Şimdi Ara

Facebook Sorunu Yer Bildirme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
82.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_46397856/tm.htm
    Şu konuya bir göz atarsanız sanırım yardımı dokunabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasta Ex Oldu

http://forum.donanimhaber.com/m_46397856/tm.htm
    Şu konuya bir göz atarsanız sanırım yardımı dokunabilir.

O konuyu daha önce görmüştüm fakat bizim sorunumuz bundan farklı. Yani durum güncellemesini fake olarak iPhone gibi cihazlarla yapmak yerine. Yer bildirmeye yarayan kısa yollar programlar arıyoruz.
  • Hasta Ex Oldu@ Teşekkür ederim hava atma gibi bir derdim yok. Ayrıca üzerine tıklanınca foyan ortaya çıkıyor

Bizim sorun bu değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Corvette. -- 28 Mayıs 2011; 0:45:44 >
  • Valla bende N8'de olmasını isterim
    Ama wi-fi olmayınca pek girmiyorum
  • Opera mobile 11 ile videoları indirme özelliği felan da gelmiş yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkay

Opera mobile 11 ile videoları indirme özelliği felan da gelmiş yahu.

Evet o özellikte eklenmiş m.facebook'a sadece touch.facebook.com 'dan indiriliyordu touch facebooku bu yüzden kapadılar sanırım hepsi tek çatı altında olması için çok iyi olmuş
  • Yakında yer bildirme olayı tamamen düzelir umarım.
  • quote:

Yakında yer bildirme olayı tamamen düzelir umarım.

1 haftadır opera 11 ile yer bildirebiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vee

quote:

Yakında yer bildirme olayı tamamen düzelir umarım.

1 haftadır opera 11 ile yer bildirebiliyorum

Sevindim hocam buna.
  • yanlız şimdi de söyle bir durum var..iletilere yapılan yorumlar gitmiyor bu sefer de.. mesaj gönderiyorsun gönderiliyor diyor sonra hiçbirşey olmadan başa dönüyor..
  • Opera 11'de ufak tefek sorunlar var sayfa düzeni yazı tipleri ve çok yavaş çalışıyor, geç algılıyor. Bunlar çözüldümü muhteşem olucağına eminim. Gerçi operayı şuan sadece metin kopyalama ve yer bildirme için kullanıyorum (Hem eski versiyon hemde yeni versiyon kullanılabilse dahada iyi olucak, eski sürümü oldukça hızlıydı çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corvette.

Opera 11'de ufak tefek sorunlar var sayfa düzeni yazı tipleri ve çok yavaş çalışıyor, geç algılıyor. Bunlar çözüldümü muhteşem olucağına eminim. Gerçi operayı şuan sadece metin kopyalama ve yer bildirme için kullanıyorum (Hem eski versiyon hemde yeni versiyon kullanılabilse dahada iyi olucak, eski sürümü oldukça hızlıydı çünkü.

Kesinlikle katılıyorum hocam eski sürüm hız konusunda çok üstündü.
  • yaa arkadaşlar yaa bana sölermisinnasdıl ad değiştireyim ki.değiştircem ama olmuyoo benim kaç tane ad var.
    oof değiştirmek istiyorum.ya da öle kalcak herhalde :s yoksa neeeeee :s yardımcı ol bana lütfen.
  • Opera Mobile uygulamasını indirin.symbian telefonlardada yerini bildir i kullanablrsiniz böylece..
  • nokia c6-01 aldım nerden yapıyoruz
  • yer bildirimi var ama Arkadaş etiketleme olmuyor opera mobile 11ile
  • arkadaslar samsung windows phone var bende o.facebook veya m.facebook a girdiğimde yerler uygulaması var nerede oldugunu arkadaslarınla paylaş var fakat paylaşma butonu veya yazabilecegim bi yer yok..bilgisi olan yapmam gereken bişey varsa söyleyebilir mi? şimdiden teşekkürler..
  • Opera'dan m.facebook.com adresine girin. Opera'da yapabiliyorsunuz yer bildirimi.
  • ama neden tagleyemıyoruz yaa
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.