Şimdi Ara

.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 12 Eylül 2020; 5:27:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ben de insta-dh-face-youtube arası dolanıyorum genelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _MeMeNto_ kullanıcısına yanıt
    Valla favebooku sildim donanim habere tekrar saricam sanırım

• facebok çok sıkıcı biryer nasıl duruyorsunuz ki orada
    ne yaptığını paylaşanlar abuk subuk sayfalar zaten boş biryeri bırakıp boşluk hissetmeniz garip.alışkanlık yapmışsınızdır
  • Facebook'u aylar önce bıraktım En başta insan boş hissediyor sonra alışıyorsun Instagram ve Twitter kullanıyorum yakında Instagram'ı da bırakmayı düşünüyorum ama Twitter'ı sonuna kadar kullanırım Son olarak DonanımHaber de tabii ki de her zaman takılırım 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: oca57

Facebook'u aylar önce bıraktım En başta insan boş hissediyor sonra alışıyorsun Instagram ve Twitter kullanıyorum yakında Instagram'ı da bırakmayı düşünüyorum ama Twitter'ı sonuna kadar kullanırım Son olarak DonanımHaber de tabii ki de her zaman takılırım 😂

Bağımlı seni

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • _bluescream_ kullanıcısına yanıt
    Evet ben bir bağımlıyım 😅

• 2 yıldır kullanmıyorum genelde snapchat twitter kullanıyorum arada dhye giriyorum zamanla alışıyorsunuz

• 2 hafta kadar dişinizi sıkın hocam. Alışıyorsunuz merak etmeyin. Saçma ortamdan kurtuluyorsunuz yavaş yavaş.. :)
  • Valla esasında sosyal medyayı birakali 1 hafta oldu. Ama amacima ulaşamadım. Sosyal medyada harcadığım zamanı DH de YouTube da ya da telefon ekranına boş boş bakarak kullanıyorum. Telefon gene elden düşmüyor nedense. Şu saçma wp grupları zorunluluğu olmasa telefonu komple kullanmayacağım satacağım. Ne güzel değil mi kimsenin sana ulaşma zorunluluğu olmaması. Ama bu günümüzde mümkün değil

• Evet bugün saat 12:05 itibariyle Instagram'ı da kapatmış bulunmaktayım kafan hiç olmadığı kadar rahat ..

• Şu sosyal medyayı bırakan tipleri anlamıyorum. Diyor ki bıraktım rahatladım falan. Yahu ne zararı var sana bunların. İnsan gibi kullan geç işte. Noluyor yani bırakınca ne bu havalar sanki bırakınca harika bir insan olacaksınız. Sanki kariyer yapacaksınız. Notlarınz yükselecek. Çok zengin olacaksınız. Nedir yani bu abartı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.