Şimdi Ara

Facebook ölüyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kafama takıldı, sanki artık facebook miladının sonlarına geliyor gibi, instagram daha da yükselişte, lakin ben facebook u daha çok seviyorum çünkü instagram da sadece fotoğraf ve video paylaşımı, facebookta iletişim, komunite kurmak çok daha kolay ve hızlı. Siz ne kullanıyorsunuz? Görüşleriniz nelerdir?

• WhatsApp sadece. Ugrasamiyorum oyle takipci kasmakla falan. Bos isler.
  • Facebook, Instagram ve Whatsapp aynı kişinin olduğu için onlar açısından pek sorun olmaz.
  • facebook gruplar olmasa ve belli sayfalar olmasa çoktan ölmüştü zaten. bazı ihtiyaçlar yüzünden ayakta duruyor. aslında yapısal olarak en iyi sosyal medya sitesi ama yaşlıların eşin dostun hesap açması ve insanların her şeyden bıkması yüzünden oda ölüyor yavaş yavaş.
  • Akrabalar facebooka gelmeyecekti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobilde ısrarla facebook yanına messenger istemesinden sonra kullanmaz oldum. Dünkü b.ka bak hele şart koşuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Mobilde ısrarla facebook yanına messenger istemesinden sonra kullanmaz oldum. Dünkü b.ka bak hele şart koşuyor

WhatsApp a yönlendirmek için bir bahane hocam

• Facebook yaşlıların mekanı olmuş resmen

• facebook ne ?
  • Hepsi biter ama facebook bitmez.

Sen kullanmıyorsun diye bitmek zorunda mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesapların yarısı fake

• Facebookta arkadaşın yoksa çok sıkıcı ama instagram öyle mi gizli olmayan tüm hesaplar arkadaşın gibi ..yorum yap beğen özellikle yabancılarla yazışma olayı süper yorumunu beğeniyorlar cevap yazıyorlar konuşuyorlar insana insan gibi davranıyorlar
  • hayatta bitmez Ülkede atarli ergen olduğu sürece, Prof foto çekip kız tavlamalar ergen ergen 'ben seni sevdim sen beni nie sevmedin' tarzı durum güncellemesi yapan tirrolar olduğu sürece Bişey olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alokinez -- 17 Temmuz 2017; 9:9:28 >
  • Kişiler için takip eden adama bitmiştir ama ben genelde bilim, teknoloji haberlerini takip amacıyla kullanıyorum. Beni de biraz soğuttu ama komple bırakmadım

• 1 sene oldu bıraktım bı faydası yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook ölüyor diyen adamın; teknoloji, sosyal medya ve veri analizi ile uzaktan yakından bir bağı yoktur.
  • Öldü kardeşim öldü haberiniz yok galiba :) bundan 10 yıl önceki halini bilseydin şuan birtane sosyal medya hesabı kullanmazdın facebook twitter bunlar amacından dışarı çıkmış bir haldeler diğerlerinin zaten bir önemi yok.
  • Sanki bi turkiyedemi kullaniliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sosyal medyanın huzur evi orası, hala ölüyor mu diyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çatlı Bey

Facebook ölüyor diyen adamın; teknoloji, sosyal medya ve veri analizi ile uzaktan yakından bir bağı yoktur.

Katılıyorum, ayrıca miladını doldurmak değil miadını doldurmak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.