Şimdi Ara

Facebook Sayfa/Grup Toplu Paylaşım Paneli İşinizi Kolaylaştırmaya Geldi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Facebook Sayfa/Grup Toplu Paylaşım Paneli ile artık sayfalarınızda paylaşım yapmak daha kolay ve hızlı olacak.

Fikirler

1-Bu sistemimizde , fazlaca sayfa veya grubunuz var ise tek tek içerik yüklemek yerine bir noktadan hepsinde aynı anda paylaşabilirsiniz.

2-İsterseniz paylaşımları zamana göre ayarlarsınız ,ayarladığınız zamanlarda sayfanızda veya grubunuzda gösterilir.

3-Yada sitenize editör aldınız ve paylaşımları kontrolünüzden geçtikten sonra gösterime girmesini istiyorsunuz, zaman ayarı sayesinde kontrolünüzden sonra yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Özellikler

1-Sınırsız sayıda Sayfa veya Grubunuzda, anlık veya zaman vererek her çeşit paylaşım yapabilirsiniz.

2-İster Anlık, İster Zaman Ayarı yaparak Metin(Text) istediğiniz sayfa veya grupta paylaşım yapabilirsiniz.

3-İster Anlık,İster Zaman Ayarı Yaparak Resimi Açıklamasıyla beraber istediğiniz sayfa ve grupta paylaşabilirsiniz.

4-İster Anlık,İster Zaman Ayarı Yaparak Resimli, Açıklamalı ve Başlığıyla beraber LİNK i istediğiniz sayfa ve grupta paylaşabilirsiniz.

5-İster Anlık,İster Zaman Ayarı Yaparak Albüm oluşturup,paylaşmak istediğiniz Resimi seçtiğiniz albümlerden birine eklebilir ve sayfada paylaşabilirsiniz.

6-İster Anlık,İster Zaman Ayarı Yaparak Videolarınızı Başlık,Açıklama ve Linki ile ekliyorsunuz panel sizin seçtiğiniz sayfaya yükleyip, paylaşıyor. (Bu özellik şuan pasiftir,yakın zamanda devreye girecek.)

Önemli : Panelden eklediğiniz url şeklindeki resimleri veya videoları sayfanıza yükler. Yani url şeklinde değil, yüklü bir şekilde sayfanızda paylaşılır.

Örnek Resimli Anlatım

İsterseniz hepsini seçip paylaşım yapın,isterseniz seçerek yapın. Ben bu resimli anlatımımda hepsini seçerek yapacağım.

Örnek metin paylaşımı ve paylaşılan sayfalar

DİKKAT : En önemli özelliğini oklarla gösterdim.Normalde link gözükür bizde ise sizin istediğiniz bir yazı gözükür.

Fiyatlar

KAMPANYA : İlk 10 kişiye Aylık 5 TL (1 sene fiyat değişmeme garantisi)

Normal fiyat : Aylık 10 TL

İki Sayfa Admini aynı anda alırsa ikisi toplam Aylık 15 TL

İletişim

Skype : faboblue veya info@fabo.blue e-posta adreslerinden her türlü konu için irtibat kurabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nefretokul -- 5 Ocak 2015; 15:46:47 >

• resimli anlatım facebook sayfasından mı benimkinde böyle şeyler yok.bu konu çok işime yarayacak ama yapamıyorum :(
  • 52radikal 5 kullanıcısına yanıt
    Facebookta bu yok zaten, bizim paylaşım panelimiz var ve bu hizmeti sağlıyoruz.
  • Nefretokul N kullanıcısına yanıt
    ayrıntılı görüşelim hocam nasıl yapıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 52radikal

ayrıntılı görüşelim hocam nasıl yapıyoruz

Skype adresim faboblue veya email info@fabo.blue

Skypedan 7/24 bana ulaşabilirsiniz. İmkanınız varsa ekleyin görüşelim.
  • kardesım bende toplu paylasımı kullanmak ıstıyorum bana ulasırsan sevınırım 0542 730 80 88
  • 5426405812 bana da ulaşırsanız sevinirim
  • yıllık sınırsız otoöatik paylaşım paketini 50 tl ye satabilirim
  • bu uygulama artık fos oldu
  •  Facebook Sayfa/Grup Toplu Paylaşım Paneli İşinizi Kolaylaştırmaya Geldi!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.