Şimdi Ara

Facebook Sorunu Yer Bildirme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
82.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vee

Opera 11 i indirdim kurdum touch.facebook a girince m.facebooka yönlendirdi en alttan yerlere geldim ama Nerede olduğunu arkadaşlarınla paylaş diye bi yazı var fakat tıklanmıyo

Benimde öyle oluyor hiç tıklanmıyor çözümü varmıdır bunun bilen varsa yardımcı olabilirmi
  • yukarı
  • benim google chrome kullaıyorum... m.facebook.com oluyor benimki ama ad takma olmuyor üzgünüm sınırı yok diyor.. ee bun ansıl yapcam lütfeeeeeennnnnnn bana yardımcı ol....
  • Bu işi yapabilen varmı çözen :S (Google map indirdim onda konum paylaşma var ama oda google hesabınızda paylaşıyor )
  • ovi maps yok mu ?
  • Ovi map'de bilgisayardan paylaşabiliyorum ama telefondan olmuyor ovi map sayfasını açmıyor(küçük bir harita resmi gözüküyor sadece berlin ufak bir kare), telefona haritalar'ı indirdim ordanda paylaşılmıyor.
  • Symbian OS için belki facebook yakında aktif yapar.
  • hangi telefonu kullandığını bilmiyorumda ovi mapstaki konumu paylaşabilmek için bulunduğun konumunun üstüne tıklayarak giriş yap seçeneğine tıklamalısın
  • Nokia 5530 kullanıyorum
  • ovi maps'ı kurcala
  • 2 gün boyunca kurcaladım hiçbirşekilde konum paylaşma ile ilgili birşeye raslamadım, ayrıca telefonda gps de yok ama haritayı açıyorum konum seçiyon rota ekliyon mekanlara bakıyon ama paylaşma yok
  • hocam açıkcası s60 sistemli telefon hiç kullanmadım, 6610i'den n8'e atladım bu yüzden fazla yardımcı olamayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miko_93
    hocam açıkcası s60 sistemli telefon hiç kullanmadım, 6610i'den n8'e atladım bu yüzden fazla yardımcı olamayacağım

Şahinden inip bmw'ye binmişsin hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkay

quote:

Orijinalden alıntı: Miko_93
    hocam açıkcası s60 sistemli telefon hiç kullanmadım, 6610i'den n8'e atladım bu yüzden fazla yardımcı olamayacağım

Şahinden inip bmw'ye binmişsin hocam.

Neyse artık biran önce kurtulmaya bakıcam elimdeki telefondan

• Symbian artık git gide yok oluyor kullanıcının gözünde.
  • quote:

Symbian artık git gide yok oluyor kullanıcının gözünde.

Kesinlikle Nokia daha böyle giderse kullanıcı sayısı düşecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corvette.

quote:

Symbian artık git gide yok oluyor kullanıcının gözünde.

Kesinlikle Nokia daha böyle giderse kullanıcı sayısı düşecektir.

Bi kere Nokia biraz olsun müşteri kazanmak istiyorsa, adam gibi bi program deposu yapsın. Ovi store çok kötü bece.
  • Sonunda oldu Yeni operadan m.facebook.com'a girince durum yazma yerinin altına Yerini bildir diye buton eklenmiş, Duydular sesimizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Corvette. -- 28 Mayıs 2011; 0:16:50 >
  • @ Corvette.

Demiştim size bu durumu.

quote:

19 mayıs 2011

Cep telefonumda web browser olarak opera mobile 11 kullanmaktayım arkadaşlar ve dün gece facebook'a girdiğimde facebook mobile yazısı çıktı ve ör: fotoğraf , yerini bildir gibi bi ifade geldi...
  • Ama dediğiniz zaman olmamışdı. Hatta sizin sayenizde yeni sürümünü yükledim denemiştim olmamıştı. Teşekkür ederim bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Corvette. -- 28 Mayıs 2011; 0:19:40 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.