Şimdi Ara

Facebook Onay Kodu Gelmiyor.(Çözümü Bulundu) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
4
Favori
546.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asimeleg

Arkadaşlar bana yardımcı olursanız svinirim benım facebook hesabımda baskasının telefon numarası var ve ben sıfremı degıstırmeme ragmen acamadım durmadan dogal olarak kod ıstıyor hesabımı nasıl gerı alabılırım :((

kimliğini gönderince açıyolar arkadaşlar kod gelmiyosa şebekeyi değiştirin mesela aveaysa vodafona vodafonsa aveaya türkcelle farketmez işte hemen geliyo kod koddan sonra tekrar istedin şebekeye dön beleş ne olsa
  • Beyler kendi Çözümümü aktarayım size

Trayıcıyı değiştirip m.facebook.com/checkpoint e girin ve oradan deneyin orada beni ara sekmeside görünüyor aramazlarsa msj attıran benim vodafone hata geldi kolay gele
  • quote:

Orijinalden alıntı: asimeleg

Arkadaşlar bana yardımcı olursanız svinirim benım facebook hesabımda baskasının telefon numarası var ve ben sıfremı degıstırmeme ragmen acamadım durmadan dogal olarak kod ıstıyor hesabımı nasıl gerı alabılırım :((

Güvenlik sorusuna verdiğin cevabı biliyorsan basit bi şekilde açılır hesabın
  • hiç smsle ugraşmayın ana sayfadan mobile girin ordan yapın
  • eskiden kayıtlı olan numaralara facebook kon gönderiyor gibi yapıyor ama göndermiyor. Kafa buluyor açıkçası.. tek yapmanız gereken daha önce facebook onay kodu alınmamış bir cep numarası...
  • bende iphone 4s var dolayısıyla mikro sim kart kullanıyorum eski bir telefona takamam. ne yaptıysam olmadı deli oldum ya
  • tarayıcı değiştirmek yerine çerezleri silmekte olabilir galiba.
  • beyler ben nüfus cüzdanımı falan gönderirim ne gerekiyorsa yaparım acil açılması gerek şirket hesabıydı acil yardımcı olun eski model telefon yok bulabildiğim en eski telefon c5 ondada olmadı
  • eski telefon taktım olmuyor. numaramı ara dedim aramıyor. çerezleri sildim olmuyor. tarayıcı değiştirdim olmuyor. 1 hafta bekledim olmuyor. kod istiyorum gelmiyor. ne yapabilirim arkadaşlar. daha ne kaldı bu kadar çaresiz bi sistem olur mu ya
  • avea hattım. yeni bir facebook hesabı açmıştım birkaç ayar düzenleme bilgi falan girdim. ertesi gün açtığımda kod yollamamı istedi. ama kod hiçbir şekilde gelmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dambara

avea hattım. yeni bir facebook hesabı açmıştım birkaç ayar düzenleme bilgi falan girdim. ertesi gün açtığımda kod yollamamı istedi. ama kod hiçbir şekilde gelmiyor...

evet avea ile konuştum. yine aynı şeyleri söyledi. "facebook ile henüz aramızda bir anlaşma yok, ne zaman olacağı da belli değil, dolayısıyla yardımı facebooktan almanız lazım" ...

bu da ne demek arkadaşlar , facebook sizden onay kodu isterse , siz de avealıysanız facebook kullanmak gibi bir lüksünüz yok malesef... benim hesabım bile yoktu yeni açmıştım şimdi kullanamıyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hiç boşuna kasmayın..iki gün önce bende sizin gibi giremedim..çözümü almanyada oturan dayımı arayarak hallettim..dayımın kullandığı alman cep hattının numarasını yazdım anında dayıma kod numarası geldi ve bana yolladı hatta ilkinde bilgisayar kapandı bi daha istedim aynı anda bi tane daha geldi..ben sorunu bu şekilde çözdüm..çok kolay oldu
  • Arkadaşlar telefonla alakalı bir durum değil..
    Ben nokia kullandım gelmedi. 15-20 dakika önce denedim kod 15 saniye sonra geldi...
    Bence yoğunlukla alakalı bir durum...
  • Şuan aynı sorun bendede var.Evdeki 4 farklı kişinin numarasını yazdım fakat kod bir türlü gelmedi?Hem mozilladan hem chrome dan denedim.
  • arkadaşlar faceyi açmak için şöyle bi yöntem izleyin facenize kayıtlı olan telefon numarasını başka bi faceye kayıtlayın sonra kitli olan faceye geçince orda resimle onaylama var resimleri bilin açılsın hesabınız benim izledigim yöntem bu hiç hat değiştirmedim ve de arkadaşların dediklerinide yaptım kaç tane telefon değiştirdim olmadı bende kendi çözümümü yarattım
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Arkadaşlar hesabıma bir türlü giriş yapamıyorum. Aşağıdaki uyarı ekranı karşıma çıkıyor ama cep telefonum doğru olmasına rağmen onay kodu gelmiyor. Tekrar gönderi tıkladığımda da mesaj gelmiyor. Sorunu nasıl giderebilirim acaba ?

Evet arkadaşlar çözümü sonunda buldum. Bu durumla karşılaşabilecek olan arkadaşlarımız için yardımcı olmak isterim.

Öncelikle eski bir cep telefonu bulun(Android vb. olmayan). Ben Nokia 1203 buldum ve sim kartımı taktım.
    Sonraki yapmanız gereken farklı bir tarayıcıdan hesabınıza girmek. Ben Mozilla Firefox dan giriş yaptım ve sonunda sms bana ulaştı(15-20 saniye kadar sonra).

Tarayıcı çok önemli bir ayrıntı. Aslında önceden Nokia 1203 le denemiştim ama tarayıcı explorer ile göndermiştim sms ulaşmamıştı.

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

arkadaşlar faceyi açmak için şöyle bi yöntem izleyin facenize kayıtlı olan telefon numarasını başka bi faceye kayıtlayın sonra kitli olan faceye geçince orda resimle onaylama var resimleri bilin açılsın hesabınız benim izledigim yöntem bu hiç hat değiştirmedim ve de arkadaşların dediklerinide yaptım kaç tane telefon değiştirdim olmadı bende kendi çözümümü yarattım

Resimle tanıma diye bir şey yok ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: efege

quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

arkadaşlar faceyi açmak için şöyle bi yöntem izleyin facenize kayıtlı olan telefon numarasını başka bi faceye kayıtlayın sonra kitli olan faceye geçince orda resimle onaylama var resimleri bilin açılsın hesabınız benim izledigim yöntem bu hiç hat değiştirmedim ve de arkadaşların dediklerinide yaptım kaç tane telefon değiştirdim olmadı bende kendi çözümümü yarattım

Resimle tanıma diye bir şey yok ki

ARKADAŞLAR SORUNU OLAN BENİ FACEDEN EKLESİN YARDIMCI OLAYIM efege adlı KULLANICIMIZA YARDIMCI OLDUM SORABİLİRSİNİZ KENDİSİNE FACEBOOK HESABIM BUDUR EKLEYİN YARDIMCI OLAYIMhttp://www.facebook.com/uuur.hacked

• Arkadaşın dediği gibi yaptım oldu
  • faydalı bir başlık olmuş teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.