Şimdi Ara

Facebook Mail Adresim Değiştirilmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün gece facebook şifremi ve ana mail adresim değiştirilmiş. hiç bi şekilde giriş yapamıyorum. Benim için önemli fotoğraflar vs vardı hesapta. geri açmam mümkün müdür hesabı ? bilen biri varsa yardımcı olabilir mi lütfen. Kimlik doğrulama yapmaya çalışıyorum kimliğin fotoğrafını çekiyorum yüklenmiyor bir türlü.

• zeey1905 Z kullanıcısına yanıt
    hesabınız çalınmış, facebook ile iletişime geçmeye çalışın mail atabilirsiniz size form gönderip bilgilerinizi isteyecektir

hesabınızı taklit/çalıntı hesap sebebiyle şikayet ettirip kapattırabilirsiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Benim de başıma geldi. Eposta adresim ve facebook hesabım çalınmıştı. Hala daha geri alamadım facebook hesabımı. Eposta adresimi kurtardım ancak facebook hesabımı çalan kişi başka bir eposta ile değiştirmiş kayıtlı eposta adresini. Çalıntı hesap sayfasından başvuru yaptığımda eski şifrenizi girin diyor ama değiştirilmiş eposta adresiyle ayarlı olan şifreyi doğal olarak bilemiyorum. Facebooka mesaj gönderdim ama henüz bir geri dönüş de olmadı. Facebookun ara ara kimlik fotoğrafı ile kimlik doğrulaması istediği gibi facebook hesapları da kimlik doğrulaması ile iade edilebilmeli bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.