DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
facebook kökten kapatma!!!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
16
Cevap
1
Favori
28.113
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> facebook kökten kapatma!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1867 Mesaj
      30 Ağustos 2009 00:59:23 Konu Sahibi
      arkadaslar cıvıttı resmen çok saçma geliyor artık kapatmaya karar verdim bi daha açılmamak üzere böle bisey mümkün müdür?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

HTC Wildfire S,Logitech Z2300 Speakers,Creative ep630 Black,Logitech x230,Logitech x540,Creative Audigy value 7.1,Creative Sound Blaster 5.1,JBL 1000 watt,Samsung Preston,BENQT2200HDA LCD,Fujifilm A235,Creative A300
    • Yüzbaşı
      434 Mesaj
      30 Ağustos 2009 01:01:22
      Aslında oldukça basit. Öncelikle üyeliğinize oturum açacaksınız. Menünün üst kısmında sağ taraftaki seçeneklerden account’u seçiyoruz. Açılan sayfada en altta Deactivate Account seçeneğini işaretliyoruz. Yine bir sayfa açılacak. Burada size Facebook üyeliğinizi neden iptal etmek istediğinize dair sorular soruyorlar. Herhangi bir seçeneği seçin. Örneğin “I don’t feel safe on the site.” seçeneğini seçerek Facebook’u güvenli bulmadığınızı belirtebilirsiniz. Bunu da işaretledikten sonra deactivate butonuna basıyoruz ve Facebook üyeliğimizi iptal etmiş oluyoruz.

Alıntıdır

|
      |

Pulsar 200 NS | KTM Duke 200 (Rider)
    • Yüzbaşı
      533 Mesaj
      30 Ağustos 2009 01:04:13

http://www.facebook.com...show_form=delete_account

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      30 Ağustos 2009 01:06:52
      hocam en temiz yol bi yerde devamlı link paylaş bi sayfa olabilir... sonra facebok uyarcak seni artık paylaşma diye sonra sen yine paylaşmaya devam et seni banlıyolar ne resimlere yaptıgın yorumlar ne de başka birşey hiç bişey kalmıyo...zaten geri açmak istesende açamıyosun... deactive de geri açabiliyosun

|
      |

• Binbaşı
      1429 Mesaj
      30 Ağustos 2009 01:08:06
      quote:

Orijinalden alıntı: Pisikopat Nuri

çalışıyormu denemedim de

|
      |

• iOS Beta Kullanıcısı
      8838 Mesaj
      30 Ağustos 2009 01:11:40
      quote:

Orijinalden alıntı: martinist

hocam en temiz yol bi yerde devamlı link paylaş bi sayfa olabilir... sonra facebok uyarcak seni artık paylaşma diye sonra sen yine paylaşmaya devam et seni banlıyolar ne resimlere yaptıgın yorumlar ne de başka birşey hiç bişey kalmıyo...zaten geri açmak istesende açamıyosun... deactive de geri açabiliyosun

bunu yazmak için girmiştim
      yukarıda yazılanlar aynen başıma geldi.sağda solda 3-5 tane uygunsuz link yada rapid-(upload yapılarak para kazanılan siteler) gibi linkler koyarsan biri seni şikayet ettiğinde facebook sizi uyarıyor.yine tekrarlıyorsunuz yine uyarıyor en sonunda kökten çiziyor.eklediğiniz resimler,yazılar size dair herşey gidiyor.

gitmeyen tekşey; birisi sizi kendi fotografında etiketledi ise , o kalkmıyor malesef.

edit:herhangi bi siyasi partinin grubunda ,diğer rakip partiyi savun,link ver,bişeyler yap.
      şikayet edilmek için...
      hatta biz seni şikayet edelim direk

|
      |

• Binbaşı
      1867 Mesaj
      30 Ağustos 2009 01:13:00 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: _CrAzY_

Aslında oldukça basit. Öncelikle üyeliğinize oturum açacaksınız. Menünün üst kısmında sağ taraftaki seçeneklerden account’u seçiyoruz. Açılan sayfada en altta Deactivate Account seçeneğini işaretliyoruz. Yine bir sayfa açılacak. Burada size Facebook üyeliğinizi neden iptal etmek istediğinize dair sorular soruyorlar. Herhangi bir seçeneği seçin. Örneğin “I don’t feel safe on the site.” seçeneğini seçerek Facebook’u güvenli bulmadığınızı belirtebilirsiniz. Bunu da işaretledikten sonra deactivate butonuna basıyoruz ve Facebook üyeliğimizi iptal etmiş oluyoruz.

Alıntıdır

senin dediğin yöntem dondurma yöntemi ben kökten kapatmak istiyorum bi daha açmamda mümkün olmasın

|
      |

HTC Wildfire S,Logitech Z2300 Speakers,Creative ep630 Black,Logitech x230,Logitech x540,Creative Audigy value 7.1,Creative Sound Blaster 5.1,JBL 1000 watt,Samsung Preston,BENQT2200HDA LCD,Fujifilm A235,Creative A300
    • Binbaşı
      1867 Mesaj
      30 Ağustos 2009 01:17:10 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Pisikopat Nuri

sildim sonunda 14 gün sonra silinecekmiş

|
      |

• Yüzbaşı
      533 Mesaj
      30 Ağustos 2009 01:19:46
      quote:

Orijinalden alıntı: genccimbomlu

Alıntıları Göster

çalışıyormu denemedim de

gir korkma sen onaylamadan işlem yapmaz

|
      |

• Yarbay
      10331 Mesaj
      30 Ağustos 2009 01:22:16
      veya , Kızlara sapik sapik mesajlar at bi anda onlarca uyari gelince direk şutlaniyorsun

|
      |

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB
    • Yarbay
      5072 Mesaj
      30 Ağustos 2009 01:26:24
      İmza

quote:

Orijinalden alıntı: genccimbomlu

Alıntıları Göster

çalışıyormu denemedim de

kardeşimin hesabını sildim geçen çalışıyor

|
      |

Canon EOS 60D | Canon EF 50mm f/1,8 II | Tamron AF 70-300mm f/4.0-5.6 SP Di VC USD | Lowepro Nova 3 AW
    • Binbaşı
      1867 Mesaj
      30 Ağustos 2009 01:29:55 Konu Sahibi
      hesabı dondur ve isteği iptal et diye 2 seçenek var birine basayım mı yoksa öle dursun 15 gün sonra silinir mi dersiniz?

|
      |

• Binbaşı
      1867 Mesaj
      30 Ağustos 2009 10:48:44 Konu Sahibi
      DÜN HESABIMI SİLDİM BUGÜN İPTAL EDİP FOTOLARIMI PC YE KAYDETMEYİ DÜŞÜNDÜM İSTEĞİ İPTAL ET BASTIM PROFİL AÇILDI AMA SOHBET DEVRE DIŞI FOTO ALBÜMÜNE GİREMİYORUM Bu içeriğe şu anda erişilemiyor

İstediğin sayfa şu anda görüntülenemiyor. Sayfaya geçici olarak erişilemiyor, tıkladığın bağlantı artık çalışmıyor olabilir ya da bu sayfayı görüntülemek için yeterli iznin olmayabilir. BU HATAYI VERİYOR GİTTİ Mİ ŞİMDİ BÜTÜN FOTOLAR ?

|
      |

• Binbaşı
      1552 Mesaj
      30 Ağustos 2009 10:52:50
      ah be dostum niye yedeklememiştin fotoğraflarını

|
      |

• Binbaşı
      1867 Mesaj
      30 Ağustos 2009 10:59:59 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: müvellidülhumuza

ah be dostum niye yedeklememiştin fotoğraflarını

isteği iptal et dedim ve hala profil kapalı sohbet kapalı fotolarım görünüyor albüm kapağı olarak fakat giremiyorum yapacak bisi var mı acaba?

|
      |

• Yarbay
      7536 Mesaj
      30 Ağustos 2009 11:14:04
      quote:

Orijinalden alıntı: TheMatador2

Alıntıları Göster

sildim sonunda 14 gün sonra silinecekmiş

Kesin çözüm.

14 gün bekleme olayı yok. Direk siliyor hesabı.

|
      |

| Beşiktaş JK |
      | iPhone 6S <> 64GB / 9.3.4 | iPhone 4S <> 7.0.4 Jailbreak | 337. Kısa Dönem |
      | Play Station 4 <> Fifa 17 / Mortal Kombat X / FiFa 15 / BattleField 4 / NFS Rivals / DriveClub / Metal Gear Solid V |
      | PSN ID: TurgayBJK |
    • Binbaşı
      1867 Mesaj
      30 Ağustos 2009 11:18:32 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

Alıntıları Göster

Kesin çözüm.

14 gün bekleme olayı yok. Direk siliyor hesabı.

diğer arkadaşın verdiği linkten pek bi farkı yok bunuda denedim yine 14 gün sonra silinecek diyor

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.