Şimdi Ara

Facebook İzinsiz Beğeni ve Takip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce arkadaşımın profilinden görüp farkettim. haberim olmadan sapık, saçma sayfalar beğenmişim. acayip insanları takibe falan almışım.
    biraz araştırdım, bu sorunu çok yaşayan insan var ama tam bir çözüm sunan yok. var mıdır bilgisi olan?
    çok sinir bozucu bir durum gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysfbkrcn

Az önce arkadaşımın profilinden görüp farkettim. haberim olmadan sapık, saçma sayfalar beğenmişim. acayip insanları takibe falan almışım.
    biraz araştırdım, bu sorunu çok yaşayan insan var ama tam bir çözüm sunan yok. var mıdır bilgisi olan?
    çok sinir bozucu bir durum gerçekten.

Kullandığın tarayıcı nedir ?

Uzantılar, eklentilerine gir orda ki uygulamayı sil.
  • @_ANIL @taximproject

uzantılarda sorun yok. uygulama ayarlarımıda yaptım ama sorun devam ediyor. muhtemelen depositfile den dosya indirirken bulaştı.
  • malwarebytes + adwcleaner taramalarını güvenli modda yap. Virüs kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sgt.Gaz

malwarebytes + adwcleaner taramalarını güvenli modda yap. Virüs kalmaz.

hocam adwcleaner işime yaradı valla. ben benim tarayıcıda bir şey yoktur sanıyorum (çok dikkat ederim normalde sık sık tarama yaptırırım bilgisayara) bende de buldu bir şeyler sildi. allah razı olsun.

ek olarak: hocam sanki tarayıcı daha da hızlandı yav? bu tip trojan vb. tarayıcı hızını etkiler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

quote:

hocam adwcleaner işime yaradı valla. ben benim tarayıcıda bir şey yoktur sanıyorum (çok dikkat ederim normalde sık sık tarama yaptırırım bilgisayara) bende de buldu bir şeyler sildi. allah razı olsun.

ek olarak: hocam sanki tarayıcı daha da hızlandı yav? bu tip trojan vb. tarayıcı hızını etkiler mi?

Sorunuzu ben cevaplıyayım

Evet büyük ölçüde etkiler özelliklede truva atı Internet bağlantınızı sürekli kullanıp bağlantıda yavaşlama sistemi sömürdüğü içinde Tarayıcı kilitlenmeleri vs gibi sorunlar oluşuyor.

• adwcleaner ı bende kurdum. sanırım virüsten kurtuldum. program kayıt defterinde chrome ait acayip uzantılar buldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

quote:

Önemli değil şu adwcleaner çok güzel şey yav.
  • adwcleaner bilgisayarımızda devamlı bulunmalı mı sizce? hangi sıklıkta tarama yaptırmayı öneriyorsunuz
  • ivenrec kullanıcısına yanıt
    bence şüphelendiğin durumlarda tarama yap.en sağlıklısı her gün yapmaktır tabi ama programda otomatik tarama özelliği yok. her gün her gün de ben üşenirim çalıştırmaya en kötü ayda 1 yaparsan sıkıntı yaşamazsın bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.