Şimdi Ara

Facebook Onay Kodu Gelmiyor.(Çözümü Bulundu) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
4
Favori
546.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlginç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖNCELİKLE HERKESE İYİ GÜNLER FACEDEN BANA MESAJ ATAN ARKADAŞLARA SESLENİYORUM GÖNDERDİGİNİZ MESAJLAR BENDE EKLİ OLMADIĞINIZ İÇİN DİĞER KUTUSUNA GİTMİŞ MESAJLARI ŞİMDİ GÖRDÜM FACEDEN EKLEYİP MESAJ ATARSANIZ BANA MESAJLARINIZ ULAŞIR VEYA SİZ DÜRTÜN BENDE EKLEYEBİLİRİM ELİMDEN GELDİGİ KADAR YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORUM HAYIRLI GÜNLER

http://www.facebook.com/uuur.hacked

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byhackermstf -- 6 Şubat 2013; 16:08:25 >
  • Beyler kullandığım telefon numarasını değiştirdim. ve facede giriş bildirimlerini etkinleştirdiğim için gelen onay kodu eski numarama gidiyor. onunla hicbir şekilde iletişimim kalmadı ve faceme ulaşmam lazım.. ne yapmalıyım herhangi bi bilgisi olan lütfen haber versin...
  • ARKADAŞLAR NOLUR YARDIM EDİN BENİMDE SAYFA YÖNETMEK İÇİN AÇTIĞIM HESABIMDA ONAY KODU İSTEME ÇIKTI NE YAPMAM LAZIM KODU YOLLAMADI SÜREKLİ İSTEK YOLLUYORUM 41 KRŞ YİYOR.YOK MU BİR YOLU ARAMA SEÇENEĞİ ÇIKMIYOR BENDE...
  • Burdaki sorun telefonda yada hatta değil FACEBOOK daha evvelce onay kodu için kullanılmış Telefon numaralarını Kendi Onay Belleğine ( Memories of members ) alıyor Sizin aynı numarayı oraya gönderdiğiniz zaman bunu SPAM kabul edip size kod Göndermiyor zaten Bu Kod ile Onay sisteminin AMACI DA BU :) ))) - facebook ta evvelce hiç kullanılmamış bir telefon numarası gönderin gelecektir tabiiki SPAM Hesap etiketi yemediyseniz
  • Kendi telefon numarama göndermedi annemin telefon numarası girdim onun telefonuna gönderdiler sorun çözüldü.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srpr39 -- 16 Mayıs 2013; 1:19:56 >
  • banada gelmedi ama iphone dan auto code bölümüne girdim otomatik verdi
  • arkadaşlar ben yanlışlıklaa 1 numara mı yanlış girdiğim için onay kodum başka hatta gidioo ama böyle bir numara yok aslındaa . bir türlü düzeltemiyorum napabilirim ?
  • ARKADAŞLAR ÇÖZÜM ÇOK KOLAY. AKTİVASYON KODUNU YOLLAYACAĞINIZ HATTINIZI İNTERNETE GİREBİLEN BİR TELEFONA TAKIYORSUNUZ. DEVAMINDA BU TELEFONDAN İNTERNETE GİRİP FACEBOOK SAYFASINI AÇIYORSUNUZ. KULLANICI KODUNU VE ŞİFREYİ GİRDİKTEN SONRA TABLODAKİ HARLERİ YAZIYORUZ VE FACEBOOK BİZİ ONAY KODUNU YOLLAYACAĞIMIZ TELEFONU BELİRTTİĞİMİZ SAYFAYA YÖNLENDİRİYOR. ORADA DA TELEFON NUMARASINI YAZDIKDAN SONRA GÖNDERE BASTIĞINIZDA ONAY KODUNUZ TELEFONA GELİYOR VE BU BELADAN KURTULMUŞ OLUYORSUNUZ.

SANIRIM BU UYGULAMANIN SEBEBİ İNTERNET ÜZERİNDE KENDİNİZE SMS ALIP GÖNDEREBİLECEĞİNİZ, KENDİNİZE SANAL TELEFON NUMARALARI OLUŞTURABİLECEĞİNİZ SAYFALARIN OLMASIYMIŞ. TABİ BU ONAYLAMA KODUNUN GELMEME SEBEBİ.

ONAY KODU İSTEMENİN SEBEBİ DE ARKADAŞLARINIZDAN BİRİNİN SİZİN HESABINIZI FACEBOOKA ŞİKAYET ETMİŞ OLMASI. ARTIK BU DURUMDA DA YAPMANIZ GEREKEN O ARKADAŞINIZI BULUP GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPMAK :)))
  • https://hesap.clickmerkez.com/scripts/click.php?a_aid=mukyen&a_bid=d37bcbbd SİTEDE ÖRNEKLERİYLE İSPATLARIYLA GÖREBİLECEĞİNİZ SEKİLDE KISACIK SÜREDE FİZİKSEL VE PSİKOLOJİK TÜM DÜNYANIZI ALT ÜSTT EDEN SİVİLCELERDEN KURTULABİLİRSİNİZ..
  • arkadaşlar bende yaklaşık 2 saattir yöntemleri deniyorum ve birazdan anlatçağım yöntemle açtım sonunda
    şimdi önce bilgisayarda ben mozilla kullanıyodum belki diğer tarayıcalarda olur her neyse bilgisayardan m.facebook a giriyoruz bunun nedeni çok fazla refesh yapmamız gerekçek herneyse sonra mailimizi falan giriyoruz daha sonra tel numarası yazma yerine gelince orada 1 seçenek var bana sms gönder diye ama bizim problemimiz sms nin gelmemesi o yüzden 100 de 1 ihtimalle çıkan 2. seçenek olan beni ara seçeneği çıkana kadar refesh yapıyoruz sürekli bu şansa bağlı 2 dakkada da çıkabilir 1 saattede çıkabilir bana yarım saatte anca çıktı her neyse beni ara seçeneğine tıklayıp numarayı girip ileri dediiniz anda teliniz çalıyor bi adam hızlıca 4 haneli numaranızı 2 defa söylüyor

• Arkadaşlar facebook onay kodun diye bir mesaj geldi. Ben hiç facebook ta telefon numaramı vermedim... Biri benim numaram ile hesap mi açtı acaba az önce anlamadım

• günlerdir onay kodu mesji bekliyorm. " Üzgünüz, kodunu kısa mesajla birkaç kez göndermeyi denedik ancak hespi başarısız oldu. Lütfen yardım almak için buraya tıkla. " yazısı var sadece. "Tıkla" ya bastıktan sonra kimlik doğrulamak için bir kimlik kartının önlü arkalı scan edilmiş .jpeg formatında bir dosya istiyor. bilgisi olan var mı? hesabı doğrulamak için başka bişi yapamıyorum. Telefondan m.fb uygulamasından da aynı işlemleri yaptırıyor sistem. ACİL YARDIM!!
  • JackaLxXx J kullanıcısına yanıt
    bende yeni resim foto yüklemişken doğrulama kodu istedi denedim gelmedi yeni face açmayı düşünüyom ama fotoları nasıl alcam bilemiyorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

ARKADAŞLAR SAĞLAM Bİ ÇÖZÜM BULDUM FACENİZE KAYITLI OLAN TELEFON NUMARASINI BAŞKA BİR FACEYE KAYITLAYIN SONRA FOTOĞRAFLA HESABINIZI DOĞRULAMA AÇILIYOR FOTOĞRAFLARI DOĞRUCA SEÇİN HESABINIZ AÇILIR BEN BÖYLE YAPTIM AÇTIM

İşe yarıyor bende oldu siz de deneyin sizde de olur çok saol byhackermstf
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUN FACEBOOK HESABIMA GİRİŞ YAPIYORUM SİYAH YAZIYLA YAZILI NUMARAM YAZIYOR ONAY KODU BU NUMARAYA YOLLANDI DİYOR FAKAT MESAJ GELMİYOR TEKRAR DENİYORUM GONDERİLDİ BİRAZDAN GELMELİ DİYOR GELMİYOR 2 GÜNDÜR BİRŞEY YOK YARDIMCI OLURMUSUNUZ NE YAPMAM LAZIM??
  • Merhaba arkadaşlar, facebook hesabımı dondurmuştum açmak istediğimde bana kod göndermeye çalıştı fakat kod gelmedi. Hattım turkcell, konudaki yöntemlerin hepsini denedim fakat bir sonuca ulaşamadım. Başka yöntemle çözen var mı acaba?
  • Telefonunuz Android ise Kodmatik kullanın, en iyisi.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.