Şimdi Ara

Facebook durum bölümüne yazılacak yazı tavsiyesi. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
8
Favori
107.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 metreden cumshot turnuvası şampiyonu yaz !
  • intihar hapları nerde satılır ?

yaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

bugün facebook için ne yaptın???

usta süpersin ya
    alıntı olarak yazıcam bunu huyum değildir aslında:d
    sadece netten çıkarken okul ile ilgili msj atarım :D
  • o yorumlar yazılan yazıya değil kişiye yazılır. Güzel bi kız "üff canım sıkılıyo yaaa" yazsa 40 tane mesaj gelir: neyin var canım , benim de sıkılıyor ne yapsak vs. Seni sallayan yoksa istersen zaman makinesini icad ettim test sürüşüne gelmek isteyen varmı ? yaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infectus

"Yol ortasında yürüdüm ben, bana göre değil kaldırım. İçimde yaşayan ölü çocukları kürtajla aldırın."

ovvv
  • konu hort
  • apaciyim ezelden pantolonum dieselden veya havada durdum sahitlerim var yazabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ©oolermaste®

o yorumlar yazılan yazıya değil kişiye yazılır. Güzel bi kız "üff canım sıkılıyo yaaa" yazsa 40 tane mesaj gelir: neyin var canım , benim de sıkılıyor ne yapsak vs. Seni sallayan yoksa istersen zaman makinesini icad ettim test sürüşüne gelmek isteyen varmı ? yaz

eğer kendini yalnız hissediyorsan Yalnızlık Paylaşılmaz ! yaz . (Duman'ın bir şarksı)
  • Firefoxa Mozilla, Nod32ye Eset diyenler Windowsa Microsoft diyor mudur acaba? yazmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Powermove
    Firefoxa Mozilla, Nod32ye Eset diyenler Windowsa Microsoft diyor mudur acaba? yazmıştım.

Sonra?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Sasuke_

quote:

Orijinalden alıntı: Powermove
    Firefoxa Mozilla, Nod32ye Eset diyenler Windowsa Microsoft diyor mudur acaba? yazmıştım.

Sonra?

1 saat civarı forumda takıldım, sonra duş aldım, biraz meyve atıştırıp ders çalışmaya başladım vesaire.

İyi muhabbet döndü, alınanlar da oldu katılanlar da.
  • bana bu insanların dikkatini, ilgisini çekme çabası olarak geliyor ve saçma buluyorum.

geçen gün doğumgünü olan bir arkadaşıma parti yaptık. orada kutladık doğumgününü. sözlü olarak kutladık, illa facebook'da duvarıma yazın diye tutturdu. oraya yazsak ne olacak yazmasak ne olacak. oraya yazanlar kadar seveni var diye mi düşünüyor nedir. face'den msj atmış bazıları. onlara bile duvarıma yazın diye cevap vermiş. nefret ettim kızdan. seninki yine o kadar değil ama onunki tamamen reklamdı.
  • Her sabah Afrika'da bir ceylan uyanır. En hızlı aslandan daha hızlı koşması gerektiğini bilir, yoksa öldürülecektir. Her sabah Afrika'da bir aslan uyanır. En hızlı ceylandan daha hızlı koşması gerektiğini bilir, yoksa aç kalacaktır. Aslan veya ceylan olmanız fark etmez. Güneş doğduğunda koşmaya başlasanız iyi olur.

Dikkat çekiyor. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Her sabah Afrika'da bir ceylan uyanır. En hızlı aslandan daha hızlı koşması gerektiğini bilir, yoksa öldürülecektir. Her sabah Afrika'da bir aslan uyanır. En hızlı ceylandan daha hızlı koşması gerektiğini bilir, yoksa aç kalacaktır. Aslan veya ceylan olmanız fark etmez. Güneş doğduğunda koşmaya başlasanız iyi olur.

Güzelmiş.

//Yazdım hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 2 Ocak 2010; 18:40:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Her sabah Afrika'da bir ceylan uyanır. En hızlı aslandan daha hızlı koşması gerektiğini bilir, yoksa öldürülecektir. Her sabah Afrika'da bir aslan uyanır. En hızlı ceylandan daha hızlı koşması gerektiğini bilir, yoksa aç kalacaktır. Aslan veya ceylan olmanız fark etmez. Güneş doğduğunda koşmaya başlasanız iyi olur.

Hemen durumumu değiştirdim.
  • UGGlarsa anam UGGlar gerisi yalan UGGlar...
  • Üşüdüysen üstüne Google Earth yaz gerisini sen düşün
  • Aklıma bir öneri şu an için gelmedi ama ne düşünüyorsun sorusu altında durumunuzun belirtildigi yerlere ''hicbirşey'' yazan arkadaşlarımın olması benim facebook hesabını kapatmam ile kapatmamam arasında gidip gelmeme sebep oluyor bazen
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.