallah :)
  • Hadi iyisiniz
  • facebook beğeni nasıl yapıyor ben bulamadım ben yazdım anlamadım ki biri çocuk ben onu bahsetmiyorum ki facebooka beğeni nasıl kuruluyoo diyorumm..
  • merhabalar..bende c6 01 var..yer bildirimi yapmak istiyorum ama foursquare ile yapınca acık adres veriyor..yorumlarınızı okudum ve bende opera 11i indirdim fkat hiçbi sekilde facebooka giriş yapmıyor..hatta hiçbir adrese giremiyorum..bnun sebebi ne olabilir ve nasıl düzeltebilirim..yardımcı olursanız sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkaramell

merhabalar..bende c6 01 var..yer bildirimi yapmak istiyorum ama foursquare ile yapınca acık adres veriyor..yorumlarınızı okudum ve bende opera 11i indirdim fkat hiçbi sekilde facebooka giriş yapmıyor..hatta hiçbir adrese giremiyorum..bnun sebebi ne olabilir ve nasıl düzeltebilirim..yardımcı olursanız sevinirim :)

bro bende n97 mini var touch.facebook.com adresinden giriyorum yer bilirimi yapıyorum . ama c6-01 symbian 3 oldugu için belki değişiklikler olabilir internette ararsan belki bulabilirsin nokia symbiandan vazgeçmedigi sürece bizde böyle sürüncez napalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S35 -- 16 Ekim 2011; 0:46:49 >
  • eğer gps destekli bir cihaz kullanıyorsaniz foursquare mağazadan indirin. Ayrıca ovi haritaların son güncellemesinde yer bildirim özelliğide var. Haritayı güncelleyin
  • arkadaşlar ben e63 kullanıyorum opera 11 i indirdim yer bildirim var tıklıyorum ama yükleniyor yazısından başka bişey çıkmıyor delirmek üzereyim m.facebook üzerinden bağlanıyor nolur yardım edin ..
  • arkadaşlar ben e62 kullanıyorum yerbildirimi yapmak istiyorum opera 11 i indirdim facebooka eriştim yer bildirimi çıkıyor ama yükleniyor diyor devamı gelmiyor napmam lazım nolur yardım edermisiniz?
  • c6-01 sahibiyim m.facebook yada türevlerinden girdiğimde durum güncelleme penceresinin altında "yerini bildir" çıkmıyor.. -sadece fotoğraf çıkıyor..
    *opera mobile ve mini tarayıcısıyla girdiğim e72de de aynı durum söz konusu
    *ancak hem c6-01 hem e72 için başka facebook hesaplarından girdiğimde "yerini bildirebiliyorsun"
    *gizlilik ayarlarından kaynaklanan bir sıkıntım olduğunu düşünmüyorum çünkü daha önce ben de yer bildirebiliyordum ve hiç bir değişiklik yapmadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laknec -- 9 Kasım 2011; 15:23:36 >
  • e72 kullanıyorum haritalarda konum paylaş var ordan facebook ayarınızı yaptıysanız haritadan check in yapabiliyorsunuz gayet güzel tavsiye ederim.
  • o uygulamayı biliyorum hiç hoş bulmuyorum..
  • Nokia N97 mini var bende. Fakat foursquare de yer arayınca ikide bir yer bulunamadı GPS kullanımına izin verin diyor anlamadım gitti.
  • touch.facebook adresine kendi hesabım ile girdimgimde yer bildirim secenegi cikmiyor ama baska hesapla girdigim zaman yer bildirimi yapabiliyorum facebook ayarlarını baya karıstırdım ama duzeltmeyi başaramadım nasil duzeltebilecegim hakkında yardimci olursanız cok sevinirim
  • slm arkadaşlar facebook beğen nasıl yapıyor acaba söler misiniz.. lütfen. ben bulamadım grup kurdum.. :(
  • nyse buldum hemen buldum .d
  • ya bende E6 kullanıyorum operadan yer bildirimi yapılıyor m.facebook.com dan ama facebook sayfasında yer bildiriminin altındaki simge telefon sımgesı olarak cıkıyor iphone daki gibi pembe yer imi cıkmıyor.. bunu nasıl yapabılırız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur E.

quote:

Yerler özelliğini touch.facebook.com adresinde veya iPhone, Blackberry, Android, HP webOS ve Windows Phone 7 için Facebook Uygulaması'nda kullanabilirsin sadece.

touch.facebook.com adresine giriyorum ama direk anasayfaya yönlendiriyo nerede olduğunu paylaş deyince.yok mudur bi yolu bunun

(touch.facebook.com) m.facebook.com gibi cep tel giriyo ya onu gibi.. ama bu touch.facebook.com cep telefon olur mu? 0.facebook.comö gibi ama touch.facebook.com bunu girerken para gider.. cep telefonu internette...........
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.